Контакти Зв'язатись з нами
24.05 Київ

Секрети побудови жіночого бізнесу. Лайфхаки від найвпливовіших жінок України

23 травня у Києві відбувся жіночий Social Talks під назвою Жіноче лідерство та соціальний бізнес, де найвпливовіші представниці бізнесу та політики, поділилися таємницями успіху. Під час зустрічі спікерки розкрили усі лайфхаки в побудові успішної кар’єри та джерелах мотивації жіночого лідерства.

Організатором Social Talks виступила Українська Соціальна Академія, яка вже не перший рік формує в Україні майбутніх лідерів та соціальних підприємців. Саме тому вона зібрала найвпливовіших українських бізнес-леді для розвитку та підтримки  жінок, які мріють про власний бізнес чи вже є власницями свого підприємництва.

У відкритій дискусії приймали участь:

 • Альона Шкрум – український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України;
 • Вікторія Мовчан –  співзасновниця коворкінгу GoodLook Цех;
 • Наталя Заверуха – консультант по опису та оптимізації процесів консалтингової компанії Manageable;
 • Дарина Брикайло – співзасновниця проекту Soul Sisters.

За результатами дискусії ми виділили ТОП-10 лайфхаків для побудови власної успішної кар’єри:

Альона Шкрум

 • Потрібно постійно вчитися, оскільки всі круті речі написані або сказані кимось. Наприклад, на формування Альони вплинула Шеріл Сандберг, автор книги «Включайся: жінки, робота й воля вести за собою».
 • Не вірте, коли вам кажуть, що щось неможливо, що ваша ідея не спрацює, або не буде приносити грошей! Вірте в себе та прислухайтесь до своєї інтуїції.  Навчіться не здаватися.
 • Не бійтесь і вмійте відділяти свій страх від себе. Відділення страху – це шлях мислити інакше.

Вікторія Мовчан

 • Потрібно перестати себе сприймати, як дівчинку, яка народжена лише для рожевого життя. Треба прийняти дійсність і розуміти, що доведеться робити багато жіночої та чоловічої роботи для досягнення своєї цілі.
 • Багато приділяти уваги спілкуванню з клієнтами, обміну енергією – це вкрай важливе у будь-якому бізнесі.

Наталя Заверуха

 • Важливим є тверезе розуміння власного резервного стану організму, треба вміти давати собі час на відпочинок та вміло казати “ні”.
 • Читати та розвиватися потрібно кожен день. Я раджу читати мінімум 50 сторінок щоденно, оскільки розвиток без цього неможливий. Читати можна і в робочий час – це можливість відволіктись та відпочити з задоволенням.
 • Дуже важливою є жіноча професійна та дружня підтримка. Жінки мають об’єднуватись і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Дарина Брикайло

 • Варто любити свою справу, якою ти займаєшся. Саме це стане гарантом того, що ти її завершиш.
 • Жінкам варто робити ставки саме на свої сильні сторони та використовувати їх у роботі. Наприклад, соціальний бізнес більше цікавий та більше підходить жінкам, бо вони більш емпатичні, енергетично заряджені, на відміну від чоловіків. Це говорила Вікторія Мовчан

Використовуючи ці лайфхаки жінки зможуть побудувати власний бізнес та успішно його розвивати. А для постійного поповнення знать в сфері соціального бізнесу Українська соціальна академія проводить лекції, дискусії та коворкінги, відкриті для усіх бажаючих.

Останні новини

Дискусія Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
Підсумки відкритої дискусії “Соціальна економіка та соціальне підприємництво”

16 травня, в рамках програми міжнародного проекту «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді», що проходить за підтримки Erasmus+ і спрямований на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні, відбулася відкрита дискусія “Соціальна економіка та соціальне підприємництво: тенденції, перспективи і виклики”. Дана подію було присвячено: презентації концепції Соціального підприємництва в якості моделі сталого розвитку; вивченню актуальних питань розвитку соціального підприємництва; обговоренню кращих регіональних і світових бізнес-практик соціального підприємництва і impact investing; розробці сучасної програми для освіти соціальних підприємців. Гості події мали змогу поспілкуватись з учасниками дискусії та задати свої питання експертам: Peter Fabjan – представник Ekonomija zajedništva (Хорматія) Stephan Wolf – представник Starkmacher e.V. (Німеччина) Олександр Бабій – консультант з розробки і ...

Детальніше
Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 14.05.19
В Києві відбудеться програма міжнародного обміну «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді»

З 13 по 17 травня в Києві відбудеться програма міжнародного обміну в рамках міжнародного проекту “Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді”. Программа проходить за підтримки “Erasmus+” і спрямована на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні.  Проект спільно реалізують організації, що займаються поширенням ідей соціального підприємництва у своїх країнах: Українська Соціальна Академія (Україна), Starkmacher (Німеччина)  та Udruga za Ekonomiju Zajednistva (Хорватія). В рамках програми відбудеться відкрита дискусія, присвячена соціальному підприємництву та соціальній економіці в 21 ст,  вивчення досвіду іноземних партнерів, організація міжнародних обмінів, освітніх програм, розробка сучасної навчальної методики. Учасники отримають можливість ознайомитися  з презентацією дослідження системи політичної економії (АРЕА), що ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Суми Тернопіль УСА школа соціального підприємництва 13.05.19
Регіональний конкурс проектів у Тернополі та Сумах добіг свого завершення.

В рамках Програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей 4 і 11 травня Українська Соціальна Академія провела конкурс Регіональних проектів у Тернополі та Сумах відповідно. Троє учасників з Тернополя – Олександр Гуменюк, Андрій Бондарук та Володимир Муляр увійшли до фіналу програми, де претендуватимуть на отримання фінансування. Презентація проектів конкурсантами довела їх активну залученість та бажання втілювати підприємництво з видимим соціальним впливом. Представники ветеранських організацій, які були гостями заходу, підкреслили важливість подібних програм, адже вони, перш за все, сприяють формуванню спільноти ветеранів-підприємців, що є величезним ресурсом для їх соціально-економічної адаптації. В місті Суми журі відібрало семерих фіналістів, які змагатимуться за отримання гранту в Києві на “Форумі соціального підприємництва: ветеранський бізнес” Свої проекти захищатимуть: Тетяна Личко, ...

Детальніше
Всі новини