Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Михайло Сорокін

PhD, доцент, професор фінансів Міжнародного Інституту Бізнесу (МІБ-Україна). Запрошений викладач на програмах МВА Академії ім. Леона Козьмінського (Польща) у Мінську (Республіка Білорусь). Настоятель київського братства домініканців-мирян (OPs).

Спеціалізується в галузі фінансового менеджменту, бізнес-планування і підприємництва (зокрема, соціального).

У 1999 р. навчався в «Tertio Millenium and Free Society» (Краків, Польща), та з 1999 по 2008 рр. викладав курс “Соціальне вчення Церкви” в Інституті св. Томи Аквінського (м. Київ). Автор навчального посібника до цього курсу “Сім засад перетворення соціуму”. Був членом редколегії “СОЦІУМ” (додатку до “Парафіяльна газета/Католицький вісник”).

Автор і ведучий низки семінарів та програм для менеджерів і власників компаній. Розробник авторських програм «Фінанси для керівників», «Результативний бізнес-план» та ін. А також автор та ведучий недільного циклу зустрічей у костелі  св. Миколая в Києві “Талант перед Богом” (у 2007-2013 рр).

Консультант та бізнес-тренер вітчизняних і західних компаній. Серед корпоративних клієнтів: ГК Фокстрот, Дніпроенерго, InBev, ІДС “Борожомі”, Укрексімбанк, Нова Пошта, Intertop, Видавництво “Агенство Гревцова” (Беларусь), Київенерго та інші.