Контакти Зв'язатись з нами
01.01 УСА

Підсумки року від команди УСА

Команда УСА дякує нашим випускникам, гостям, друзям та партнерам. Цей рік видався насиченим на події, враження та спогади, адже він приніс нам дорогоцінний досвід:

– Українська Соціальна Академія виступила першим та єдиним в Україні оператором конкурсу Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка діє у більш, ніж у двадцяти країнах світу. Ми отримали понад півсотні заявок на конкурс, провели 12 навчальних модулів, обрали 15 кращих проектів та вручили грошові нагороди трьом молодим підприємцям на розвиток їхніх стартапів.

– Школа соціального підприємництва в регіонах – освітня програма для соціальних стартапів, що відбувалася у двох містах України – Сумах та Тернополі. А це 180 учасників, які навчалися разом з нами та вдосконалювали свої бізнеси заради однієї мети – вирішити суспільні проблеми у своїх містечках та селах. І нам це вдалося!

– Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до міжнародного дня соціального підприємництва – подія, яка зібрала під одним дахом соціальних підприємців, громадських активістів, представників бізнесу, експертів, журналістів та всіх активних громадян, котрі прагнуть змінювати країну на краще.

– Літня школа інновацій та соціального підприємництва – 7 днів інтенсивного навчання, понад 20 учасників, 12 експертів-лекторів, 2 відвіданих соціальних підприємства – команда УСА зробили наміри дійсністю. Ми навчалися, комунікували, знайомилися, ділилися досвідом, розважалися та просто провели незабутній час у колі однодумців та крутих людей.

– Цьогоріч, сімя Української Соціальної Академії поповнилась менторами – а це більш ніж два десятка експертів у сферах комунікації, маркетингу, фінансового проектування, діджитал оптимізації бізнесу, управління персоналом та інших галузей. Ментори стали “хрещеними батьками” для наших студентів та разом із ними працювали над складанням дорожньої карти майбутніх соціальних бізнесів.

– SIA Award Ceremony 2018 – церемонія нагородження переможців конкурсу Social Impact Award. Ми визначили авторів трьох найкращих соціальних стартапів і подарували їм грошовому винагороду. А один із них ще й отримав квиток на міжнародний саміт соціальних підприємців у Грузію.

– УСА подорожує регіонами – у рамках нової програми соціального підприємництва для стартапів ми провели Social Idea Days в 4 містах України. Це – зустрічі-інтенсиви, на яких ми знайомили молодь з соціальним бізнесом та разом шукали рішення проблемам у їхніх містах та селах.

– Social Idea Days 2.0 – ми вперше вирішили запустити онлайн-навчання соціальному підприємництву, щоб кожен охочий міг здобути знання та навички, необхідні для запуску власного бізнесу. На відкритий дводенний захід, який відбувся з нагоди вступу на онлайн-навчання в УСА завітали більш, ніж півсотні людей з ідеями своїх майбутніх соціальних бізнесів та протягом двох днів активно працювали з експертами над удосконаленням своїх ініціатив.

– В 2018 році, УСА збільшила свою присутність на міжнародному рівні. Наші студенти брали участь у міжнародних освітніх програмах, що відбувались в Італії, Німеччині, Хорватії, Словаччині, Грузії. Протягом тижневих обмінів учасники програм обмінювались досвідом соціального підприємництва та інновацій в їхніх країнах, а також працювали над розробкою і втіленням власних бізнес-проектів.

– Проект для Alumni – ми почали проводити серію відкритих зустрічей для наших випускників та усіх, хто цікавиться темою соціального підприємництва. Наші заходи – це дискусії про гострі соціальні проблеми, знайомства з соціальними підприємцями, активними представниками благодійних та громадських організацій, обмін досвідом між бізнесом та громадським сектором. А ще час для бізнес-ігор, розмовами за чашкою чаю та ласування смаколиками. Ми відкриті для кожного, хто хоче бути з нами.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Обіцяємо в наступному році сяяти ще яскравіше та разом творити зміни!

48969101_515240362331076_6334868545880457216_n48623118_515240358997743_6073011373460160512_n48747558_515240372331075_4089665651638009856_n48595893_515240345664411_4345935505397907456_n48545760_515240348997744_8069677957825691648_n

Останні новини

Київ Програма УСА 18.03.19
Директори Карітас-Спес Україна завершили навчання на програмі “Церковний менеджмент та адміністрування”

В Українській Соціальній Академії завершилася освітня програма для єпархіальних структур та Карітас-Спес. У програмі взяли участь регіональні директори 8 дієцезій з різних міст України. Протягом шести місяців, учасники вчилися стратегічному управлінню проектами, соціальному фандрейзингу, фінансовому менеджменту та отримали інструменти для впровадження змін у своїх організаціях. Останній модуль програми був присвячений темі комунікацій та маркетингу, на якому директори та представники їхніх організацій активно працювали над власними кейсами. Дводенний тренінг для учасників провели четверо лекторів. Про те, чому маркетинг навчився у церкви, як управляти брендом та як говорити мовою цінностей, а не моралі розповіла Тетяна Жданова – спеціалістка з брендингу, власниця агентства Brandhouse, авторка ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Програма УСА 13.03.19
Система цінностей як шлях до успіху

В рамках програми “Суспільна етика і лідерство” відбулася відкрита зустріч-роздум із Євгеном Глібовицьким – керуючим партнером Pro.mova, експертом із довготермінових стратегій, учасником Несторівської групи, засновником Унівської групи, членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Разом з експертом заглибилися у історичний вимір лідерства, говорили про світовий аналіз цінностей та про те, як сформувати лідера нового типу і відійти від радянських канонів, а також намагалися визначити спільну дефініцію лідерства. Ділимося з вами найцікавішими думками: З моменту проголошення незалежності в Україні покоління змінювалися не кожні 15-20 років, а набагато швидше. Сьогодні в одній відносно подібній віковій групі ми можемо мати представників різних поколінь. В сучасному світі ми ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ УСА школа соціального підприємництва 06.03.19
Як соціальному підприємству налагодити ритейл

  5 березня в Українській Соціальній Академії співзасновник компанії Штуки, Микола Ахтирський розповів як соціальному підприємству налагодити ритейл та поділився власним досвідом ведення бізнесу. Микола нагадав про необхідність вивчення ринку і попиту перед запуском нового продукту. Адже бізнес – це про задоволення потреб споживачів. Ми занотували кілька порад, що будуть корисні соціальним підприємцям: Про підприємництво Потрібна впевненість, в тому, що ви хочете бути підприємцем і готовність модифікувати ідею та продукт. Знадобиться гнучкість – можливість підлаштовуватися під потреби ринку. Якщо ви хочете просто спробувати бути підприємцем, то краще бізнес не робити. Вже на старті може з”явитися неймовірна кількість факторів, що впливатимуть на бізнес. Будьте готові до роботи по 12 – ...

Детальніше
Всі новини