Контакти Зв'язатись з нами
18.12 Маріуполь

Маріуполь – семінар для соціальних підприємців

Як бути ефективним соціальним підприємцем, на яких помилках варто вчитися та на що найбільше звертати увагу в розвитку соціального бізнесу – це тільки частина того, чого навчились учасники Програми соціального підприємництва на семінарі організаційного розвитку.

Під час семінару учасники змогли дізнатись які інструменти використовувати, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації й зменшувати помилки у своїй діяльності. Також вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми.

Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розказав як управляти сталим інноваційним розвитком соціальних підприємств, ефективністю та результативністю менеджменту організацій.

Також розповів про “Концепцію їжака” як ефективний метод стратегічного управління. Її суть полягає в тому, що в кожного є свої сильні і слабкі сторони і не можна бути спеціалістом одночасно у всіх сферах. Тому варто працювати над розвитком своїх сильних сторін, щоб досягнути максимальної ефективності. А для того, щоб визначити які сфери є найбільш успішні, важливо задавати собі наступні запитання:

  • У чому я можу бути найкращим за всіх у світі?
  • Як працює моя економічна модель?
  • Що я найбільше люблю робити, до чого відчуваю справжню пристрасть?

Адже, знайшовши відповіді на правильно поставлені питання можна впевнено рухатися у розвитку свого підприємства.

Іванна Бедь, менеджерка Програми соціального підприємництва, розкрила суть стратегії організації та навела приклади до чого може призвести її відсутність. Також показала, як відбувається розвиток соціального підприємства, щоб допомогти учасникам не робити типових помилок у майбутньому.

Семінар покликаний підвищити компетентність соціальних підприємців, їх професійний ріст і внести вклад в розвиток людського капіталу країни. Здебільшого ті, хто наважується присвятити себе цій складній ділянці бізнесу, – новатори. Вони здатні згуртувати навколо себе однодумців, знайти необхідні ресурси для вирішення соціальних проблем, об’єднати власні знання з найсучаснішими технологіями. Соціальні підприємці створюють точки зростання, навколо яких формуються не тільки нові підприємства, але і особливі суспільні відносини.
– розповідає Михайло Мельник.

Нагадаємо, що подібний семінар також відбувся у Тернополі. А вже 20 грудня учасники Програми соціального підприємництва зберуться на Форумі в Києві, де будуть нагороджуватись найкращі проекти Програми.

Останні новини

Стаття 30.12.17
Українська соціальна академія: підсумки великих змін

Результат – це не те, скільки часу ви працюєте, а те що з цього виходить. Українська соціальна академія вимірює свої результати кількістю успішних проектів, та кількістю людей, які здобули нові знання та навички і відповідно здійснюють позитивний вплив на суспільство. 2017 рік був активний на події, внутрішні трансформації і розвиток. Позаду 5 масштабних проектів, безліч коротких семінарів, декілька міжнародних шкіл, сотні людей, які здобули неоціненний досвід та корисні знання. За цим стоїть багато годин напруженої праці, гострих дискусій, сотні об’їжджених кілометрів, обдзвонених телефонних номерів, тисячі переписаних букв і чимало перечитаних книг. Все вчить нас зростати, гуртувати людей, ...

Детальніше
Програма 21.12.17
NEED – найкращий проект Програми соціального підприємництва

Завершився Всеукраїнський форум соціальних підприємців, на якому були презентовані найкращі проекти Програми соціального підприємництва, котра відбувалась протягом 2-х місяців у Тернополі, Маріуполі та Києві. Головну нагороду здобув проект з Києва – Анімаційна студія NEED, яка займається розробкою анімаційних освітніх роликів, для того, щоб зробити процес навчання легким та цікавим. Приз глядацьких симпатій отримав проект з Маріуполя – “ЯстудіЯ”, творці якого створюють соціальні відео для розвитку бізнесу та активізації громадянського суспільства. Шість фіналістів отримали стипендію на навчання на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”, а ще чотири – можливість поїхати на міжнародний проект Future Lab в Німеччині. Також на ...

Детальніше
Маріуполь 18.12.17
Маріуполь – семінар для соціальних підприємців

Як бути ефективним соціальним підприємцем, на яких помилках варто вчитися та на що найбільше звертати увагу в розвитку соціального бізнесу – це тільки частина того, чого навчились учасники Програми соціального підприємництва на семінарі організаційного розвитку. Під час семінару учасники змогли дізнатись які інструменти використовувати, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації й зменшувати помилки у своїй діяльності. Також вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми. Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розказав як управляти сталим інноваційним розвитком соціальних підприємств, ефективністю та результативністю менеджменту організацій. Також розповів про “Концепцію їжака” як ...

Детальніше
Всі новини