Контакти Зв'язатись з нами
18.03 Київ Програма УСА

Директори Карітас-Спес Україна завершили навчання на програмі “Церковний менеджмент та адміністрування”

В Українській Соціальній Академії завершилася освітня програма для єпархіальних структур та Карітас-Спес. У програмі взяли участь регіональні директори 8 дієцезій з різних міст України. Протягом шести місяців, учасники вчилися стратегічному управлінню проектами, соціальному фандрейзингу, фінансовому менеджменту та отримали інструменти для впровадження змін у своїх організаціях.

Останній модуль програми був присвячений темі комунікацій та маркетингу, на якому директори та представники їхніх організацій активно працювали над власними кейсами. Дводенний тренінг для учасників провели четверо лекторів. Про те, чому маркетинг навчився у церкви, як управляти брендом та як говорити мовою цінностей, а не моралі розповіла Тетяна Жданова – спеціалістка з брендингу, власниця агентства Brandhouse, авторка відеокурсу «Сенс життя і його маркетинг», координаторка проекту «Нова міфологія України», співзасновниця Urban Space 500, спікер TEDx. На думку Тетяни, Карітас-Спес –  це не фабрика по виробництву милосердя, а окремий світ і потрібно зрозуміти на що цей світ схожий і підібрати для нього метафору. Саме тому важливо розуміти сенс своєї організації та визначити її поціонування.

Про те, як навчитися красиво продавати проекти  та знаходити своїх клієнтів розповідав Віктор Дементіївський — експерт з продажів, засновник компанії “What about sales”, тренер. За його словами, щоб організувати ефективну систему продажу товарів, потрібно зрозуміти який результат ми хочемо досягти. “Можна продавати за гроші, а можна і без грошей – питання в тому, яку ціль ми перед собою ставимо”, – каже фахівець.

Надія Чорна-Бохняк – експертка з комунікацій з більш ніж 9-річним досвідом менеджменту в міжнародних та національних організаціях, також в державних комунікаціях, журналістиці і редактурі поділилася секретами формування комунікаційної стратегії організації та розповіла про кризові комунікації. А Катерина Дунаєва – засновниця контент-агенції T-REX, Президент в Асоціації Копірайтерів України говорила про ефективний SMM: як просувати проекти в соціальних мережах.

За словами о. Павла Гончарука – керівника Карітас-Спес Кам’янець-Подільської Дієцезії, навчання на програмі допомогло йому та команді виявити помилки, які часто виникали в роботі над проектами. “Кожен модуль на програмі – це як окремий пазл, який на завершення склався в одну цілісну картинку. Завдяки навчанню, ми змогли краще орієнтуватися в дійсності та побачили, які існують можливості для розвитку нашої організації. Надалі будемо приймати лише правильні рішення та не зупинятися на досягнутому ”, – розповідає отець Павло.

Загалом, в рамках програми, учасники прослухали шість навчальних модулів, а також відвідали діючі соціальні підприємства у Києві, а саме піцерію “Ветерано”, благодійний магазин “Ласка, громадський ресторан Urban Space 500”, соціальний центр імені святих Мартина з Тур та Єлизавети Угорської у м.Харкові.  Програма реалізована за фінансової підтримки проекту БФ «Реновабіс», за ініціативи Карітас-Спес Україна в партнерстві з Українською Соціальною Академією.

Останні новини

УСА 10.07.19
УСА першою в Україні приєдналась до Європейської мережі венчурної філантропії

Українська Соціальна Академія першою в Україні стала асоційованим членом Європейської мережі венчурної філантропії (EVPA). EVPA — це спільнота організацій, яка налічує понад 280 соціальних фондів та партнерів у венчурній філантропії з 30+ країн світу. Це простір, в якому можна обмінятись талантами, досвідом та невдачами, а також налагодити співпрацю з різними соціальними проектами та ініціативами. Членство в EVPA дає можливість для навчання та професійного розвитку, залучення до дослідницьких та навчальних проектів EVPA, забезпечує постійну підтримку від колег та команди EVPA. «Ми дякуємо всім нашим партнерам, прихильникам, студентам, друзям за всю підтримку, яку ми отримали в наших зусиллях з масштабування соціального впливу. Визнання на ...

Детальніше
Програма УСА 21.06.19
Лідери з України отримали 80 000 грн. на реалізацію Цілей сталого розвитку ООН

Україна долучилася до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН ще у 2015 році — вони передбачають подолання бідності, голоду, забезпечення гендерної рівності, якісну світу для всіх та ін. Але подібні глобальні задачі нерідко сприймаються як щось відірване від життя. 17 українців довели, що реалізувати їх не так складно, як здається — і представили власні проекти в рамках програми Української Соціальної Академії «Суспільна етика і лідерство». Програма зібрала людей із багатьох міст України для того, щоби навчити їх етичному лідерству — а її фіналом стало нагородження 4 кращих дослідницьких проектів сертифікатами по 20 000 грн. Кожен із них був пов’язаний мінімум з ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
Підсумки відкритої дискусії “Соціальна економіка та соціальне підприємництво”

16 травня, в рамках програми міжнародного проекту «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді», що проходить за підтримки Erasmus+ і спрямований на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні, відбулася відкрита дискусія “Соціальна економіка та соціальне підприємництво: тенденції, перспективи і виклики”. Дана подію було присвячено: презентації концепції Соціального підприємництва в якості моделі сталого розвитку; вивченню актуальних питань розвитку соціального підприємництва; обговоренню кращих регіональних і світових бізнес-практик соціального підприємництва і impact investing; розробці сучасної програми для освіти соціальних підприємців. Гості події мали змогу поспілкуватись з учасниками дискусії та задати свої питання експертам: Peter Fabjan – представник Ekonomija zajedništva (Хорматія) Stephan Wolf – представник Starkmacher e.V. (Німеччина) Олександр Бабій – консультант з розробки і ...

Детальніше
Всі новини