Контакти Зв'язатись з нами
21.03 Програма

Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day.

“Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує порад у професійних критиків та продовжує працювати над вдосконаленням свого проекту. Такий підхід завжди перевершує очікування” – ділиться досвідом участі в програмі одна із її учасниць –  Наталя Цюпка, менеджер з розвитку Школи біоетики Українського католицького університету.

Викладачами та менторами Програми були найкращі експерти в перелічених вище галузях, серед яких викладачі Української соціальної академії та кращих українських бізнес шкіл, власники бізнесів, керівники українських та міжнародних компаній, соціальні підприємці.

“Соціальні інновації – це нові ідеї, які працюють задля вирішення суспільних проблем. Програма Менеджмент соціальних інновацій розроблена з метою навчити громадських лідерів, засновників соціальних стартапів та ініціатив впроваджувати ці інновації в своїй діяльності задля збільшення соціального ефекту. Тому ця програма – ідеальне рішення для лідерів, які прагнуть особистісного та професійного розвитку, покращення своїх ділових та управлінських навичок, а також кар’єрного росту. Ми задоволені тим, як наші студенти вміють розробляти та реалізовувати свої організаційні стратегії, стаючи при цьому більш успішними” – ділиться своїми враженнями керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Програма Менеджмент соціальних інновацій завершилася, але для її учасників це лише вступ до спільноти Української соціальної академії, в якій усі проекти та організації знаходитимуть подальшу підтримку, нові можливості та успішно розвиватимуться. Про їхні досягнення будемо інформувати надалі.

Останні новини

Суми 27.03.18
У Cумах розпочалась Школа соціального підприємництва

23-24 березня у Сумах відбувся перший модуль Школи Соціального Підприємництва на тему: “Проривні стратегії та інновації. Створення цінності”. Петро Дарморіс, викладач першого модулю, розповів учасникам про основи соціального підприємництва, навчив учасників Школи формувати місію та візію для їх проектів, пропрацював ціннісну пропозицію кожного проекту. Студенти, підприємці та громадські активісти чудово спрацювалися, критикували та надихали одне одного. Найзахопливішою частиною першого дня модулю було практичне завдання – вихід в “поле” – на вулиці м. Сум для того, аби поспілкуватися з майбутніми клієнтами свого бізнесу та перевірити чи їм потрібна та цінність, яку пропонують учасники Школи у своїх проектах. Другий ...

Детальніше
Програма 21.03.18
Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day. “Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує ...

Детальніше
Програма 14.03.18
В Українській Соціальній Академії відбувся день відкритих дверей

13 березня 2018 Українська Соціальна Академія відкрила свої двері, аби розповісти про соціальне підприємництво та представити програми до яких можуть долучитися учасники. Зустріч відбулася в колі друзів Української Соціальної Академії. Під час панельної дискусії колишні випускники Дарина Брикайло, Марина Полтавець-Мєдвєдєва та Анна Понікарчук ділилися досвідом та планами розвитку своїх соціальних проектів. Роман Ільченко, власник та керуючий партнер міжнародної групи компаній NIAR, підбадьорив учасників щодо пошуку соціальних ідей та інвесторів, адже в кожному бізнесі, на його думку, є можливість для соціальної складової. Вже незабаром в Українській Соціальній Академії стартує міжнародний конкурс Social Impact Award. Молодь з усієї ...

Детальніше
Всі новини