Контакти Зв'язатись з нами
21.06 Київ

Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу

Сьогодні команда УСА провела в Український кризовий медіа-центр прес-брифінг на тему: “Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу”.
Спікери поділилися як власним досвідом діяльності в сфері соціального підприємництва, так і розповіли про найуспішніші іноземні кейси.
Говорили також про вплив соціального підприємництва на вирішення проблем українського суспільства та перспективи для розвитку економіки.
Учасники дискусії поділилися власними роздумами щодо перспектив та викликів соціального підприємництва в Україні, зокрема:
академічний директор УСА, Михайло Мельник впевнений, що соціальний бізнес допоможе українцям боротися з унікальними соціальними викликами, що зараз існують в країні. До прикладу, вирішити проблему працевлаштування колишніх бійців АТО, та створення комфортних умов соціалізації для ВПО;

«Станом на сьогодні ми можемо говорити про велику кількість соціальних підприємців, які намагаються допомогти вирішити чи пом’ягшити певні соціальні проблеми, які є в Україні. Вважаючі на процеси, що відбуваються у нас в країні, соціальне підприємництво стає особливо важливим. Саме соціальне підприємництво може перейняти на себе за принципом субсидіарності ті важливі сфери життєдіяльності суспільства, які держава нездатна ще заповнити».

Директор “Карітас- Україна” Андрій Васькович впевнений, що в соціальному підприємництві криється ключ до вирішення більш глобальної світової проблеми – збільшення числа безробітних пов’язаного з глобальною трансформацією ринку праці;

«Наразі світове суспільтсво стоїть перед величезними викликами у зв’язку з 4 технологічною революцією. І саме соціальне підприємництво, яке скероване на гуманізацію суспільтсва, може мати велике значення, адже воно скероване не на прибуток, а на цінності і додавання вартості на соціальний розвиток суспільства».

Соціальна підприємниця, співзасновниця проекту OZERO, Анна Понікарчук вважає, що в Україні сформувались унікальні умови, за яких соціальні підприємці хоч і не мають часу на ґрунтовне опрацювання ідеї, проте, мають ширший ніж у європейців спектр можливостей. Вона радить тим, хто планує розпочати власний бізнес не думати, а діяти. Ділитись своїми ідеями, й шукати однодумців, адже насправді, їх більше ніж ми думаємо.

«Коли в Україні у нас стільки викликів, ми не можемо чекати та сподіватися, що хтось надасть нам кошти на реалізацію проекту. Соціальне підприємництво для мене це вирішення власного болю. Ваша потреба може перетворитися на справу, якою хочеться займатися і яку хочеться робити прибутковою та результативною»

 

Крім того, Михайло Мельник запросив всіх охочих долучитися до Всеукраїнський форум «День соціального підприємця» який відбудеться 26 червня в стінах Академії.

 

Останні новини

Програма 05.09.18
Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Структура програми: Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і ...

Детальніше
Київ 04.09.18
Знижка для випускників УСА на програму “Етичне лідерство”

Випускники навчальних програм Української Соціальної Академії мають можливість отримати 30-відсоткову знижку на навчання за програмою «Етичне лідерство». Таким чином, вартість навчання становитиме 7 000 грн. Ця знижка в рамках спеціальної програми лояльності не сумуватиметься зі стипендією на навчання у 25% та 50%, а також зі знижкою за ранню реєстрацію до 5 вересня. У випадку використання такої можливості про це необхідно вказати в полі «Примітки» в кінці анкети-заявки на програму “Етичне лідерство”. Прочитати детальніше про програму та зареєструватись можна тут

Детальніше
Київ Програма 03.09.18
Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine  Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту. По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, ...

Детальніше
Всі новини