Контакти Зв'язатись з нами
21.10 Суми

В СУМАХ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

19-20 жовтня, в Сумах пройшов перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей. Тема модуля – «Вступ до соціального підприємництва», впродовж якого учасники Програми отримали фахові знання про соціальне підприємництво та презентували свої бізнес-ідеї.
Юрій Манджос – викладач Програми, випускник Української Соціальної Академії та засновник соціального бізнес-проекту «33%» на прикладі власного інтернет-магазину футболок розповідав як перетворити ідею в соціальний бізнес.

«Займатися соціальним підприємництвом не тільки цікаво, але ще і корисно. Адже Ви допомагаєте вирішувати якісь проблеми суспільства. Наприклад, мій проект «33%» звертає увагу людей до існуючих проблем та залучає їх до вирішення цих проблем, адже 33% від прибутку спрямовуються на фінансування проектів з пом’якшення цих проблем», – наголосив Юрій Манджос.

Світлана Олєйнікова, експертка з розвитку бізнесу та громад, засновниця «Synergy Development Consulting» пояснювала учасникам Програми чому на початку планування бізнес-ідеї важливо розуміти візію, місію та цінності підприємства.
Після теоретичної частини та роботи в групах бійці АТО мали мотивуючу бесіду з ветераном АТО, співзасновником «Veterano coffee» Валерієм Хартманом, який розповів історію свого життя після повернення з війни та з якими перешкодами йому довелося зустрітися після відкриття кав’ярні.

«Коли у вас виникають труднощі, ніколи не думайте, що все найгірше вже позаду, тому що далі буде ще складніше, але ніколи не опускайте руки перед проблемами», – закцентував Валерій.

Останні новини

УСА 10.07.19
УСА першою в Україні приєдналась до Європейської мережі венчурної філантропії

Українська Соціальна Академія першою в Україні стала асоційованим членом Європейської мережі венчурної філантропії (EVPA). EVPA — це спільнота організацій, яка налічує понад 280 соціальних фондів та партнерів у венчурній філантропії з 30+ країн світу. Це простір, в якому можна обмінятись талантами, досвідом та невдачами, а також налагодити співпрацю з різними соціальними проектами та ініціативами. Членство в EVPA дає можливість для навчання та професійного розвитку, залучення до дослідницьких та навчальних проектів EVPA, забезпечує постійну підтримку від колег та команди EVPA. «Ми дякуємо всім нашим партнерам, прихильникам, студентам, друзям за всю підтримку, яку ми отримали в наших зусиллях з масштабування соціального впливу. Визнання на ...

Детальніше
Програма УСА 21.06.19
Лідери з України отримали 80 000 грн. на реалізацію Цілей сталого розвитку ООН

Україна долучилася до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН ще у 2015 році — вони передбачають подолання бідності, голоду, забезпечення гендерної рівності, якісну світу для всіх та ін. Але подібні глобальні задачі нерідко сприймаються як щось відірване від життя. 17 українців довели, що реалізувати їх не так складно, як здається — і представили власні проекти в рамках програми Української Соціальної Академії «Суспільна етика і лідерство». Програма зібрала людей із багатьох міст України для того, щоби навчити їх етичному лідерству — а її фіналом стало нагородження 4 кращих дослідницьких проектів сертифікатами по 20 000 грн. Кожен із них був пов’язаний мінімум з ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
Підсумки відкритої дискусії “Соціальна економіка та соціальне підприємництво”

16 травня, в рамках програми міжнародного проекту «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді», що проходить за підтримки Erasmus+ і спрямований на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні, відбулася відкрита дискусія “Соціальна економіка та соціальне підприємництво: тенденції, перспективи і виклики”. Дана подію було присвячено: презентації концепції Соціального підприємництва в якості моделі сталого розвитку; вивченню актуальних питань розвитку соціального підприємництва; обговоренню кращих регіональних і світових бізнес-практик соціального підприємництва і impact investing; розробці сучасної програми для освіти соціальних підприємців. Гості події мали змогу поспілкуватись з учасниками дискусії та задати свої питання експертам: Peter Fabjan – представник Ekonomija zajedništva (Хорматія) Stephan Wolf – представник Starkmacher e.V. (Німеччина) Олександр Бабій – консультант з розробки і ...

Детальніше
Всі новини