Зв'язатись з нами
close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

close

* Реєструючись ви погоджуєтесь на обробку і зберігання персональних даних

Академія провела конференцію Social Navigator 2021!

До міжнародного дня соціального бізнесу, який відбувся 29 червня, ми провели конференцію на тему «Розбудова екосистеми соціального підприємництва в Україні». Явище соціального підприємництва в Україні набуває все більшого поширення та зацікавлення серед різних аудиторій. За минулі 5 років в Україні також з’явилось багато ініціатив та організацій, які розвивають соціальне підприємництво. Тому сьогодні як ніколи важливо говорити про формування екосистеми для розвитку соціального бізнесу в Україні.

На конференції ми обговорили досягнення та перспективи для розвитку соціального підприємництва в Україні, зокрема:

⁃ можливості СП для розвитку громад;

⁃ можливості СП для соціального служіння релігійних громад та організацій;

⁃ навчання СП: можливості та запити від самих соціальних підприємців;

⁃ фінансова та нефінансова підтримка для соціальних підприємців в Україні.

Конференція була поділена на 4 тематичних блоки, які розкривали тему побудови екосистеми соціального підприємництва в Україні.

Перший блок — “Можливості соціального підприємництва для розвитку громад”, на якому виступили Олена Присяжнюк, представниця відділу підтримки бізнесу управління економічної політики департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, Володимир Василевський, директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області, та Іванна Хоміцька, керівниця Центру розвитку соціального підприємництва у Тернополі.

Другий блок був присвячений темі “Соціальне підприємництво — інструмент соціального служіння та розвитку для релігійних громад та організацій”. Цю тему розкрили Михайло Мельник (співзасновник Української соціальної академії), о. Роман Лагіш (настоятель монастиря редемптористів в м.Новояворівськ, Виконавчий секретар Асоціації Богопосвяченого життя в Україні), о. Сергій Трифяк (БФ «Карітас Коломийської єпархії УГКЦ», генеральний директор «Патріаршого паломницького центру УГКЦ»), о. Василь Стефанко (економ Чернівецької єпархії УГКЦ, парох парафії Святих Апостолів Петра і Павла, м. Вижниця).

На третьому блоці обговорювалась тема “Можливості навчання для соціальних підприємців: формальна та неформальна освіта”. Спікери — Петро Дарморіс (академічний директор Української соціальної академії), Олена Підопригора (програмна директорка у Impact Hub Odessa), Наталія Руденко (директорка школи маркетингу і комунікацій Багаж, викладач і ментор програми “Акселератор соціального підприємництва”), Олександра Освянюк-Бердадіна (доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету).

На останньому блоці говорили про “Можливості фінансової та нефінансової підтримки для соціальних підприємств”. На ньому виступили Василь Назарук (керівник програм соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund), Ірина Соловей (співзасновниця та президентка Garage Gang, співзасновниця Велика Ідея та краудфандингової платформи Спільнокошт), Вікторія Миколаюк (керівниця фонду родини Нечитайло).

Якщо у вас не було можливості приєднатися до конференції, то ви можете переглянути її запис за посиланням: https://fb.watch/6tn1EamU81/