Контакти Зв'язатись з нами

Календар подій

Менеджмент соціальних інновацій – І модуль
24.11.2017 10:00-18:00 Київ

24-26 листопада відбудеться перший модуль програми Менеджмент Соціальних Інновацій присвячений темі “Менеджмент інновацій”.

Нагадуємо, триває реєстрація на програму організаційного розвитку Менеджмент Соціальних Інновацій. Програма дає можливість глибинного аналізу своєї діяльності та сформувати чітку стратегію подальшого успішного розвитку і масштабування, а також необхідні бізнес-інструменти для її втілення.

Викладачі програми – найкращі експерти у своїх галузях, серед яких:  викладач KMBS та Києво-Могилянської Академії Михайло Винницький, викладач Київської школи економіки Сергій Потапов, директор центру КСВ в Україні Марина Саприкіна, академічний директор Української соціальної академії Михайло Мельник та інші.

Ми намагаємося розвивати потенціал лідерів громадського суспільства, архітекторів суспільних змін, які здатні приносити якісно нові ідеї та проекти у розвитку суспільства. При цьому керуємось інноваційними підходами та ефективними інструментами до вирішення соціальних проблем.
– ділиться грандіозними планами керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс.

Програма складається з 4 стратегічних навчальних модулів за моделями класичних MBA програм: “Менеджмент інновацій”, “Маркетинг та комунікації. Брендинг та позиціонування”, Фінансовий менеджмент”, “Основні аспекти управління та стратегічне планування”. По закінченні 4-го модуля, учасники працюватимуть над створенням стратегії розвитку своєї діяльності у супроводі успішних практиків.

 

Innovation cafe в Маріуполі
24.11.2017 18:00-20:00

24 листопада в Маріуполі відбудеться Innovation cafe – неформальна зустріч з учасників 2-го етапу Програми соціального підприємництва з місцевими бізнесменами. Місце проведення – “Ізба-читальня”.
Підприємці поділяться досвідом успішного ведення бізнесу, особливостями підприємницької діяльності у Маріуполі. А учасники зможуть проконсультуватися з ними та спитати поради як їм вдосконалювати свої проекти соціальних стартапів.

Innovation Cafe – захід для поширення та підтримки підприємницької екосистеми міста. Подія відбувається у форматі зустрічі з запрошеними професіоналами, які обговорюють інновації, сучасні тенденції бізнесу, соціальну цінність продукту. Кожна подія – це тематична дискусія, що стане корисною як для стартап компаній, так і для обізнаних підприємців та інвесторів.