Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Програма “Соціальне підприємництво: інклюзія”: як це було?

 

Нещодавно в академії завершилась програма “Соціальне підприємництво: інклюзія”, яка передбачає проведення Акселератору соціального підприємництва в декількох регіонах України, а саме Одесі, Рівному, Івано-Франківську та Харкові.

“Соціальне підприємництво: інклюзія” — програма з розвитку бізнес-ідей. Вона включає бізнес-інтенсив, менторство та пітчинг на надання інвестицій. Мета програми — допомогти інклюзивним соціальним проєктам стати фінансово стійкими та сприяти створенню соціальних підприємств, які розв’язують проблеми людей з інвалідністю та інших вразливих груп.

Протягом місяця соціальні підприємці з 4-ох українських міст вивчали теми впливу та інклюзії,  навчались дизайну мислення, маркетингу, продажам, управлінню командою та фінансово-правовим аспектам ведення бізнесу. Після проходження навчання вони отримали унікальні знання та навички, а також можливість отримати менторів для своєї проєктів та фінансову підтримку для їх розвитку.

У рамках програми:

– було проведено близько 10 годин менторських сесій з учасниками з Одеси, Рівного, Івано-Франківська та Харкова;

–  більшість команд пройшли весь акселератор та локальний пітчинг, що свідчить про високий рівень свідомості та зацікавленості наших учасників;

–  було залучити безліч фахівців з різних українських регіонів, що посприяло розширенню мережі контактів та впливу соціальних лідерів.

Тепер наші учні зможуть створювати підприємства, які будуть змінювати якість життя соціально вразливих груп. Ми пишаємось нашими випускниками та готові допомагати їм у подальшій діяльності!