Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Ірина Соловей

Стратегиня з розвитку спільнот та президентка громадської організації Garage Gang Ґараж Ґенґ (з 2008 року), співзасновниця платформи соціальних інновацій Велика Ідея. Big Idea та консультантка по стратегії для програми міського розвитку Код Міста.
Отримала ступінь бакалавра з економіки і менеджменту та диплом за спеціальністю маркетингу в Університеті McGill (Монреаль, Канада).
Основною метою своєї професійної діяльності Ірина вважає популяризацію ідеї сталого розвитку міст через посилення креативного потенціалу, спільного фондування громадських ініціатив та підприємливого лідерства, зміцнення впливу самоорганізованих ініціатив за допомогою накопичення соціального капіталу й розвитку талантів. Викладає курси з краудфандингових і
фандрайзингових стратегій в Українському католицькому університеті. Регулярно дає публічні лекції з управління міськими проектами, культури дарування, соціального підприємництва, розвитку громад, культурних змін та інституційних конфліктів зростання. Популяризує гру Місто-Синергія як навчальний інструмент для синхронізації командної взаємодії.