Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Ми випустили першу гру про соціальне підприємництво: “Від ідеї до втілення”!

Українська соціальна академія розробила гру з соціального підприємництва!

Ця гра допоможе вам більш практично підійти до вивчення діяльності соціальних підприємств та основних аспектів їх роботи. Гра складається з шести категорій карток, які охоплюють тему соціального підприємництва та допомагають успішно його створити! Картки допомагають швидко зрозуміти описані схеми поведінки і застосувати їх до свого бізнесу.

Є декілька варіантів користування, які ви можете обрати:

Місце перебування: вам слід поділитись на команди і обрати ідеальний набір карток з прикладами для поточної ситуації чи наступних етапів. Далі порівняйте результати та обговоріть їх.
Дати імпульси: член команди обирає завдання, яким буде займатись самостійно чи з командою. Іші учасники обирають відповідні до цього завдання і аргументують свій вибір.
Відкрити потенціал: візьміть будь-яку картку і згадайте, коли використовували цей приклад. Продовжуйте до тих пір, поки не натрапите на той приклад, який ще ніколи не використовували.
Трансформація: учасник обирає карту і, коли приходить на семінар чи роботу з тренером, має її обіграти.
Рефлексія: кожен витягує карту і думає, чи використовував цей приклад у своїй ситуації. Учасники обговорюють свої кейси та і як приклади карток можна використовувати в майбутньому.

Вартість гри: 385 грн.

Гру ще можна замовити, перейшовши за посиланням.