Контакти Зв'язатись з нами
06.07 Київ

Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів.

3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних бізнесів. В основі програми – інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це – десятки лекцій від фахівців своєї справи, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами. Навчальна програма сконцентрова на практичності та актуальності інформації, яку отримають учасники. Після інтенсивного навчання, вони повинні зрозуміти:
· як ефективно здійснювати продажі для вибудовування конкурентної переваги;
· як користуватися інструментами маркетингових комунікацій для залучення і утримання клієнтів;
· як успішно позиціонувати свій бренд на ринку;
· як зробити свій бізнес прибутковим;
· як управляти бізнес-процесами та організовувати ефективну роботу;
· як побудувати ефективну комунікацію в команді;
Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів, а головне – матиме час для їх вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі – запуску власного підприємства.

Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні, а саме підтримати молодь у запуску їхнього соціального бізнесу, а також налагодити міжособистісну комунікацію між учасниками та викладачами. Ми прагнемо донести молодим підприємцям, що основним рушієм до успіху є їхня мотивація, а знання і підтримку вони завжди можуть отримати. Для нас надважливо, аби ідеї ставали діями, а проекти – чинними соціальними підприємствами, що покликані на вирішення суспільної проблеми.

Якщо ви бажаєте відкрити своє соціальне підприємство, маєте ідею та шукаєте шляхів її втілення, шукаєте команду однодумців, щоб разом змінювати країну – Українська соціальна академія допоможе перетворити ваші мрії в реальність. Для цього вам потрібно:
· підписатися на наші сторінки у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/, https://www.facebook.com/socialimpactawardukraine/;
· стежити за анонсами та дедлайнами;
· ставати учасником наших освітніх програм.
Творімо історію соціального підприємництва вже сьогодні!

Останні новини

Програма 14.11.18
SIA Summit у Грузії зібрав понад 150 учасників з усього світу

10 листопада завершився Social Impact Award International Summit з соціального підприємництва. Молоді соціальні інноватори з 20+ країн Європи, Африки та Азії зустрілися у грузинській столиці Тбілісі для обміну досвідом та знаннями про кращі соціальні ініціативи 2018 року. Наступного року, SIA Summit відбудеться…в УКРАЇНІ. Українська Соціальна Академія за підтримки міжнародної спільноти, виступить організатором цього масштабного дійства та стане центром для зібрання молодих соціальних інноваторів з усього світу. Учасники заходу – переможці найвпливовіших проектів міжнародного конкурсу SIA, які націлені на вирішення суспільних проблем у сфері екології, культури, освіти, охорони здоров’я, подолання бідності, безробіття молоді, міграції тощо. Представити Україну ...

Детальніше
Суми 21.10.18
В СУМАХ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

19-20 жовтня, в Сумах пройшов перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей. Тема модуля – «Вступ до соціального підприємництва», впродовж якого учасники Програми отримали фахові знання про соціальне підприємництво та презентували свої бізнес-ідеї. Юрій Манджос – викладач Програми, випускник Української Соціальної Академії та засновник соціального бізнес-проекту «33%» на прикладі власного інтернет-магазину футболок розповідав як перетворити ідею в соціальний бізнес. «Займатися соціальним підприємництвом не тільки цікаво, але ще і корисно. Адже Ви допомагаєте вирішувати якісь проблеми суспільства. Наприклад, мій проект «33%» звертає увагу людей до існуючих проблем та залучає їх до вирішення цих проблем, ...

Детальніше
Кам'янець-Подільський 15.10.18
Другий модуль програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в Кам’янці-Подільському

13-14 жовтня в Кам’янці-Подільському в Центрі допомоги Кам’янчанам- учасникам АТО» ветерани слухали другий модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). Тема другого модуля – «Персональне лідерство. Психологія підприємницького мислення». Програма покликана допомогти  ветеранам відкрити власну справу та     зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Викладачі програми Мотильов Данило – чинний боєць АТО, фахівець з лідерства. Кльова Тетяна – художниця-дизайнерка, засновниця бренду сумок ручної роботи. Контактні дані ...

Детальніше
Всі новини