Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Відбувся другий модуль програми “Менеджмент соціальних інновацій”

3 жовтня відбувся другий модуль програми “Менеджмент соціальних інновацій”, де понад 40 учасників з 27 організацій разом з лекторами розглядали юридичні питання та бізнес моделювання.

Наталя Паламарчук — адвокатка з багаторічним досвідом, розповіла “як” та “де” реєструвати своє соціальне підприємництво, допомагла дорозібратися як ефективно працювати з системою оподаткування та ділилася успішними кейсами, з яких варто брати приклад.

“Другий навчальний модуль програми Менеджмент соціальних інновацій від Української соціальної академії приємно здивував високим рівнем викладачів і актуальними темами. Інтерактивні методи створювали атмосферу особистого залучення у прийняття рішень, змодельованих на прикладах реальних бізнес-ситуацій протягом всього навчання. Програма, безумовно, буде корисна для всіх нас.” – ділиться враженнями учасник програми менеджменту соціальних інновацій, Сергій Мазуренко — спеціаліст з менеджменту та просування в ГО DiXi Group

Михайло Мельник, генеральний директор Української соціальної академії, та Петро Дарморіс, виконавчий директор Української соціальної академії, розповіли про формування ціннісної пропозиції, методологію розуміння потенційного клієнта та про інструмент стратегічного управління для підприємців — канву бізнес-моделі та її заповнення.

“Попри величезний об’єм нової та складної інформації, учасники фіксують для себе всі важливі моменти, проактивно ставлять запитання та комунікують з викладачами. Кожен з них має свою ідею соціального підприємництва та величезне бажання її реалізувати, і це надихає! Я впевнена, що з такою мотивацією та прагненням до навчання у них все вийде. А я, в свою чергу, з задоволенням їм у цьому допоможу” – розповідає менеджерка програми Менеджмент соціальних інновацій Марія Макарович.

Менеджмент соціальних інновацій — навчальна програма, яка має на меті навчити представників громадського сектору запроваджувати та керувати комерційними проєктами із соціальними аспектами.

Програма розроблена для благодійних та громадських організацій, які прагнуть не тільки досягти фінансової стійкості й працювати над покращенням рівня життя своїх громад та цільових аудиторій.