Контакти Зв'язатись з нами
24.05 Київ

Секрети побудови жіночого бізнесу. Лайфхаки від найвпливовіших жінок України

23 травня у Києві відбувся жіночий Social Talks під назвою Жіноче лідерство та соціальний бізнес, де найвпливовіші представниці бізнесу та політики, поділилися таємницями успіху. Під час зустрічі спікерки розкрили усі лайфхаки в побудові успішної кар’єри та джерелах мотивації жіночого лідерства.

Організатором Social Talks виступила Українська Соціальна Академія, яка вже не перший рік формує в Україні майбутніх лідерів та соціальних підприємців. Саме тому вона зібрала найвпливовіших українських бізнес-леді для розвитку та підтримки  жінок, які мріють про власний бізнес чи вже є власницями свого підприємництва.

У відкритій дискусії приймали участь:

 • Альона Шкрум – український політик, юрист і правозахисник, народний депутат України;
 • Вікторія Мовчан –  співзасновниця коворкінгу GoodLook Цех;
 • Наталя Заверуха – консультант по опису та оптимізації процесів консалтингової компанії Manageable;
 • Дарина Брикайло – співзасновниця проекту Soul Sisters.

За результатами дискусії ми виділили ТОП-10 лайфхаків для побудови власної успішної кар’єри:

Альона Шкрум

 • Потрібно постійно вчитися, оскільки всі круті речі написані або сказані кимось. Наприклад, на формування Альони вплинула Шеріл Сандберг, автор книги «Включайся: жінки, робота й воля вести за собою».
 • Не вірте, коли вам кажуть, що щось неможливо, що ваша ідея не спрацює, або не буде приносити грошей! Вірте в себе та прислухайтесь до своєї інтуїції.  Навчіться не здаватися.
 • Не бійтесь і вмійте відділяти свій страх від себе. Відділення страху – це шлях мислити інакше.

Вікторія Мовчан

 • Потрібно перестати себе сприймати, як дівчинку, яка народжена лише для рожевого життя. Треба прийняти дійсність і розуміти, що доведеться робити багато жіночої та чоловічої роботи для досягнення своєї цілі.
 • Багато приділяти уваги спілкуванню з клієнтами, обміну енергією – це вкрай важливе у будь-якому бізнесі.

Наталя Заверуха

 • Важливим є тверезе розуміння власного резервного стану організму, треба вміти давати собі час на відпочинок та вміло казати “ні”.
 • Читати та розвиватися потрібно кожен день. Я раджу читати мінімум 50 сторінок щоденно, оскільки розвиток без цього неможливий. Читати можна і в робочий час – це можливість відволіктись та відпочити з задоволенням.
 • Дуже важливою є жіноча професійна та дружня підтримка. Жінки мають об’єднуватись і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Дарина Брикайло

 • Варто любити свою справу, якою ти займаєшся. Саме це стане гарантом того, що ти її завершиш.
 • Жінкам варто робити ставки саме на свої сильні сторони та використовувати їх у роботі. Наприклад, соціальний бізнес більше цікавий та більше підходить жінкам, бо вони більш емпатичні, енергетично заряджені, на відміну від чоловіків. Це говорила Вікторія Мовчан

Використовуючи ці лайфхаки жінки зможуть побудувати власний бізнес та успішно його розвивати. А для постійного поповнення знать в сфері соціального бізнесу Українська соціальна академія проводить лекції, дискусії та коворкінги, відкриті для усіх бажаючих.

Останні новини

Київ 21.06.18
Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу

Сьогодні команда УСА провела в Український кризовий медіа-центр прес-брифінг на тему: “Соціальні підприємці як агенти змін: досвід України та світу”. Спікери поділилися як власним досвідом діяльності в сфері соціального підприємництва, так і розповіли про найуспішніші іноземні кейси. Говорили також про вплив соціального підприємництва на вирішення проблем українського суспільства та перспективи для розвитку економіки. Учасники дискусії поділилися власними роздумами щодо перспектив та викликів соціального підприємництва в Україні, зокрема: академічний директор УСА, Михайло Мельник впевнений, що соціальний бізнес допоможе українцям боротися з унікальними соціальними викликами, що зараз існують в країні. До прикладу, вирішити проблему працевлаштування колишніх бійців АТО, та створення комфортних умов соціалізації для ВПО; «Станом на ...

Детальніше
Суми 16.06.18
Demoday / Школа соціального підприємництва в Сумах

15 червня сумські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти. За 5 місяців клопіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси. Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Oleksandr Babiy,  команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці. Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні -муніципальне маркетингове агентство чи інклюзивний дитячий садок приватного типу. Проекти учасників орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Кожен ...

Детальніше
Київ 15.06.18
Воїнів АТО навчатимуть соціальному підприємництву

Сфера соціального підприємництва в Україні набуває все більшої активності та стрімко розвивається. Особливо популярними сьогодні стають проекти, які надають соціальну та психологічну підтримку пораненим військовослужбовцям та ветеранам АТО. 14 червня, Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація та благодійний фонд «Захисники України» оголосили організації, які отримають грант від канадських українців на реалізацію своїх проектів. Серед переможців чотири неурядові організації: Українська соціальна академія, Союз ветеранів АТО Донбасу, Центр підтримки учасників АТО «Бандерівський схрон» та «Побратими України»-«Допомога Україні». Грант  у розмірі 100 000 канадських доларів буде розподілено між проектами  і використано на реабілітацію поранених військовослужбовців та ветеранів АТО. Усього незалежна комісія суддів та ...

Детальніше
Всі новини