Контакти Зв'язатись з нами
06.07 Київ

Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів.

3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних бізнесів. В основі програми – інновативна методика викладання, проведення бізнес-ігор та індивідуальна робота із менторами.

Першим етапом інкубаційної програми стане тижнева Літня школа інновацій та соціального підприємництва, а це – десятки лекцій від фахівців своєї справи, практичні завдання, командна та індивідуальна робота над власними бізнес-кейсами. Навчальна програма сконцентрова на практичності та актуальності інформації, яку отримають учасники. Після інтенсивного навчання, вони повинні зрозуміти:
· як ефективно здійснювати продажі для вибудовування конкурентної переваги;
· як користуватися інструментами маркетингових комунікацій для залучення і утримання клієнтів;
· як успішно позиціонувати свій бренд на ринку;
· як зробити свій бізнес прибутковим;
· як управляти бізнес-процесами та організовувати ефективну роботу;
· як побудувати ефективну комунікацію в команді;
Особливістю літньої школи інновацій є здобуття не лише теоретичних та практичних навичок, а експертна оцінка проектів. Кожен учасник матиме змогу дізнатися про сильні та слабкі сторони своїх продуктів, а головне – матиме час для їх вдосконалення.

Згодом учасники отримають індивідуального ментора, який допоможе молодим підприємцям дійти до кінцевої цілі – запуску власного підприємства.

Завданням інкубаційної програми є сприяти розвитку соціального підприємництва в Україні, а саме підтримати молодь у запуску їхнього соціального бізнесу, а також налагодити міжособистісну комунікацію між учасниками та викладачами. Ми прагнемо донести молодим підприємцям, що основним рушієм до успіху є їхня мотивація, а знання і підтримку вони завжди можуть отримати. Для нас надважливо, аби ідеї ставали діями, а проекти – чинними соціальними підприємствами, що покликані на вирішення суспільної проблеми.

Якщо ви бажаєте відкрити своє соціальне підприємство, маєте ідею та шукаєте шляхів її втілення, шукаєте команду однодумців, щоб разом змінювати країну – Українська соціальна академія допоможе перетворити ваші мрії в реальність. Для цього вам потрібно:
· підписатися на наші сторінки у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/, https://www.facebook.com/socialimpactawardukraine/;
· стежити за анонсами та дедлайнами;
· ставати учасником наших освітніх програм.
Творімо історію соціального підприємництва вже сьогодні!

Останні новини

Програма 05.09.18
Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Структура програми: Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і ...

Детальніше
Київ 04.09.18
Знижка для випускників УСА на програму “Етичне лідерство”

Випускники навчальних програм Української Соціальної Академії мають можливість отримати 30-відсоткову знижку на навчання за програмою «Етичне лідерство». Таким чином, вартість навчання становитиме 7 000 грн. Ця знижка в рамках спеціальної програми лояльності не сумуватиметься зі стипендією на навчання у 25% та 50%, а також зі знижкою за ранню реєстрацію до 5 вересня. У випадку використання такої можливості про це необхідно вказати в полі «Примітки» в кінці анкети-заявки на програму “Етичне лідерство”. Прочитати детальніше про програму та зареєструватись можна тут

Детальніше
Київ Програма 03.09.18
Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine  Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту. По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, ...

Детальніше
Всі новини