Контакти Зв'язатись з нами
24.05 Київ

Секрети побудови жіночого бізнесу. Лайфхаки від найвпливовіших жінок України

23 травня у Києві відбувся жіночий Social Talks під назвою Жіноче лідерство та соціальний бізнес, де найвпливовіші представниці бізнесу та політики, поділилися таємницями успіху. Під час зустрічі спікерки розкрили усі лайфхаки в побудові успішної кар’єри та джерелах мотивації жіночого лідерства.

Організатором Social Talks виступила Українська Соціальна Академія, яка вже не перший рік формує в Україні майбутніх лідерів та соціальних підприємців. Саме тому вона зібрала найвпливовіших українських бізнес-леді для розвитку та підтримки  жінок, які мріють про власний бізнес чи вже є власницями свого підприємництва.

У відкритій дискусії приймали участь:

 • Альона Шкрум – український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України;
 • Вікторія Мовчан –  співзасновниця коворкінгу GoodLook Цех;
 • Наталя Заверуха – консультант по опису та оптимізації процесів консалтингової компанії Manageable;
 • Дарина Брикайло – співзасновниця проекту Soul Sisters.

За результатами дискусії ми виділили ТОП-10 лайфхаків для побудови власної успішної кар’єри:

Альона Шкрум

 • Потрібно постійно вчитися, оскільки всі круті речі написані або сказані кимось. Наприклад, на формування Альони вплинула Шеріл Сандберг, автор книги «Включайся: жінки, робота й воля вести за собою».
 • Не вірте, коли вам кажуть, що щось неможливо, що ваша ідея не спрацює, або не буде приносити грошей! Вірте в себе та прислухайтесь до своєї інтуїції.  Навчіться не здаватися.
 • Не бійтесь і вмійте відділяти свій страх від себе. Відділення страху – це шлях мислити інакше.

Вікторія Мовчан

 • Потрібно перестати себе сприймати, як дівчинку, яка народжена лише для рожевого життя. Треба прийняти дійсність і розуміти, що доведеться робити багато жіночої та чоловічої роботи для досягнення своєї цілі.
 • Багато приділяти уваги спілкуванню з клієнтами, обміну енергією – це вкрай важливе у будь-якому бізнесі.

Наталя Заверуха

 • Важливим є тверезе розуміння власного резервного стану організму, треба вміти давати собі час на відпочинок та вміло казати “ні”.
 • Читати та розвиватися потрібно кожен день. Я раджу читати мінімум 50 сторінок щоденно, оскільки розвиток без цього неможливий. Читати можна і в робочий час – це можливість відволіктись та відпочити з задоволенням.
 • Дуже важливою є жіноча професійна та дружня підтримка. Жінки мають об’єднуватись і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Дарина Брикайло

 • Варто любити свою справу, якою ти займаєшся. Саме це стане гарантом того, що ти її завершиш.
 • Жінкам варто робити ставки саме на свої сильні сторони та використовувати їх у роботі. Наприклад, соціальний бізнес більше цікавий та більше підходить жінкам, бо вони більш емпатичні, енергетично заряджені, на відміну від чоловіків. Це говорила Вікторія Мовчан

Використовуючи ці лайфхаки жінки зможуть побудувати власний бізнес та успішно його розвивати. А для постійного поповнення знать в сфері соціального бізнесу Українська соціальна академія проводить лекції, дискусії та коворкінги, відкриті для усіх бажаючих.

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини