Контакти Зв'язатись з нами
24.05 Київ

Секрети побудови жіночого бізнесу. Лайфхаки від найвпливовіших жінок України

23 травня у Києві відбувся жіночий Social Talks під назвою Жіноче лідерство та соціальний бізнес, де найвпливовіші представниці бізнесу та політики, поділилися таємницями успіху. Під час зустрічі спікерки розкрили усі лайфхаки в побудові успішної кар’єри та джерелах мотивації жіночого лідерства.

Організатором Social Talks виступила Українська Соціальна Академія, яка вже не перший рік формує в Україні майбутніх лідерів та соціальних підприємців. Саме тому вона зібрала найвпливовіших українських бізнес-леді для розвитку та підтримки  жінок, які мріють про власний бізнес чи вже є власницями свого підприємництва.

У відкритій дискусії приймали участь:

 • Альона Шкрум – український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України;
 • Вікторія Мовчан –  співзасновниця коворкінгу GoodLook Цех;
 • Наталя Заверуха – консультант по опису та оптимізації процесів консалтингової компанії Manageable;
 • Дарина Брикайло – співзасновниця проекту Soul Sisters.

За результатами дискусії ми виділили ТОП-10 лайфхаків для побудови власної успішної кар’єри:

Альона Шкрум

 • Потрібно постійно вчитися, оскільки всі круті речі написані або сказані кимось. Наприклад, на формування Альони вплинула Шеріл Сандберг, автор книги «Включайся: жінки, робота й воля вести за собою».
 • Не вірте, коли вам кажуть, що щось неможливо, що ваша ідея не спрацює, або не буде приносити грошей! Вірте в себе та прислухайтесь до своєї інтуїції.  Навчіться не здаватися.
 • Не бійтесь і вмійте відділяти свій страх від себе. Відділення страху – це шлях мислити інакше.

Вікторія Мовчан

 • Потрібно перестати себе сприймати, як дівчинку, яка народжена лише для рожевого життя. Треба прийняти дійсність і розуміти, що доведеться робити багато жіночої та чоловічої роботи для досягнення своєї цілі.
 • Багато приділяти уваги спілкуванню з клієнтами, обміну енергією – це вкрай важливе у будь-якому бізнесі.

Наталя Заверуха

 • Важливим є тверезе розуміння власного резервного стану організму, треба вміти давати собі час на відпочинок та вміло казати “ні”.
 • Читати та розвиватися потрібно кожен день. Я раджу читати мінімум 50 сторінок щоденно, оскільки розвиток без цього неможливий. Читати можна і в робочий час – це можливість відволіктись та відпочити з задоволенням.
 • Дуже важливою є жіноча професійна та дружня підтримка. Жінки мають об’єднуватись і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Дарина Брикайло

 • Варто любити свою справу, якою ти займаєшся. Саме це стане гарантом того, що ти її завершиш.
 • Жінкам варто робити ставки саме на свої сильні сторони та використовувати їх у роботі. Наприклад, соціальний бізнес більше цікавий та більше підходить жінкам, бо вони більш емпатичні, енергетично заряджені, на відміну від чоловіків. Це говорила Вікторія Мовчан

Використовуючи ці лайфхаки жінки зможуть побудувати власний бізнес та успішно його розвивати. А для постійного поповнення знать в сфері соціального бізнесу Українська соціальна академія проводить лекції, дискусії та коворкінги, відкриті для усіх бажаючих.

Останні новини

Програма УСА школа соціального підприємництва 15.01.19
Старт навчання на пре-акселераторі

15 січня розпочався онлайн-курс з соціального підприємництва для стартапів. Першим етапом програми є пре-акселератор (онлайн-навчання). Це дистанційний освітній курс, що допоможе підприємцям пройти шлях від формування своєї бізнес-ідеї до запуску соціального бізнесу, навчитися ефективно та швидко приймати бізнес-рішення, бути експертом у просуванні та продажах власного продукту, формувати команду та розумітися у фінансах, виробничих процесах, залученні інвестицій. Ми отримали близько 400 реєстрацій на навчальну програму. Учасники з майже всіх регіонів України проявили бажання повчитися соціальному підприємництву, чому ми неймовірно раді. Рекордсменами за кількістю заявок виявилися Київська, Харківська та Донецька області. Попереду корисні навчальні модулі, вебінари, цікаві кейси різних підприємств, та звичайно ж робота над власними проектами. Обіцяємо захоплюючу подорож світом соціального ...

Детальніше
УСА 01.01.19
Підсумки року від команди УСА

Команда УСА дякує нашим випускникам, гостям, друзям та партнерам. Цей рік видався насиченим на події, враження та спогади, адже він приніс нам дорогоцінний досвід: – Українська Соціальна Академія виступила першим та єдиним в Україні оператором конкурсу Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка діє у більш, ніж у двадцяти країнах світу. Ми отримали понад півсотні заявок на конкурс, провели 12 навчальних модулів, обрали 15 кращих проектів та вручили грошові нагороди трьом молодим підприємцям на розвиток їхніх стартапів. – Школа соціального підприємництва в регіонах – освітня програма для соціальних стартапів, що відбувалася у двох містах України – ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ УСА 26.12.18
Вечірка інноваторів

22 грудня відбулася заключна подія сезону в Українській соціальній академії – вечірка інноваторів. Захід об’єднав змінотворців, соціальних підприємців та бізнес-лідерів з усієї України. Навіть хуртовина та заметіль за вікном не спинила гостей у своєму прагненні послухати короткі виступи супер-лекторів: Олександра Бабія, Андрія Федотова, Ірини Тітаренко та Володимира Коновалова-Лісіна. Серед іншого, було піднято такі питання:  Як доступно пояснити, що таке стійка економіка?  Соціальне спрямування є трендом сучасного розвитку суспільства!  Подолання стереотипів про те, що виробники соціальних продуктів та послуг мають бути бідні.  У  чому сила того сенсу, який ми невтомно шукаємо! Не меншого ажіотажу викликали й історії випускників академії про власні невдачі, а розіграш призів серед всіх присутніх став довгоочікуваною кульмінацією офіційної частини вечірки. Друга частина заходу носила неформальний характер ...

Детальніше
Всі новини