Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Українська Соціальна Академія першою в Україні стала асоційованим членом Європейської мережі венчурної філантропії (EVPA)

EVPA — це спільнота організацій, яка налічує понад 280 соціальних фондів та партнерів у венчурній філантропії з 30+ країн світу. Це простір, в якому можна обмінятись талантами, досвідом та невдачами, а також налагодити співпрацю з різними соціальними проектами та ініціативами.

Членство в EVPA дає можливість для навчання та професійного розвитку, залучення до дослідницьких та навчальних проектів EVPA, забезпечує постійну підтримку від колег та команди EVPA.

«Ми дякуємо всім нашим партнерам, прихильникам, студентам, друзям за всю підтримку, яку ми отримали в наших зусиллях з масштабування соціального впливу. Визнання на такому рівні спонукає нас докласти більше зусиль для досягнення нашої місії — боротьби з бідністю та безробіттям серед молоді», — коментує виконавчий директор Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Вже у листопаді  представники УСА поділяться своїм досвідом та інсайтами на щорічній конференції EVPA у Гаазі, яка збере близько 1000 учасників з усього світу.