Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Як виростити агентів змін? Соціальні інноватори зустрілись у Німеччині

«Виклик стає шансом», — під таким девізом пройшла зустріч соціальних інноваторів у Німеччині. Вони зібрались у німецькому містечку Бад-Урах за ініціативи організації Starkmacher — і протягом 5 днів ділились досвідом вирішення важливих соціальних проблем та шукали можливості співпраці.

«Було дуже цікаво дізнатись, як люди, які займаються розвитком соціального підприємництва, знаходять шляхи подолання бідності і вирішують ті ж самі задачі, з якими стикаємось ми. Це дає нові ідеї і надихає на подальшу роботу», — коментує представник Української Соціальної Академії Сергій Олійник. На зустрічі Сергій розповів про програми та кейси Академії та запросив іноземних партнерів завітати до України.

Учасники з 14 країн брали участь у воркшопах, семінарах та групових дискусіях. Кульмінацією програми став показ фільму, присвяченого фавелам (нелегальним поселенням) у  Бразилії. «До цього фільму я небагато знав про життя людей у фавелах. Особливо цікаво, що один із учасників зустрічі — Бернард — жив у Бразилії і знає про проблему не з чуток. Його коментарі допомогли нам зрозуміти, що проблема не така проста, як здається на перший погляд», — коментує Сергій.

Найближчим часом УСА чекає чимало партнерських проектів — як в Україні, так і за кордоном: SIA Summit, Act4Impact — і далі їхня кількість збільшуватиметься. Адже разом можно зробити набагато більше — варто тільки навчитись бачити потенціал для зростання.