Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Михайло Сорокін

PhD, доцент, професор фінансів Міжнародного Інституту Бізнесу (МІБ-Україна).

Спеціалізується в галузі управління фінансами, бізнес-планування і підприємництва (зокрема, соціального). Викладає курси “Фінансовий аналіз“, “Фінансовий менеджмент“, “Підприємництво“, “Оцінка бізнесу та ціннісно-орієнтований менеджмент“.

MSc (конструктор-механік), MA (фінанси), MBA (банківська справа). У 1999 р. навчався в «Tertio Millenium and Free Society» (Краків, Польща), та з 1999 по 2008 рр. викладав курс “Соціальне вчення Церкви” в Інституті св. Томи Аквінського (м. Київ). Автор навчального посібника до цього курсу “Сім засад перетворення соціуму“.

Автор і ведучий низки семінарів та програм для менеджерів і власників підприємств. Розробник авторських програм «Фінанси для керівників», «Результативний бізнес-план» та ін.

Консультант та бізнес-тренер вітчизняних і західних компаній. Академічний керівник першого в Україні бізнес-інкубатора (Київ-Харків-Славутич; експертиза ~300 проектів малих та соціальних підприємств). Автор моделей SOFIA, ЦЕНЗОР та ін. розробок з фінансів та бізнес-планування. Серед корпоративних клієнтів: ГК Фокстрот, Дніпроенерго, InBev, ІДС “Боржомі“, Укрексімбанк, Нова Пошта, Intertop, Київенерго, “Спецтехоснастка“, “Добробут” та інші.