Контакти Зв'язатись з нами
24.05 Київ

Секрети побудови жіночого бізнесу. Лайфхаки від найвпливовіших жінок України

23 травня у Києві відбувся жіночий Social Talks під назвою Жіноче лідерство та соціальний бізнес, де найвпливовіші представниці бізнесу та політики, поділилися таємницями успіху. Під час зустрічі спікерки розкрили усі лайфхаки в побудові успішної кар’єри та джерелах мотивації жіночого лідерства.

Організатором Social Talks виступила Українська Соціальна Академія, яка вже не перший рік формує в Україні майбутніх лідерів та соціальних підприємців. Саме тому вона зібрала найвпливовіших українських бізнес-леді для розвитку та підтримки  жінок, які мріють про власний бізнес чи вже є власницями свого підприємництва.

У відкритій дискусії приймали участь:

 • Альона Шкрум – український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України;
 • Вікторія Мовчан –  співзасновниця коворкінгу GoodLook Цех;
 • Наталя Заверуха – консультант по опису та оптимізації процесів консалтингової компанії Manageable;
 • Дарина Брикайло – співзасновниця проекту Soul Sisters.

За результатами дискусії ми виділили ТОП-10 лайфхаків для побудови власної успішної кар’єри:

Альона Шкрум

 • Потрібно постійно вчитися, оскільки всі круті речі написані або сказані кимось. Наприклад, на формування Альони вплинула Шеріл Сандберг, автор книги «Включайся: жінки, робота й воля вести за собою».
 • Не вірте, коли вам кажуть, що щось неможливо, що ваша ідея не спрацює, або не буде приносити грошей! Вірте в себе та прислухайтесь до своєї інтуїції.  Навчіться не здаватися.
 • Не бійтесь і вмійте відділяти свій страх від себе. Відділення страху – це шлях мислити інакше.

Вікторія Мовчан

 • Потрібно перестати себе сприймати, як дівчинку, яка народжена лише для рожевого життя. Треба прийняти дійсність і розуміти, що доведеться робити багато жіночої та чоловічої роботи для досягнення своєї цілі.
 • Багато приділяти уваги спілкуванню з клієнтами, обміну енергією – це вкрай важливе у будь-якому бізнесі.

Наталя Заверуха

 • Важливим є тверезе розуміння власного резервного стану організму, треба вміти давати собі час на відпочинок та вміло казати “ні”.
 • Читати та розвиватися потрібно кожен день. Я раджу читати мінімум 50 сторінок щоденно, оскільки розвиток без цього неможливий. Читати можна і в робочий час – це можливість відволіктись та відпочити з задоволенням.
 • Дуже важливою є жіноча професійна та дружня підтримка. Жінки мають об’єднуватись і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Дарина Брикайло

 • Варто любити свою справу, якою ти займаєшся. Саме це стане гарантом того, що ти її завершиш.
 • Жінкам варто робити ставки саме на свої сильні сторони та використовувати їх у роботі. Наприклад, соціальний бізнес більше цікавий та більше підходить жінкам, бо вони більш емпатичні, енергетично заряджені, на відміну від чоловіків. Це говорила Вікторія Мовчан

Використовуючи ці лайфхаки жінки зможуть побудувати власний бізнес та успішно його розвивати. А для постійного поповнення знать в сфері соціального бізнесу Українська соціальна академія проводить лекції, дискусії та коворкінги, відкриті для усіх бажаючих.

Останні новини

Кам'янець-Подільський 09.10.18
У Кам’янці-Подільському розпочалася Програма соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей

6 жовтня в готелі «7 днів» 33 ветеранів АТО слухали перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). Тема першого модуля – «Вступ до соціального підприємництва. Презентація бізнес-ідей учасників». Іванна Бедь – програмна менеджерка в Українській Соціальній Академії, національна координаторка міжнародного конкурсу «Social Impact Award» розповіла учасникам Програми про суть, тренди та моделі соціального підприємництва. Світлана Олєйнікова – експертка з розвитку бізнесу та громад, співзасновниця ГО “Міжнародного фонду Future Generation та ГО “Міжнародна агенція змін”, засновниця «Synergy Development Consulting», та менторка міжнародного конкурсу «Social Impact Award»  ознайомила учасників ...

Детальніше
Суми 08.10.18
У Сумах знайомилися з Програмою підприємництва для АТОвців та членів їх сімей

6 жовтня в конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося знайомство з Програмою з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). У заході взяли участь близько 30 осіб, в тому числі зареєстровані учасники Програми. Богдан Ковальов, координатор Програми у місті Суми, ознайомив учасників програми з її детальним розкладом та наповненням. А також розповів про відмінності цієї Програми від попередніх. «Це вже п’ята Школа, яку проводить Українська соціальна академія у місті Суми. А, отже, є апробований навчальний матеріал та сформована база тренерів, як місцевих, так й іногородніх» – розповідає ...

Детальніше
Програма 05.10.18
УСА організовує Social Idea Days в містах України

Українська соціальна академія запускає Акселератор соціального підприємництва. Це комплексна освітня програма, яка забезпечує інтенсивне навчання та індивідуальний менторський супровід бізнес проектів соціальних стартаперів. Програма розроблена за методологією Miller Center соціального підприємництва при університеті Санта-Клари у Силіконовій Долині. Спираючись на досвід успішних світових акселераторів, у партнерстві із закордонними фахівцями УСА прагне через бізнес-освіту вирішувати проблеми бідності та безробіття молоді і в нашій країні. Через запуск власних соціальних бізнесів молодь зможе не лише отримувати прибуток, а й працювати на благо держави. Програма проводитиметься за методикою змішаного навчання, поєднуючи онлайн та оффлайн складові. Учасники матимуть нагоду здобути усі необхідні знання ...

Детальніше
Всі новини