Контакти Зв'язатись з нами
06.07 Київ

Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів.

3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних бізнесів. В основі програми – інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це – десятки лекцій від фахівців своєї справи, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами. Навчальна програма сконцентрова на практичності та актуальності інформації, яку отримають учасники. Після інтенсивного навчання, вони повинні зрозуміти:
· як ефективно здійснювати продажі для вибудовування конкурентної переваги;
· як користуватися інструментами маркетингових комунікацій для залучення і утримання клієнтів;
· як успішно позиціонувати свій бренд на ринку;
· як зробити свій бізнес прибутковим;
· як управляти бізнес-процесами та організовувати ефективну роботу;
· як побудувати ефективну комунікацію в команді;
Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів, а головне – матиме час для їх вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі – запуску власного підприємства.

Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні, а саме підтримати молодь у запуску їхнього соціального бізнесу, а також налагодити міжособистісну комунікацію між учасниками та викладачами. Ми прагнемо донести молодим підприємцям, що основним рушієм до успіху є їхня мотивація, а знання і підтримку вони завжди можуть отримати. Для нас надважливо, аби ідеї ставали діями, а проекти – чинними соціальними підприємствами, що покликані на вирішення суспільної проблеми.

Якщо ви бажаєте відкрити своє соціальне підприємство, маєте ідею та шукаєте шляхів її втілення, шукаєте команду однодумців, щоб разом змінювати країну – Українська соціальна академія допоможе перетворити ваші мрії в реальність. Для цього вам потрібно:
· підписатися на наші сторінки у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/, https://www.facebook.com/socialimpactawardukraine/;
· стежити за анонсами та дедлайнами;
· ставати учасником наших освітніх програм.
Творімо історію соціального підприємництва вже сьогодні!

Останні новини

Дискусія Київ УСА 08.02.19
Етика в бізнесі. Як бути порядним бізнесменом

В УСА відбулося відкрите обговорення на тему «Порядний бізнесмен. Навіщо підприємцю етику». До обговорення долучилися Тетяна Левківська – координаторка проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» Українського форуму благодійників, Марина Саприкіна – керівниця експертної організації Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)” та Богдан Купич – експерт та член Академічної ради програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Віце-президент з розвитку бізнесу компанії «KM Core». На думку Тетяни Левківської, успішний бізнес не може бути не етичним. Якщо керівники організацій будуть думати лише про прибуток, то, звісно, зароблятимуть багато грошей. Проте, якщо їхні принципи не будуть сприйматися суспільством, то навряд чи ...

Детальніше
Програма УСА 06.02.19
УСА шукає етичних лідерів на нову навчальну програму

Українська Соціальна Академія оголошує набір на чотиримісячну навчальну програму “Суспільна етика і лідерство”. Мета програми – сформувати нове покоління етичних лідерів через дослідження суспільної етики, вивчення українського та світового досвіду, спілкування з провідними фахівцями, а також творення мережі активних людей. Програма орієнтована на молодих людей з проактивною життєвою позицією, які мають готові ідеї суспільних змін і готові реалізовувати власні дослідницькі проекти, що відповідають цілям сталого розвитку ООН, а саме: Подолання бідності в Україні; Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх; Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку. У рамках програми передбачається надання грантів для проведення дослідницьких проектів з проблематики ...

Детальніше
Дискусія Київ Програма УСА 25.01.19
Міжрелігійне лідерство. Як бути відкритим до діалогу?

Відомий український релігієзнавець,  громадський діяч та історик Ігор Козловський прочитав відкриту лекцію на тему “Міжрелігійне лідерство”. Він розповів про роль етичного лідерства у часи поліконфесійності, чому спільні цінності сприяють кращому культурному середовищу та як взаємну співпрацю можна використовувати для спільного блага цілої держави. Зустріч відбулася у рамках нової навчальної програми “Суспільна етика і лідерство”.   Україна завжди була і є унікальною у своєму історичному різнобарв’ї. З давніх-давен  ми завжди розвивалися як нація відкрита до сприйняття палітри нових культурних течій та відрізнялися толерантністю до оточуючих. Перші писемні згадки про Київ – написані на івриті, а одяг українського козака – калькування мусульманських традицій. На ...

Детальніше
Всі новини