Контакти Зв'язатись з нами
30.12 Стаття

Українська соціальна академія: підсумки великих змін

Результат – це не те, скільки часу ви працюєте, а те що з цього виходить. Українська соціальна академія вимірює свої результати кількістю успішних проектів, та кількістю людей, які здобули нові знання та навички і відповідно здійснюють позитивний вплив на суспільство.

2017 рік був активний на події, внутрішні трансформації і розвиток. Позаду 5 масштабних проектів, безліч коротких семінарів, декілька міжнародних шкіл, сотні людей, які здобули неоціненний досвід та корисні знання. За цим стоїть багато годин напруженої праці, гострих дискусій, сотні об’їжджених кілометрів, обдзвонених телефонних номерів, тисячі переписаних букв і чимало перечитаних книг. Все вчить нас зростати, гуртувати людей, знаходити чудові проекти, надихати інших не здаватися.

Коли мета “змінити світ” – то будь-які зусилля будуть варті того, щоб її досягти.

Протягом 2017 року було чимало проектів, на яких учасники вчились, як приносити позитивні зміни у суспільство, впроваджувати соціальні інновації у своїй діяльності, використовувати ефективні інструменти розвитку своїх організацій.

Наймасштабнішим проектом Української соціальної академії стала Програма соціального підприємництва.

За рік вона відбулась у 6-ти містах України: Івано-Франківську, Луцьку, Сумах, Маріуполі, Тернополі та в Києві. На Програмі люди, які мали ідею соціального підприємництва, вчились впроваджувати її на практиці. Програма соціального підприємництва залучила понад 200 учасників і близько сотні викладачів. Результатом навчання є 89 розроблених проектів, 10 переможців, які отримають спеціальні призи, а четверо з них поїдуть на Форум в Німеччину.

Більшість із проектів готові вирішувати соціальні проблеми у себе в містах. Деякі з них уже успішно працюють.
Для всіх, хто вже працює у сфері бізнесу чи суспільних організаціях УСА організовує програми організаційного розвитку, щоб допомогти учасникам впроваджувати соціальні інновації у себе в організаціях.

Першою такою програмою була Школа соціальних інженерів, яка тепер трансформувалась у Менеджмент соціальних інновацій. Школа відбувалась в Києві, її учасниками стали 22 молодих лідери, які працювали над розробкою 11 проектів, складалась з 10 модулів.

Програма Менеджменту соціальних інновацій почалась в листопаді. За 2017 рік встигло відбутись уже 2 модулі. Попереду ще 3 та Demo Day, на якому учасники презентуватимуть розроблені за час програми стратегії розвитку своїх організацій.

Протягом цього року Українська соціальна академія долучалась до організації декількох міжнародних проектів. Зокрема спільно із німецькою фундацією Starkmacher брала участь в організації міжнародного проекту молодіжних обмінів для розвитку соціального підприємництва «Future Lab». Проектом передбачено 3 міжнародні зустрічі в різних країнах. Уже відбулось 2 з них. Перша – у Хорватії у серпні цього року, на  яку приїхало 5 учасників від України. Наступна зустріч була в Києві, в якій взяло участь близько 30 молодих людей з Хорватії, Болгарії, Німеччини та Сербії та України.

Також УСА стала співорганізатором міжнародної школи в Берліні: “Примирення та розбіжність: Вчитися з історії”. Протягом шести днів 10 учасників від України мали змогу поспілкуватися зі своїми польськими та німецькими колегами, обговорити питання минулого, проблеми сьогодення та виклики майбутнього.

Не менш важливими в діяльності УСА є організовані форуми, круглі столи та панельні дискусії. Головною метою таких заходів є доносити демократичні цінності діяльність різних організацій, формувати громадянське суспільство. Зокрема в липні був організований День соціального бізнесу, щоб привернути увагу в Україні до соціального підприємництва, як ефективного інструменту вирішення соціальних проблем.

Як казав Леонардо да Вінчі, “навчання ніколи не вичерпує розум”, ба більше, чим дужче ми вчимося, тим креативніше та ефективніше працюємо, використовуючи нові ідеї та інноваційні рішення. Тому Українська соціальна академія навчає людей, як якісно вести бізнес, впроваджувати соціальні інновацій у себе в організаціях, будувати активне громадянське суспільство.

Попереду ще багато роботи, цікавих проектів, та амбіційних можливостей.

Приєднуйтесь!

Останні новини

Програма 05.09.18
Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Структура програми: Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і ...

Детальніше
Київ 04.09.18
Знижка для випускників УСА на програму “Етичне лідерство”

Випускники навчальних програм Української Соціальної Академії мають можливість отримати 30-відсоткову знижку на навчання за програмою «Етичне лідерство». Таким чином, вартість навчання становитиме 7 000 грн. Ця знижка в рамках спеціальної програми лояльності не сумуватиметься зі стипендією на навчання у 25% та 50%, а також зі знижкою за ранню реєстрацію до 5 вересня. У випадку використання такої можливості про це необхідно вказати в полі «Примітки» в кінці анкети-заявки на програму “Етичне лідерство”. Прочитати детальніше про програму та зареєструватись можна тут

Детальніше
Київ Програма 03.09.18
Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine  Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту. По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, ...

Детальніше
Всі новини