Контакти Зв'язатись з нами

Календар подій

Міжрелігійне лідерство. Відкрита лекція Ігоря Козловського
23.01.2019 18:30-20:00 Київ

Бути лідером у сучасному світі – означає вміти будувати відносини на спільних цінностях та бути відкритим до міжрелігійного діалогу. Незалежно від роду діяльності і сфери впливу, лідер повинен знаходити спільну мову з людьми різних релігійних конфесій та культурних середовищ. Досягти цього можна лише через взаємне розуміння і прийняття інакшості одне одного.

Як лідеру створити ефективну команду всередині різних релігійних течій, чому спільні цінності сприяють кращому культурному середовищу та як взаємну співпрацю можна використовувати для спільного блага цілої держави. Саме цим та іншим моральним аспектам буде присвячена наша наступна відкрита зустріч на тему “Міжрелігійне лідерство”.

А ділитися власним досвідом та знаннями буде Ігор Козловський – кандидат історичних наук, фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем, громадський діяч. Окрім того, старший науковий співробітник відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу і співпраці.

Кому буде цікава подія:
– усім тим, хто цікавиться темою лідерства та вбачає у собі лідерський потенціал;
– лідерам, котрі хочуть/будують команду з числа представників різних релігійних та культурних приналежностей;
– представникам різних релігійних організацій, які прагнуть налагодити міжрелігійний діалог всередині своїх компаній.

В рамках події також відбудеться презентації нової навчальної програми Української Соціальної Академії під назвою “Суспільна етика та лідерство”, яка стартує вже в березні 2019 року. Чекаємо вас 23 січня за адресою вул. Стрілецька 7/6 о 18.30 год.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією
https://goo.gl/forms/faTgFJKcnTPnJOUg1
Кількість місць обмежена!