Контакти Зв'язатись з нами
21.12 Програма

NEED – найкращий проект Програми соціального підприємництва

Завершився Всеукраїнський форум соціальних підприємців, на якому були презентовані найкращі проекти Програми соціального підприємництва, котра відбувалась протягом 2-х місяців у Тернополі, Маріуполі та Києві.

Головну нагороду здобув проект з Києва – Анімаційна студія NEED, яка займається розробкою анімаційних освітніх роликів, для того, щоб зробити процес навчання легким та цікавим. Приз глядацьких симпатій отримав проект з Маріуполя – “ЯстудіЯ”, творці якого створюють соціальні відео для розвитку бізнесу та активізації громадянського суспільства. Шість фіналістів отримали стипендію на навчання на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”, а ще чотири – можливість поїхати на міжнародний проект Future Lab в Німеччині.

Також на Форумі обговорили чому у світі та в Україні зростає тренд соціального підприємництва як win-win бізнесу. У панельній дискусії взяли участь Роман Ільченко, співзасновник Міжнародної консалтингової групи NIAR, Владислав Малащенко, засновник соціального підприємства “Good bread from good people”, Андрій Левицький, засновник Соціальної майстерні “Woodluck”, Ігор Найда, засновник Всеукраїнської освітньої платформи “Сходи в Майбутнє”. Дискутанти дійшли висновку, що сила соціальних підприємців полягає в тому, що вони у кожній соціальній проблемі можуть побачити бізнес можливість.

Також для учасників форуму була корисна лекція про краудфандинг, яку провела Ольга Логвиновська, координаторка Спільнокошту.

Головною подією Форуму був пітчинг від фіналістів Програми соціального підприємництва, який оцінювали експертне журі, у складі Романа Ільченка, Марини Гриценко, Олександра Цвєткова, Оксани Бондаренко, Ігоря Найди.

Поки журі вирішувало кому віддати перевагу, учасники форуму спілкувались, ділись методами вирішення екологічних проблем та своїм досвідом реалізації проектів.

Соціальне підприємництво – один з ключових трендів у світі. У великій Британії, наприклад, 9% малого бізнесу – це соціальні підприємства, в яких зайнято 1,5 млн людей. У Німеччині нараховують понад 2,5 мільйони працівників, зайнятих у соціальному бізнесі. В Україні зробити такі прорахунки складно, адже немає єдиних критеріїв визначення соціального підприємства. Тому одним із завдань Української соціальної академії є популяризація соціального підприємництва, хочемо надавати підтримку та супровід підприємств, діяльність яких спрямована на вирішення проблем суспільства. Ми допомагаємо створювати і розвивати успішний соціальний бізнес.
– говорить керівник УСА др. Михайло Мельник.

Додамо, що результатами програми соціального підприємництва є 119 учасників з 10-ти регіонів України, 33 успішні проекти, 10 переможців. Наступний набір на Програму соціального підприємництва почнеться вже з початком нового року.

Останні новини

Стаття 30.12.17
Українська соціальна академія: підсумки великих змін

Результат – це не те, скільки часу ви працюєте, а те що з цього виходить. Українська соціальна академія вимірює свої результати кількістю успішних проектів, та кількістю людей, які здобули нові знання та навички і відповідно здійснюють позитивний вплив на суспільство. 2017 рік був активний на події, внутрішні трансформації і розвиток. Позаду 5 масштабних проектів, безліч коротких семінарів, декілька міжнародних шкіл, сотні людей, які здобули неоціненний досвід та корисні знання. За цим стоїть багато годин напруженої праці, гострих дискусій, сотні об’їжджених кілометрів, обдзвонених телефонних номерів, тисячі переписаних букв і чимало перечитаних книг. Все вчить нас зростати, гуртувати людей, ...

Детальніше
Програма 21.12.17
NEED – найкращий проект Програми соціального підприємництва

Завершився Всеукраїнський форум соціальних підприємців, на якому були презентовані найкращі проекти Програми соціального підприємництва, котра відбувалась протягом 2-х місяців у Тернополі, Маріуполі та Києві. Головну нагороду здобув проект з Києва – Анімаційна студія NEED, яка займається розробкою анімаційних освітніх роликів, для того, щоб зробити процес навчання легким та цікавим. Приз глядацьких симпатій отримав проект з Маріуполя – “ЯстудіЯ”, творці якого створюють соціальні відео для розвитку бізнесу та активізації громадянського суспільства. Шість фіналістів отримали стипендію на навчання на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”, а ще чотири – можливість поїхати на міжнародний проект Future Lab в Німеччині. Також на ...

Детальніше
Маріуполь 18.12.17
Маріуполь – семінар для соціальних підприємців

Як бути ефективним соціальним підприємцем, на яких помилках варто вчитися та на що найбільше звертати увагу в розвитку соціального бізнесу – це тільки частина того, чого навчились учасники Програми соціального підприємництва на семінарі організаційного розвитку. Під час семінару учасники змогли дізнатись які інструменти використовувати, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації й зменшувати помилки у своїй діяльності. Також вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми. Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розказав як управляти сталим інноваційним розвитком соціальних підприємств, ефективністю та результативністю менеджменту організацій. Також розповів про “Концепцію їжака” як ...

Детальніше
Всі новини