Контакти Зв'язатись з нами
06.07 Київ

Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів.

3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних бізнесів. В основі програми – інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це – десятки лекцій від фахівців своєї справи, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами. Навчальна програма сконцентрова на практичності та актуальності інформації, яку отримають учасники. Після інтенсивного навчання, вони повинні зрозуміти:
· як ефективно здійснювати продажі для вибудовування конкурентної переваги;
· як користуватися інструментами маркетингових комунікацій для залучення і утримання клієнтів;
· як успішно позиціонувати свій бренд на ринку;
· як зробити свій бізнес прибутковим;
· як управляти бізнес-процесами та організовувати ефективну роботу;
· як побудувати ефективну комунікацію в команді;
Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів, а головне – матиме час для їх вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі – запуску власного підприємства.

Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні, а саме підтримати молодь у запуску їхнього соціального бізнесу, а також налагодити міжособистісну комунікацію між учасниками та викладачами. Ми прагнемо донести молодим підприємцям, що основним рушієм до успіху є їхня мотивація, а знання і підтримку вони завжди можуть отримати. Для нас надважливо, аби ідеї ставали діями, а проекти – чинними соціальними підприємствами, що покликані на вирішення суспільної проблеми.

Якщо ви бажаєте відкрити своє соціальне підприємство, маєте ідею та шукаєте шляхів її втілення, шукаєте команду однодумців, щоб разом змінювати країну – Українська соціальна академія допоможе перетворити ваші мрії в реальність. Для цього вам потрібно:
· підписатися на наші сторінки у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/, https://www.facebook.com/socialimpactawardukraine/;
· стежити за анонсами та дедлайнами;
· ставати учасником наших освітніх програм.
Творімо історію соціального підприємництва вже сьогодні!

Останні новини

УСА 10.07.19
УСА першою в Україні приєдналась до Європейської мережі венчурної філантропії

Українська Соціальна Академія першою в Україні стала асоційованим членом Європейської мережі венчурної філантропії (EVPA). EVPA — це спільнота організацій, яка налічує понад 280 соціальних фондів та партнерів у венчурній філантропії з 30+ країн світу. Це простір, в якому можна обмінятись талантами, досвідом та невдачами, а також налагодити співпрацю з різними соціальними проектами та ініціативами. Членство в EVPA дає можливість для навчання та професійного розвитку, залучення до дослідницьких та навчальних проектів EVPA, забезпечує постійну підтримку від колег та команди EVPA. «Ми дякуємо всім нашим партнерам, прихильникам, студентам, друзям за всю підтримку, яку ми отримали в наших зусиллях з масштабування соціального впливу. Визнання на ...

Детальніше
Програма УСА 21.06.19
Лідери з України отримали 80 000 грн. на реалізацію Цілей сталого розвитку ООН

Україна долучилася до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН ще у 2015 році — вони передбачають подолання бідності, голоду, забезпечення гендерної рівності, якісну світу для всіх та ін. Але подібні глобальні задачі нерідко сприймаються як щось відірване від життя. 17 українців довели, що реалізувати їх не так складно, як здається — і представили власні проекти в рамках програми Української Соціальної Академії «Суспільна етика і лідерство». Програма зібрала людей із багатьох міст України для того, щоби навчити їх етичному лідерству — а її фіналом стало нагородження 4 кращих дослідницьких проектів сертифікатами по 20 000 грн. Кожен із них був пов’язаний мінімум з ...

Детальніше
Дискусія Захід Київ Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
Підсумки відкритої дискусії “Соціальна економіка та соціальне підприємництво”

16 травня, в рамках програми міжнародного проекту «Act4Impact – розвиток соціального підприємництва серед молоді», що проходить за підтримки Erasmus+ і спрямований на розвиток та масштабування соціального підприємництва в Україні, відбулася відкрита дискусія “Соціальна економіка та соціальне підприємництво: тенденції, перспективи і виклики”. Дана подію було присвячено: презентації концепції Соціального підприємництва в якості моделі сталого розвитку; вивченню актуальних питань розвитку соціального підприємництва; обговоренню кращих регіональних і світових бізнес-практик соціального підприємництва і impact investing; розробці сучасної програми для освіти соціальних підприємців. Гості події мали змогу поспілкуватись з учасниками дискусії та задати свої питання експертам: Peter Fabjan – представник Ekonomija zajedništva (Хорматія) Stephan Wolf – представник Starkmacher e.V. (Німеччина) Олександр Бабій – консультант з розробки і ...

Детальніше
Всі новини