Контакти Зв'язатись з нами
21.03 Програма

Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day.

“Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує порад у професійних критиків та продовжує працювати над вдосконаленням свого проекту. Такий підхід завжди перевершує очікування” – ділиться досвідом участі в програмі одна із її учасниць –  Наталя Цюпка, менеджер з розвитку Школи біоетики Українського католицького університету.

Викладачами та менторами Програми були найкращі експерти в перелічених вище галузях, серед яких викладачі Української соціальної академії та кращих українських бізнес шкіл, власники бізнесів, керівники українських та міжнародних компаній, соціальні підприємці.

“Соціальні інновації – це нові ідеї, які працюють задля вирішення суспільних проблем. Програма Менеджмент соціальних інновацій розроблена з метою навчити громадських лідерів, засновників соціальних стартапів та ініціатив впроваджувати ці інновації в своїй діяльності задля збільшення соціального ефекту. Тому ця програма – ідеальне рішення для лідерів, які прагнуть особистісного та професійного розвитку, покращення своїх ділових та управлінських навичок, а також кар’єрного росту. Ми задоволені тим, як наші студенти вміють розробляти та реалізовувати свої організаційні стратегії, стаючи при цьому більш успішними” – ділиться своїми враженнями керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Програма Менеджмент соціальних інновацій завершилася, але для її учасників це лише вступ до спільноти Української соціальної академії, в якій усі проекти та організації знаходитимуть подальшу підтримку, нові можливості та успішно розвиватимуться. Про їхні досягнення будемо інформувати надалі.

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини