Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Social vector: як планувати та вимірювати соціальний вплив?

onlineмісце проведення
09.07-09.07.2020 старт
Безкоштовно вартість
Більше інформації
Згорнути

Social vector: як планувати та вимірювати соціальний вплив?

#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 09/07/2020
17:00 - 18:00

Categories


Серія вебінарів “Social vector” пропонує способи вирішення найгостріших соціальних проблем за допомогою бізнес-інструментів.

Для того, щоб зрозуміти, чи успішний бізнес — достатньо подивитись, скільку прибутку він приносить. Але як визначити ефективність соціального бізнесу чи проекту, який бореться з безробіттям, відстоює права людини чи турбується про екологію?

Дізнатись більше про те, що таке соціальний вплив, навіщо та як його вимірювати можна буде на вебінарі серії “Social vector: як планувати та вимірювати соціальний вплив?”, який відбудеться 9 липня о 17:00.

На вебінарі ми:

•  Поговоримо про те, що таке соціальний вплив і чому цей показник є так важливий для соціальних підприємств та організацій, що працюють у соціальній сфері;
•  Які показники соціального впливу хочуть бачити донори та інвестори;
•  Інструменти планування та вимірювання соціального впливу за методикою EVPA – Європейської асоціації венчурної філантропії;
•  Проаналізуємо причини типових проблем та помилок, з якими стикаються організації під час виконання своєї соціальної місії;
•  Дізнаємось, які бізнес-інструменти допоможуть вам збільшити свій соціальний вплив;
•  Розкажемо, як громадська чи благодійна організація може збільшити свій соціальний вплив за допомогою соціального підприємництва.

Спікер:

Петро Даромріс — експерт із соціального підприємництва, виконавчий директор Української соціальної академії. У сфері соціальних інновацій працює вже понад 5 років, викладаючи на програмах з розвитку соціального бізнесу та консультуючи соціальні стартапи. Впродовж останніх двох років Петро бере активну участь в ініціативах Європейської асоціації венчурної філантропії, яка також розробила методику планування та вимірювання соціального впливу для імпакт інвесторів, соціальних підприємців та громадських організацій. Власне про цю методику та розроблені інструменти буде йти мова під час вебінару.

Участь безкоштовна, за умови реєстрації

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.