Контакти Зв'язатись з нами
14.05 Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва

В Києві відбудеться програма міжнародного обміну «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді»

З 13 по 17 травня в Києві відбудеться програма міжнародного обміну в рамках міжнародного проекту “Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді”. Программа проходить за підтримки “Erasmus+” і спрямована на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні.  Проект спільно реалізують організації, що займаються поширенням ідей соціального підприємництва у своїх країнах: Українська Соціальна Академія (Україна), Starkmacher (Німеччина)  та Udruga za Ekonomiju Zajednistva (Хорватія).

В рамках програми відбудеться відкрита дискусія, присвячена соціальному підприємництву та соціальній економіці в 21 ст,  вивчення досвіду іноземних партнерів, організація міжнародних обмінів, освітніх програм, розробка сучасної навчальної методики. Учасники отримають можливість ознайомитися  з презентацією дослідження системи політичної економії (АРЕА), що реалізувала експертна група PACT з лютого по червень 2018 р; вивчити ініціативи та кейси соціального підприємництва в Україні та спрогнозувати їх вплив на розвиток країни.

Учасники програми «Act4Impact»: представники Української  Соціальної Академії, “Starkmacher” (Німеччина) та “Udruga za Ekonomiju Zajednistva” (Хорватія).

Програма передбачає дискусії на теми:

 • Екосистема соціального підприємництва в Хорватії та роль організації “Udruga za Ekonomiju Zajednistva” у її розвитку;
 • Соціальне підприємництво в Україні: виклики, тенденції та можливості;
 • Соціальна економіка та соціальне підприємництво в Німеччині;
 • Неформальна освіта: як навчають майбутніх соціальних підприємців: акселератори, інкубатори, школи;
 • Молодіжне соціальне підприємництво, як складова програми реалізації Цілей сталого розвитку 2030;
 • Як сприяти покращенню зайнятості молоді за допомогою технічної та професійної освіти й навчання;
 • Важливість інвестування у розвиток навичок для молодих людей відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку на 2030 рік та Глобальної ініціативи щодо гідних робочих місць для молоді;
 • Інновації в навчанні для підприємництва, фактори успіху у розвитку навичок для зайнятості молоді та майбутніх потреб у навичках.

Перед організаторами проекту стоять наступні задачі:

 • Дослідити, які можливості та бар’єри виникають перед соціальними підприємцями, закладами формальної та неформальної освіти, інвесторами.
 • Презентувати ідеї молодіжних соціальних підприємств, що підтримують соціально-економічний розвиток, допомагають вразливим групам отримувати можливості та сприяють зміні системи.
 • Вивчити потреби молодих соціальних підприємців для підвищення їх ефективності у досягненні Глобальних цілей сталого розвитку на 2030 рік.
 • Розробити засоби розвитку екосистеми соціального підприємництва для молоді, які можуть впроваджувати державні установи, щоб сприяти реалізації Глобальних цілей сталого розвитку на 2030 рік.

Робоча мова: англійська.

Місце: м, Київ, вул. Стрілецька 7/6 (Українська Соціальна Академія)

Дата: 13 -17 травня 2019 р.

Час: 09.30 – 18.00

Останні новини

УСА 05.08.19
УСПІХ ПРИХОДИТЬ, КОЛИ ТИ ДІЄШ. ВИПУСКНИКИ «АКСЕЛЕРАТОРА СП» ОТРИМАЛИ СВОЇ СЕРТИФІКАТИ

Навчальна програма «Акселератор соціального підприємництва для стартапів» добігла завершення — цієї суботи випускники УСА отримали свої сертифікати. «Я йшов на програму, маючи тільки велике бажання зробити світ яскравішим та створити СП. Впродовж навчання мені стало чітко зрозуміло, куди спрямувати зусилля. В результаті ми з командою почали виготовляти дитячі майданчики та допомагати багатодітним сім’ям», — розповідає учасник програми Вадим Москаленко. На заключному модулі учасники програми під керівництвом виконавчого директора Клубу Сталого Бізнесу Олександра Бабія засвоїли ази інвестиційного пітчингу. А також разом із бізнес-тренером та підприємцем Ярославом Філіцем аналізували ризики і вибудовували покроковий план розвитку власних підприємств. Ярослав розповів, що він прагнув зробити так, щоб ...

Детальніше
УСА 01.08.19
Допомагати іншим та зростати самому. В УСА стартує етап менторської підтримки проектів

Учасники Програми соціального підприємництва для стартапів вийшли на її фінальний етап  — менторство. Менторство у бізнесі — процес, при якому більш досвідчений бізнесмен ділиться своїми знаннями, вміннями, навичками з підприємцем-новачком у період становлення його бізнесу. Під час етапу менторства наставник та його підопічний зустрічаються, щоб обговорити проблеми та бізнес-рішення. Однак ментор не пропонує готові ідеї, а підказує й ділиться досвідом. «Часто учасникам потрібна не стільки допомога чи порада в розвитку проекту, скільки десь підтримка, мотивація не опустити руки з першими труднощами. Іноді важливо просто вислухати. Коли вони висловлюють власні ідеї, вони структурують своє бачення, що і як вони хочуть робити», — розповідає ...

Детальніше
УСА 30.07.19
Коли виклик стає шансом. Міжнародний модуль випускників УСА в Чехії

“Challenge becomes chance!”, — під таким девізом пройшла поїздка учасників програми УСА «Суспільна етика та лідерство» у міжнародний літній табір «go4peace». Цьогоріч програма проходила в місті Брно (Чехія). Позаду 10 днів захопливих вражень, цікавих зустрічей та знайомств з іншими культурами. Під час поїздки наші випускники обмінялись досвідом та ідеями з однодумцями з 14 європейських країн та представили свої проекти, створені під час навчання в УСА. «Тут була максимальна концентрація крутих, активних людей на одному квадратному метрі. Я в захваті від нашої української команди, яка підтримує, надихає та мотивує ще більше», —  ділиться учасниця поїздки Юля. Випускники УСА не тільки могли взяти участь у різноманітних воркшопах ...

Детальніше
Всі новини