Контакти Зв'язатись з нами
21.12 Програма

NEED – найкращий проект Програми соціального підприємництва

Завершився Всеукраїнський форум соціальних підприємців, на якому були презентовані найкращі проекти Програми соціального підприємництва, котра відбувалась протягом 2-х місяців у Тернополі, Маріуполі та Києві.

Головну нагороду здобув проект з Києва – Анімаційна студія NEED, яка займається розробкою анімаційних освітніх роликів, для того, щоб зробити процес навчання легким та цікавим. Приз глядацьких симпатій отримав проект з Маріуполя – “ЯстудіЯ”, творці якого створюють соціальні відео для розвитку бізнесу та активізації громадянського суспільства. Шість фіналістів отримали стипендію на навчання на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”, а ще чотири – можливість поїхати на міжнародний проект Future Lab в Німеччині.

Також на Форумі обговорили чому у світі та в Україні зростає тренд соціального підприємництва як win-win бізнесу. У панельній дискусії взяли участь Роман Ільченко, співзасновник Міжнародної консалтингової групи NIAR, Владислав Малащенко, засновник соціального підприємства “Good bread from good people”, Андрій Левицький, засновник Соціальної майстерні “Woodluck”, Ігор Найда, засновник Всеукраїнської освітньої платформи “Сходи в Майбутнє”. Дискутанти дійшли висновку, що сила соціальних підприємців полягає в тому, що вони у кожній соціальній проблемі можуть побачити бізнес можливість.

Також для учасників форуму була корисна лекція про краудфандинг, яку провела Ольга Логвиновська, координаторка Спільнокошту.

Головною подією Форуму був пітчинг від фіналістів Програми соціального підприємництва, який оцінювали експертне журі, у складі Романа Ільченка, Марини Гриценко, Олександра Цвєткова, Оксани Бондаренко, Ігоря Найди.

Поки журі вирішувало кому віддати перевагу, учасники форуму спілкувались, ділись методами вирішення екологічних проблем та своїм досвідом реалізації проектів.

Соціальне підприємництво – один з ключових трендів у світі. У великій Британії, наприклад, 9% малого бізнесу – це соціальні підприємства, в яких зайнято 1,5 млн людей. У Німеччині нараховують понад 2,5 мільйони працівників, зайнятих у соціальному бізнесі. В Україні зробити такі прорахунки складно, адже немає єдиних критеріїв визначення соціального підприємства. Тому одним із завдань Української соціальної академії є популяризація соціального підприємництва, хочемо надавати підтримку та супровід підприємств, діяльність яких спрямована на вирішення проблем суспільства. Ми допомагаємо створювати і розвивати успішний соціальний бізнес.
– говорить керівник УСА др. Михайло Мельник.

Додамо, що результатами програми соціального підприємництва є 119 учасників з 10-ти регіонів України, 33 успішні проекти, 10 переможців. Наступний набір на Програму соціального підприємництва почнеться вже з початком нового року.

Останні новини

Суми 27.03.18
У Cумах розпочалась Школа соціального підприємництва

23-24 березня у Сумах відбувся перший модуль Школи Соціального Підприємництва на тему: “Проривні стратегії та інновації. Створення цінності”. Петро Дарморіс, викладач першого модулю, розповів учасникам про основи соціального підприємництва, навчив учасників Школи формувати місію та візію для їх проектів, пропрацював ціннісну пропозицію кожного проекту. Студенти, підприємці та громадські активісти чудово спрацювалися, критикували та надихали одне одного. Найзахопливішою частиною першого дня модулю було практичне завдання – вихід в “поле” – на вулиці м. Сум для того, аби поспілкуватися з майбутніми клієнтами свого бізнесу та перевірити чи їм потрібна та цінність, яку пропонують учасники Школи у своїх проектах. Другий ...

Детальніше
Програма 21.03.18
Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day. “Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує ...

Детальніше
Програма 14.03.18
В Українській Соціальній Академії відбувся день відкритих дверей

13 березня 2018 Українська Соціальна Академія відкрила свої двері, аби розповісти про соціальне підприємництво та представити програми до яких можуть долучитися учасники. Зустріч відбулася в колі друзів Української Соціальної Академії. Під час панельної дискусії колишні випускники Дарина Брикайло, Марина Полтавець-Мєдвєдєва та Анна Понікарчук ділилися досвідом та планами розвитку своїх соціальних проектів. Роман Ільченко, власник та керуючий партнер міжнародної групи компаній NIAR, підбадьорив учасників щодо пошуку соціальних ідей та інвесторів, адже в кожному бізнесі, на його думку, є можливість для соціальної складової. Вже незабаром в Українській Соціальній Академії стартує міжнародний конкурс Social Impact Award. Молодь з усієї ...

Детальніше
Всі новини