Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Українська соціальна академія розпочинає впровадження нового проєкту, спрямованого на розбудову потенціалу Інституту постійної формації священників!

 

 

Проєкт управлінського розвитку для священників Чернівецької, Кам’янець-Подільської Єпархій та Луцького Екзархату УГКЦ дозволить розширити знання, вдосконалити управлінські навички та розвинути лідерські якості.

Синод єпископів УГКЦ, який відбувся у Львові 14-21 жовтня 1996 р., доручив єпископам дбати про постійну формацію своїх священників. Ця синодальна постанова, як й інші документи Вчительського Уряду Церкви, свідчать про необхідність та важливість постійної формації духовенства.

Програма спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів релігійних організацій: біблійна катехиза та проповідництво, канонічна та цивільно-правова грамотність, літургійна та обрядова дисципліна, управління парафією, побудови системи роботи щодо залучення фінансування та управління церковним майном.

Постійна формація – це засіб кращого душпастирювання, кращого навчання та кращого свідчення Христа в різних обставинах нашого життя.

У рамках проєкту планується проведення в Чернівецькій, Кам’янець-Подільській Єпархіях та для Луцького Екзархату УГКЦ трьох триденних модулів у період від жовтня 2021 по квітень 2022. Участь у навчальних модулях безкоштовна, витрати покриваються Українською соціальною академією, окрім проїзду.