Контакти Зв'язатись з нами
06.07 Київ

Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів.

3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних бізнесів. В основі програми – інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це – десятки лекцій від фахівців своєї справи, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами. Навчальна програма сконцентрова на практичності та актуальності інформації, яку отримають учасники. Після інтенсивного навчання, вони повинні зрозуміти:
· як ефективно здійснювати продажі для вибудовування конкурентної переваги;
· як користуватися інструментами маркетингових комунікацій для залучення і утримання клієнтів;
· як успішно позиціонувати свій бренд на ринку;
· як зробити свій бізнес прибутковим;
· як управляти бізнес-процесами та організовувати ефективну роботу;
· як побудувати ефективну комунікацію в команді;
Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів, а головне – матиме час для їх вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі – запуску власного підприємства.

Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні, а саме підтримати молодь у запуску їхнього соціального бізнесу, а також налагодити міжособистісну комунікацію між учасниками та викладачами. Ми прагнемо донести молодим підприємцям, що основним рушієм до успіху є їхня мотивація, а знання і підтримку вони завжди можуть отримати. Для нас надважливо, аби ідеї ставали діями, а проекти – чинними соціальними підприємствами, що покликані на вирішення суспільної проблеми.

Якщо ви бажаєте відкрити своє соціальне підприємство, маєте ідею та шукаєте шляхів її втілення, шукаєте команду однодумців, щоб разом змінювати країну – Українська соціальна академія допоможе перетворити ваші мрії в реальність. Для цього вам потрібно:
· підписатися на наші сторінки у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/, https://www.facebook.com/socialimpactawardukraine/;
· стежити за анонсами та дедлайнами;
· ставати учасником наших освітніх програм.
Творімо історію соціального підприємництва вже сьогодні!

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини