Контакти Зв'язатись з нами
01.01 УСА

Підсумки року від команди УСА

Команда УСА дякує нашим випускникам, гостям, друзям та партнерам. Цей рік видався насиченим на події, враження та спогади, адже він приніс нам дорогоцінний досвід:

– Українська Соціальна Академія виступила першим та єдиним в Україні оператором конкурсу Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка діє у більш, ніж у двадцяти країнах світу. Ми отримали понад півсотні заявок на конкурс, провели 12 навчальних модулів, обрали 15 кращих проектів та вручили грошові нагороди трьом молодим підприємцям на розвиток їхніх стартапів.

– Школа соціального підприємництва в регіонах – освітня програма для соціальних стартапів, що відбувалася у двох містах України – Сумах та Тернополі. А це 180 учасників, які навчалися разом з нами та вдосконалювали свої бізнеси заради однієї мети – вирішити суспільні проблеми у своїх містечках та селах. І нам це вдалося!

– Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до міжнародного дня соціального підприємництва – подія, яка зібрала під одним дахом соціальних підприємців, громадських активістів, представників бізнесу, експертів, журналістів та всіх активних громадян, котрі прагнуть змінювати країну на краще.

– Літня школа інновацій та соціального підприємництва – 7 днів інтенсивного навчання, понад 20 учасників, 12 експертів-лекторів, 2 відвіданих соціальних підприємства – команда УСА зробили наміри дійсністю. Ми навчалися, комунікували, знайомилися, ділилися досвідом, розважалися та просто провели незабутній час у колі однодумців та крутих людей.

– Цьогоріч, сімя Української Соціальної Академії поповнилась менторами – а це більш ніж два десятка експертів у сферах комунікації, маркетингу, фінансового проектування, діджитал оптимізації бізнесу, управління персоналом та інших галузей. Ментори стали “хрещеними батьками” для наших студентів та разом із ними працювали над складанням дорожньої карти майбутніх соціальних бізнесів.

– SIA Award Ceremony 2018 – церемонія нагородження переможців конкурсу Social Impact Award. Ми визначили авторів трьох найкращих соціальних стартапів і подарували їм грошовому винагороду. А один із них ще й отримав квиток на міжнародний саміт соціальних підприємців у Грузію.

– УСА подорожує регіонами – у рамках нової програми соціального підприємництва для стартапів ми провели Social Idea Days в 4 містах України. Це – зустрічі-інтенсиви, на яких ми знайомили молодь з соціальним бізнесом та разом шукали рішення проблемам у їхніх містах та селах.

– Social Idea Days 2.0 – ми вперше вирішили запустити онлайн-навчання соціальному підприємництву, щоб кожен охочий міг здобути знання та навички, необхідні для запуску власного бізнесу. На відкритий дводенний захід, який відбувся з нагоди вступу на онлайн-навчання в УСА завітали більш, ніж півсотні людей з ідеями своїх майбутніх соціальних бізнесів та протягом двох днів активно працювали з експертами над удосконаленням своїх ініціатив.

– В 2018 році, УСА збільшила свою присутність на міжнародному рівні. Наші студенти брали участь у міжнародних освітніх програмах, що відбувались в Італії, Німеччині, Хорватії, Словаччині, Грузії. Протягом тижневих обмінів учасники програм обмінювались досвідом соціального підприємництва та інновацій в їхніх країнах, а також працювали над розробкою і втіленням власних бізнес-проектів.

– Проект для Alumni – ми почали проводити серію відкритих зустрічей для наших випускників та усіх, хто цікавиться темою соціального підприємництва. Наші заходи – це дискусії про гострі соціальні проблеми, знайомства з соціальними підприємцями, активними представниками благодійних та громадських організацій, обмін досвідом між бізнесом та громадським сектором. А ще час для бізнес-ігор, розмовами за чашкою чаю та ласування смаколиками. Ми відкриті для кожного, хто хоче бути з нами.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Обіцяємо в наступному році сяяти ще яскравіше та разом творити зміни!

48969101_515240362331076_6334868545880457216_n48623118_515240358997743_6073011373460160512_n48747558_515240372331075_4089665651638009856_n48595893_515240345664411_4345935505397907456_n48545760_515240348997744_8069677957825691648_n

Останні новини

Дискусія Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
Підсумки відкритої дискусії “Соціальна економіка та соціальне підприємництво”

16 травня, в рамках програми міжнародного проекту «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді», що проходить за підтримки Erasmus+ і спрямований на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні, відбулася відкрита дискусія “Соціальна економіка та соціальне підприємництво: тенденції, перспективи і виклики”. Дана подію було присвячено: презентації концепції Соціального підприємництва в якості моделі сталого розвитку; вивченню актуальних питань розвитку соціального підприємництва; обговоренню кращих регіональних і світових бізнес-практик соціального підприємництва і impact investing; розробці сучасної програми для освіти соціальних підприємців. Гості події мали змогу поспілкуватись з учасниками дискусії та задати свої питання експертам: Peter Fabjan – представник Ekonomija zajedništva (Хорматія) Stephan Wolf – представник Starkmacher e.V. (Німеччина) Олександр Бабій – консультант з розробки і ...

Детальніше
Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 14.05.19
В Києві відбудеться програма міжнародного обміну «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді»

З 13 по 17 травня в Києві відбудеться програма міжнародного обміну в рамках міжнародного проекту “Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді”. Программа проходить за підтримки “Erasmus+” і спрямована на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні.  Проект спільно реалізують організації, що займаються поширенням ідей соціального підприємництва у своїх країнах: Українська Соціальна Академія (Україна), Starkmacher (Німеччина)  та Udruga za Ekonomiju Zajednistva (Хорватія). В рамках програми відбудеться відкрита дискусія, присвячена соціальному підприємництву та соціальній економіці в 21 ст,  вивчення досвіду іноземних партнерів, організація міжнародних обмінів, освітніх програм, розробка сучасної навчальної методики. Учасники отримають можливість ознайомитися  з презентацією дослідження системи політичної економії (АРЕА), що ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Суми Тернопіль УСА школа соціального підприємництва 13.05.19
Регіональний конкурс проектів у Тернополі та Сумах добіг свого завершення.

В рамках Програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей 4 і 11 травня Українська Соціальна Академія провела конкурс Регіональних проектів у Тернополі та Сумах відповідно. Троє учасників з Тернополя – Олександр Гуменюк, Андрій Бондарук та Володимир Муляр увійшли до фіналу програми, де претендуватимуть на отримання фінансування. Презентація проектів конкурсантами довела їх активну залученість та бажання втілювати підприємництво з видимим соціальним впливом. Представники ветеранських організацій, які були гостями заходу, підкреслили важливість подібних програм, адже вони, перш за все, сприяють формуванню спільноти ветеранів-підприємців, що є величезним ресурсом для їх соціально-економічної адаптації. В місті Суми журі відібрало семерих фіналістів, які змагатимуться за отримання гранту в Києві на “Форумі соціального підприємництва: ветеранський бізнес” Свої проекти захищатимуть: Тетяна Личко, ...

Детальніше
Всі новини