Контакти Зв'язатись з нами
21.06 Київ

Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу

Сьогодні команда УСА провела в Український кризовий медіа-центр прес-брифінг на тему: “Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу”.
Спікери поділилися як власним досвідом діяльності в сфері соціального підприємництва, так і розповіли про найуспішніші іноземні кейси.
Говорили також про вплив соціального підприємництва на вирішення проблем українського суспільства та перспективи для розвитку економіки.
Учасники дискусії поділилися власними роздумами щодо перспектив та викликів соціального підприємництва в Україні, зокрема:
академічний директор УСА, Михайло Мельник впевнений, що соціальний бізнес допоможе українцям боротися з унікальними соціальними викликами, що зараз існують в країні. До прикладу, вирішити проблему працевлаштування колишніх бійців АТО, та створення комфортних умов соціалізації для ВПО;

«Станом на сьогодні ми можемо говорити про велику кількість соціальних підприємців, які намагаються допомогти вирішити чи пом’ягшити певні соціальні проблеми, які є в Україні. Вважаючі на процеси, що відбуваються у нас в країні, соціальне підприємництво стає особливо важливим. Саме соціальне підприємництво може перейняти на себе за принципом субсидіарності ті важливі сфери життєдіяльності суспільства, які держава нездатна ще заповнити».

Директор “Карітас- Україна” Андрій Васькович впевнений, що в соціальному підприємництві криється ключ до вирішення більш глобальної світової проблеми – збільшення числа безробітних пов’язаного з глобальною трансформацією ринку праці;

«Наразі світове суспільтсво стоїть перед величезними викликами у зв’язку з 4 технологічною революцією. І саме соціальне підприємництво, яке скероване на гуманізацію суспільтсва, може мати велике значення, адже воно скероване не на прибуток, а на цінності і додавання вартості на соціальний розвиток суспільства».

Соціальна підприємниця, співзасновниця проекту OZERO, Анна Понікарчук вважає, що в Україні сформувались унікальні умови, за яких соціальні підприємці хоч і не мають часу на ґрунтовне опрацювання ідеї, проте, мають ширший ніж у європейців спектр можливостей. Вона радить тим, хто планує розпочати власний бізнес не думати, а діяти. Ділитись своїми ідеями, й шукати однодумців, адже насправді, їх більше ніж ми думаємо.

«Коли в Україні у нас стільки викликів, ми не можемо чекати та сподіватися, що хтось надасть нам кошти на реалізацію проекту. Соціальне підприємництво для мене це вирішення власного болю. Ваша потреба може перетворитися на справу, якою хочеться займатися і яку хочеться робити прибутковою та результативною»

 

Крім того, Михайло Мельник запросив всіх охочих долучитися до Всеукраїнський форум «День соціального підприємця» який відбудеться 26 червня в стінах Академії.

 

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини