Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Пасторальний менеджмент: перший модуль. Як це було!

Відбувся перший модуль навчальної програми “Пасторальний менеджмент”.

Програма спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів релігійних організацій: від управління кадрами та ефективністю персоналу до побудови системи роботи для залучення фінансування та управління церковним майном.

Під час першого модулю учасники, разом з о. др. Михайлом Мельником, говорили про стилі управління в контексті життєвого циклу організації та формування стратегічної ідеї.

На воркшопі з Андрієм Міліневським, співзасновник CX design, експерт з управління клієнтським досвідом, вчилися, як створювати товари та послуги, які подобаються клієнтам і організаціям.

Спільно з Романом Гавришем, співзасновником Aimbulance, обговорювали, як виглядає ціннісна пропозиція та стратегія, що стоїть за досягненням вартості.

Учасники зустрічалися на Zoom конференції з Йоахімом Зауером, керівником проєктів фонду “Renovabis”, щоб розпитати все про ефективну подачу грантових заявок.  А також говорили з Інною Макотерською, співзасновницею консалтингової компанії I+J та експерткою з організаційного дизайну, про введення змін та формування організаційної культури.

“Справжня стратегічна ідея задає довгостроковий темп розвитку організації. Вона дозволяє розвиватись швидше та зменшує зайві витрати ресурсів і часу” – говорить директора Української соціальної академії та лектор програми, о. др. Михайло Мельник

Наступний модуль присвячений фінансам і фандрейзингу. Він відбудеться в жовтні. А поки, ми переосмислюємо і втілюємо спільно здобуті знання і досвід та готуємось до нового навчального етапу.