Контакти Зв'язатись з нами
21.03 Програма

Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day.

“Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує порад у професійних критиків та продовжує працювати над вдосконаленням свого проекту. Такий підхід завжди перевершує очікування” – ділиться досвідом участі в програмі одна із її учасниць –  Наталя Цюпка, менеджер з розвитку Школи біоетики Українського католицького університету.

Викладачами та менторами Програми були найкращі експерти в перелічених вище галузях, серед яких викладачі Української соціальної академії та кращих українських бізнес шкіл, власники бізнесів, керівники українських та міжнародних компаній, соціальні підприємці.

“Соціальні інновації – це нові ідеї, які працюють задля вирішення суспільних проблем. Програма Менеджмент соціальних інновацій розроблена з метою навчити громадських лідерів, засновників соціальних стартапів та ініціатив впроваджувати ці інновації в своїй діяльності задля збільшення соціального ефекту. Тому ця програма – ідеальне рішення для лідерів, які прагнуть особистісного та професійного розвитку, покращення своїх ділових та управлінських навичок, а також кар’єрного росту. Ми задоволені тим, як наші студенти вміють розробляти та реалізовувати свої організаційні стратегії, стаючи при цьому більш успішними” – ділиться своїми враженнями керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Програма Менеджмент соціальних інновацій завершилася, але для її учасників це лише вступ до спільноти Української соціальної академії, в якій усі проекти та організації знаходитимуть подальшу підтримку, нові можливості та успішно розвиватимуться. Про їхні досягнення будемо інформувати надалі.

Останні новини

Київ Програма 28.11.18
Приймаємо заявки на пре-акселераційну програму

Українська Соціальна Академія оголошує набір на комплексну освітню програму Акселератор соціального підприємництва, спрямовану на розвиток та масштабування соціальних бізнесів в Україні. Якщо ви давно мріяли жити у сучасному інноваційному суспільстві, будучи творцями власної справи, якщо бажаєте, аби наша країна ставала більш підприємницькою та розвинутою – тоді це прекрасна можливість перетворити власні ідеї в дії. Першим етапом програми є пре-акселератор. Це дистанційний освітній курс, що допоможе підприємцям пройти шлях від формування своєї бізнес-ідеї до запуску соціального бізнесу. Навчання включає 9 навчальних модулів, які спрямовані на підвищення рівня компетенції у сферах маркетингу, комунікацій, юридичних та фінансових аспектах бізнесу. Учасники ...

Детальніше
Програма 14.11.18
SIA Summit у Грузії зібрав понад 150 учасників з усього світу

10 листопада завершився Social Impact Award International Summit з соціального підприємництва. Молоді соціальні інноватори з 20+ країн Європи, Африки та Азії зустрілися у грузинській столиці Тбілісі для обміну досвідом та знаннями про кращі соціальні ініціативи 2018 року. Наступного року, SIA Summit відбудеться…в УКРАЇНІ. Українська Соціальна Академія за підтримки міжнародної спільноти, виступить організатором цього масштабного дійства та стане центром для зібрання молодих соціальних інноваторів з усього світу. Учасники заходу – переможці найвпливовіших проектів міжнародного конкурсу SIA, які націлені на вирішення суспільних проблем у сфері екології, культури, освіти, охорони здоров’я, подолання бідності, безробіття молоді, міграції тощо. Представити Україну ...

Детальніше
Суми 21.10.18
В СУМАХ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

19-20 жовтня, в Сумах пройшов перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей. Тема модуля – «Вступ до соціального підприємництва», впродовж якого учасники Програми отримали фахові знання про соціальне підприємництво та презентували свої бізнес-ідеї. Юрій Манджос – викладач Програми, випускник Української Соціальної Академії та засновник соціального бізнес-проекту «33%» на прикладі власного інтернет-магазину футболок розповідав як перетворити ідею в соціальний бізнес. «Займатися соціальним підприємництвом не тільки цікаво, але ще і корисно. Адже Ви допомагаєте вирішувати якісь проблеми суспільства. Наприклад, мій проект «33%» звертає увагу людей до існуючих проблем та залучає їх до вирішення цих проблем, ...

Детальніше
Всі новини