Контакти Зв'язатись з нами
21.03 Програма

Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day.

“Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує порад у професійних критиків та продовжує працювати над вдосконаленням свого проекту. Такий підхід завжди перевершує очікування” – ділиться досвідом участі в програмі одна із її учасниць –  Наталя Цюпка, менеджер з розвитку Школи біоетики Українського католицького університету.

Викладачами та менторами Програми були найкращі експерти в перелічених вище галузях, серед яких викладачі Української соціальної академії та кращих українських бізнес шкіл, власники бізнесів, керівники українських та міжнародних компаній, соціальні підприємці.

“Соціальні інновації – це нові ідеї, які працюють задля вирішення суспільних проблем. Програма Менеджмент соціальних інновацій розроблена з метою навчити громадських лідерів, засновників соціальних стартапів та ініціатив впроваджувати ці інновації в своїй діяльності задля збільшення соціального ефекту. Тому ця програма – ідеальне рішення для лідерів, які прагнуть особистісного та професійного розвитку, покращення своїх ділових та управлінських навичок, а також кар’єрного росту. Ми задоволені тим, як наші студенти вміють розробляти та реалізовувати свої організаційні стратегії, стаючи при цьому більш успішними” – ділиться своїми враженнями керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Програма Менеджмент соціальних інновацій завершилася, але для її учасників це лише вступ до спільноти Української соціальної академії, в якій усі проекти та організації знаходитимуть подальшу підтримку, нові можливості та успішно розвиватимуться. Про їхні досягнення будемо інформувати надалі.

Останні новини

Програма 05.09.18
Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Структура програми: Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і ...

Детальніше
Київ 04.09.18
Знижка для випускників УСА на програму “Етичне лідерство”

Випускники навчальних програм Української Соціальної Академії мають можливість отримати 30-відсоткову знижку на навчання за програмою «Етичне лідерство». Таким чином, вартість навчання становитиме 7 000 грн. Ця знижка в рамках спеціальної програми лояльності не сумуватиметься зі стипендією на навчання у 25% та 50%, а також зі знижкою за ранню реєстрацію до 5 вересня. У випадку використання такої можливості про це необхідно вказати в полі «Примітки» в кінці анкети-заявки на програму “Етичне лідерство”. Прочитати детальніше про програму та зареєструватись можна тут

Детальніше
Київ Програма 03.09.18
Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine  Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту. По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, ...

Детальніше
Всі новини