Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Відкрито набір на програму «Пасторальний менеджмент»

Відкрито набір на програму «Пасторальний менеджмент», що розпочнеться 12 квітня.

Це програма управлінського розвитку для єпископів, працівників Курій, настоятелів/настоятельок монаших домів та спільнот УГКЦ та РКЦ, керівників підрозділів та проєктів Карітас України та Карітас-Спес, а також керівників церковних інституцій.

Програма спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів релігійних організацій: від управління кадрами та ефективністю персоналу до побудови системи роботи щодо залучення фінансування та управління церковним майном. Отримані знання допоможуть представникам релігійних організацій уникнути поширених помилок та створити міцну основу для досягнення стійкого фінансового успіху на усіх стадіях життєвого циклу.

Навчання проходитиме офлайн у місті Київ та матиме один виїзний модуль. Программа включає 5 триденних модулів з інтервалом у 1 місяць.

Після завершення навчання Українська соціальна академія завжди буде на зв’язку з учнями та продовжить всіх підтримувати та допомагати. Адже потім і ваша організація допоможе рости та розвиватися іншим.