Контакти Зв'язатись з нами
01.01 УСА

Підсумки року від команди УСА

Команда УСА дякує нашим випускникам, гостям, друзям та партнерам. Цей рік видався насиченим на події, враження та спогади, адже він приніс нам дорогоцінний досвід:

– Українська Соціальна Академія виступила першим та єдиним в Україні оператором конкурсу Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка діє у більш, ніж у двадцяти країнах світу. Ми отримали понад півсотні заявок на конкурс, провели 12 навчальних модулів, обрали 15 кращих проектів та вручили грошові нагороди трьом молодим підприємцям на розвиток їхніх стартапів.

– Школа соціального підприємництва в регіонах – освітня програма для соціальних стартапів, що відбувалася у двох містах України – Сумах та Тернополі. А це 180 учасників, які навчалися разом з нами та вдосконалювали свої бізнеси заради однієї мети – вирішити суспільні проблеми у своїх містечках та селах. І нам це вдалося!

– Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до міжнародного дня соціального підприємництва – подія, яка зібрала під одним дахом соціальних підприємців, громадських активістів, представників бізнесу, експертів, журналістів та всіх активних громадян, котрі прагнуть змінювати країну на краще.

– Літня школа інновацій та соціального підприємництва – 7 днів інтенсивного навчання, понад 20 учасників, 12 експертів-лекторів, 2 відвіданих соціальних підприємства – команда УСА зробили наміри дійсністю. Ми навчалися, комунікували, знайомилися, ділилися досвідом, розважалися та просто провели незабутній час у колі однодумців та крутих людей.

– Цьогоріч, сімя Української Соціальної Академії поповнилась менторами – а це більш ніж два десятка експертів у сферах комунікації, маркетингу, фінансового проектування, діджитал оптимізації бізнесу, управління персоналом та інших галузей. Ментори стали “хрещеними батьками” для наших студентів та разом із ними працювали над складанням дорожньої карти майбутніх соціальних бізнесів.

– SIA Award Ceremony 2018 – церемонія нагородження переможців конкурсу Social Impact Award. Ми визначили авторів трьох найкращих соціальних стартапів і подарували їм грошовому винагороду. А один із них ще й отримав квиток на міжнародний саміт соціальних підприємців у Грузію.

– УСА подорожує регіонами – у рамках нової програми соціального підприємництва для стартапів ми провели Social Idea Days в 4 містах України. Це – зустрічі-інтенсиви, на яких ми знайомили молодь з соціальним бізнесом та разом шукали рішення проблемам у їхніх містах та селах.

– Social Idea Days 2.0 – ми вперше вирішили запустити онлайн-навчання соціальному підприємництву, щоб кожен охочий міг здобути знання та навички, необхідні для запуску власного бізнесу. На відкритий дводенний захід, який відбувся з нагоди вступу на онлайн-навчання в УСА завітали більш, ніж півсотні людей з ідеями своїх майбутніх соціальних бізнесів та протягом двох днів активно працювали з експертами над удосконаленням своїх ініціатив.

– В 2018 році, УСА збільшила свою присутність на міжнародному рівні. Наші студенти брали участь у міжнародних освітніх програмах, що відбувались в Італії, Німеччині, Хорватії, Словаччині, Грузії. Протягом тижневих обмінів учасники програм обмінювались досвідом соціального підприємництва та інновацій в їхніх країнах, а також працювали над розробкою і втіленням власних бізнес-проектів.

– Проект для Alumni – ми почали проводити серію відкритих зустрічей для наших випускників та усіх, хто цікавиться темою соціального підприємництва. Наші заходи – це дискусії про гострі соціальні проблеми, знайомства з соціальними підприємцями, активними представниками благодійних та громадських організацій, обмін досвідом між бізнесом та громадським сектором. А ще час для бізнес-ігор, розмовами за чашкою чаю та ласування смаколиками. Ми відкриті для кожного, хто хоче бути з нами.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Обіцяємо в наступному році сяяти ще яскравіше та разом творити зміни!

48969101_515240362331076_6334868545880457216_n48623118_515240358997743_6073011373460160512_n48747558_515240372331075_4089665651638009856_n48595893_515240345664411_4345935505397907456_n48545760_515240348997744_8069677957825691648_n

Останні новини

Програма УСА школа соціального підприємництва 15.01.19
Старт навчання на пре-акселераторі

15 січня розпочався онлайн-курс з соціального підприємництва для стартапів. Першим етапом програми є пре-акселератор (онлайн-навчання). Це дистанційний освітній курс, що допоможе підприємцям пройти шлях від формування своєї бізнес-ідеї до запуску соціального бізнесу, навчитися ефективно та швидко приймати бізнес-рішення, бути експертом у просуванні та продажах власного продукту, формувати команду та розумітися у фінансах, виробничих процесах, залученні інвестицій. Ми отримали близько 400 реєстрацій на навчальну програму. Учасники з майже всіх регіонів України проявили бажання повчитися соціальному підприємництву, чому ми неймовірно раді. Рекордсменами за кількістю заявок виявилися Київська, Харківська та Донецька області. Попереду корисні навчальні модулі, вебінари, цікаві кейси різних підприємств, та звичайно ж робота над власними проектами. Обіцяємо захоплюючу подорож світом соціального ...

Детальніше
УСА 01.01.19
Підсумки року від команди УСА

Команда УСА дякує нашим випускникам, гостям, друзям та партнерам. Цей рік видався насиченим на події, враження та спогади, адже він приніс нам дорогоцінний досвід: – Українська Соціальна Академія виступила першим та єдиним в Україні оператором конкурсу Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка діє у більш, ніж у двадцяти країнах світу. Ми отримали понад півсотні заявок на конкурс, провели 12 навчальних модулів, обрали 15 кращих проектів та вручили грошові нагороди трьом молодим підприємцям на розвиток їхніх стартапів. – Школа соціального підприємництва в регіонах – освітня програма для соціальних стартапів, що відбувалася у двох містах України – ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ УСА 26.12.18
Вечірка інноваторів

22 грудня відбулася заключна подія сезону в Українській соціальній академії – вечірка інноваторів. Захід об’єднав змінотворців, соціальних підприємців та бізнес-лідерів з усієї України. Навіть хуртовина та заметіль за вікном не спинила гостей у своєму прагненні послухати короткі виступи супер-лекторів: Олександра Бабія, Андрія Федотова, Ірини Тітаренко та Володимира Коновалова-Лісіна. Серед іншого, було піднято такі питання:  Як доступно пояснити, що таке стійка економіка?  Соціальне спрямування є трендом сучасного розвитку суспільства!  Подолання стереотипів про те, що виробники соціальних продуктів та послуг мають бути бідні.  У  чому сила того сенсу, який ми невтомно шукаємо! Не меншого ажіотажу викликали й історії випускників академії про власні невдачі, а розіграш призів серед всіх присутніх став довгоочікуваною кульмінацією офіційної частини вечірки. Друга частина заходу носила неформальний характер ...

Детальніше
Всі новини