Контакти Зв'язатись з нами

Навчальні програми професійного зростання

Для студентів

Створення професійних навичок і залучення до навчання упродовж життя є важливим для успішної кар’єри і розвитку. Ми періодично організовуємо майстер-класи, відкриті зустрічі зі здобуття навичок для людей поза межами нашої основної групи учасників, щоб розширювати коло потенційних лідерів.

Через ініціативи ми спонукаємо ламати існуючі парадигми, розробляємо концепції для альтернативних дій і забезпечуємо платформи для міжнародних змін. Таким чином, ми створюємо простір для альтернативного мислення, творячи різноманітність в економіці, екології, суспільстві і культурі, беручи відповідальність тільки на себе.
Ініціатива регулярно залучає молодих осіб (до 40 років), щоб утверджувати єдність їхньої віри – християнського соціального вчення та роботи у сфері суспільного регулювання. Ці унікальні сесії містять діалоги щодо ключових питань та особистих історій про віру і суспільне життя від відомих лідерів. Вони також пропонують унікальні можливості для відображення і створення комунікаційних мереж.

Для організації

Для можливості безперервного професійного розвитку ми пропонуємо індивідуальні програми навчання для провідних фондів, навчальних закладів, громадських організацій та корпорацій, які зараховують до таких, що мають вирішальне значення для професійного успіху у ХХІ столітті.

Ресурси онлайн навчання

Нашою метою є допомога учасникам відкрити соціальну етику в гнучкому та визначеному науковому напрямку, який би сприяв розвитку стійкої системи та професійного обміну поміж широкою групою агентів змін в Україні.

Тематика курсів спрямована на розвиток особистості і виконання потенціалу, підприємництва як механізму для кваліфікованого розвитку спільноти і суспільства, розуміння і побудови відкритого суспільства, його формування в Україні.
Програма забезпечує унікальний простір для спільного навчання та взаємодії.

Реалізація даних курсів відбуватиметься у партнерстві із ВУМ онлайн.