Контакти Зв'язатись з нами
21.12 Програма

NEED – найкращий проект Програми соціального підприємництва

Завершився Всеукраїнський форум соціальних підприємців, на якому були презентовані найкращі проекти Програми соціального підприємництва, котра відбувалась протягом 2-х місяців у Тернополі, Маріуполі та Києві.

Головну нагороду здобув проект з Києва – Анімаційна студія NEED, яка займається розробкою анімаційних освітніх роликів, для того, щоб зробити процес навчання легким та цікавим. Приз глядацьких симпатій отримав проект з Маріуполя – “ЯстудіЯ”, творці якого створюють соціальні відео для розвитку бізнесу та активізації громадянського суспільства. Шість фіналістів отримали стипендію на навчання на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”, а ще чотири – можливість поїхати на міжнародний проект Future Lab в Німеччині.

Також на Форумі обговорили чому у світі та в Україні зростає тренд соціального підприємництва як win-win бізнесу. У панельній дискусії взяли участь Роман Ільченко, співзасновник Міжнародної консалтингової групи NIAR, Владислав Малащенко, засновник соціального підприємства “Good bread from good people”, Андрій Левицький, засновник Соціальної майстерні “Woodluck”, Ігор Найда, засновник Всеукраїнської освітньої платформи “Сходи в Майбутнє”. Дискутанти дійшли висновку, що сила соціальних підприємців полягає в тому, що вони у кожній соціальній проблемі можуть побачити бізнес можливість.

Також для учасників форуму була корисна лекція про краудфандинг, яку провела Ольга Логвиновська, координаторка Спільнокошту.

Головною подією Форуму був пітчинг від фіналістів Програми соціального підприємництва, який оцінювали експертне журі, у складі Романа Ільченка, Марини Гриценко, Олександра Цвєткова, Оксани Бондаренко, Ігоря Найди.

Поки журі вирішувало кому віддати перевагу, учасники форуму спілкувались, ділись методами вирішення екологічних проблем та своїм досвідом реалізації проектів.

Соціальне підприємництво – один з ключових трендів у світі. У великій Британії, наприклад, 9% малого бізнесу – це соціальні підприємства, в яких зайнято 1,5 млн людей. У Німеччині нараховують понад 2,5 мільйони працівників, зайнятих у соціальному бізнесі. В Україні зробити такі прорахунки складно, адже немає єдиних критеріїв визначення соціального підприємства. Тому одним із завдань Української соціальної академії є популяризація соціального підприємництва, хочемо надавати підтримку та супровід підприємств, діяльність яких спрямована на вирішення проблем суспільства. Ми допомагаємо створювати і розвивати успішний соціальний бізнес.
– говорить керівник УСА др. Михайло Мельник.

Додамо, що результатами програми соціального підприємництва є 119 учасників з 10-ти регіонів України, 33 успішні проекти, 10 переможців. Наступний набір на Програму соціального підприємництва почнеться вже з початком нового року.

Останні новини

Кам'янець-Подільський 09.10.18
У Кам’янці-Подільському розпочалася Програма соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей

6 жовтня в готелі «7 днів» 33 ветеранів АТО слухали перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). Тема першого модуля – «Вступ до соціального підприємництва. Презентація бізнес-ідей учасників». Іванна Бедь – програмна менеджерка в Українській Соціальній Академії, національна координаторка міжнародного конкурсу «Social Impact Award» розповіла учасникам Програми про суть, тренди та моделі соціального підприємництва. Світлана Олєйнікова – експертка з розвитку бізнесу та громад, співзасновниця ГО “Міжнародного фонду Future Generation та ГО “Міжнародна агенція змін”, засновниця «Synergy Development Consulting», та менторка міжнародного конкурсу «Social Impact Award»  ознайомила учасників ...

Детальніше
Суми 08.10.18
У Сумах знайомилися з Програмою підприємництва для АТОвців та членів їх сімей

6 жовтня в конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося знайомство з Програмою з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). У заході взяли участь близько 30 осіб, в тому числі зареєстровані учасники Програми. Богдан Ковальов, координатор Програми у місті Суми, ознайомив учасників програми з її детальним розкладом та наповненням. А також розповів про відмінності цієї Програми від попередніх. «Це вже п’ята Школа, яку проводить Українська соціальна академія у місті Суми. А, отже, є апробований навчальний матеріал та сформована база тренерів, як місцевих, так й іногородніх» – розповідає ...

Детальніше
Програма 05.10.18
УСА організовує Social Idea Days в містах України

Українська соціальна академія запускає Акселератор соціального підприємництва. Це комплексна освітня програма, яка забезпечує інтенсивне навчання та індивідуальний менторський супровід бізнес проектів соціальних стартаперів. Програма розроблена за методологією Miller Center соціального підприємництва при університеті Санта-Клари у Силіконовій Долині. Спираючись на досвід успішних світових акселераторів, у партнерстві із закордонними фахівцями УСА прагне через бізнес-освіту вирішувати проблеми бідності та безробіття молоді і в нашій країні. Через запуск власних соціальних бізнесів молодь зможе не лише отримувати прибуток, а й працювати на благо держави. Програма проводитиметься за методикою змішаного навчання, поєднуючи онлайн та оффлайн складові. Учасники матимуть нагоду здобути усі необхідні знання ...

Детальніше
Всі новини