Контакти Зв'язатись з нами
18.12 Маріуполь

Маріуполь – семінар для соціальних підприємців

Як бути ефективним соціальним підприємцем, на яких помилках варто вчитися та на що найбільше звертати увагу в розвитку соціального бізнесу – це тільки частина того, чого навчились учасники Програми соціального підприємництва на семінарі організаційного розвитку.

Під час семінару учасники змогли дізнатись які інструменти використовувати, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації й зменшувати помилки у своїй діяльності. Також вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми.

Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розказав як управляти сталим інноваційним розвитком соціальних підприємств, ефективністю та результативністю менеджменту організацій.

Також розповів про “Концепцію їжака” як ефективний метод стратегічного управління. Її суть полягає в тому, що в кожного є свої сильні і слабкі сторони і не можна бути спеціалістом одночасно у всіх сферах. Тому варто працювати над розвитком своїх сильних сторін, щоб досягнути максимальної ефективності. А для того, щоб визначити які сфери є найбільш успішні, важливо задавати собі наступні запитання:

  • У чому я можу бути найкращим за всіх у світі?
  • Як працює моя економічна модель?
  • Що я найбільше люблю робити, до чого відчуваю справжню пристрасть?

Адже, знайшовши відповіді на правильно поставлені питання можна впевнено рухатися у розвитку свого підприємства.

Іванна Бедь, менеджерка Програми соціального підприємництва, розкрила суть стратегії організації та навела приклади до чого може призвести її відсутність. Також показала, як відбувається розвиток соціального підприємства, щоб допомогти учасникам не робити типових помилок у майбутньому.

Семінар покликаний підвищити компетентність соціальних підприємців, їх професійний ріст і внести вклад в розвиток людського капіталу країни. Здебільшого ті, хто наважується присвятити себе цій складній ділянці бізнесу, – новатори. Вони здатні згуртувати навколо себе однодумців, знайти необхідні ресурси для вирішення соціальних проблем, об’єднати власні знання з найсучаснішими технологіями. Соціальні підприємці створюють точки зростання, навколо яких формуються не тільки нові підприємства, але і особливі суспільні відносини.
– розповідає Михайло Мельник.

Нагадаємо, що подібний семінар також відбувся у Тернополі. А вже 20 грудня учасники Програми соціального підприємництва зберуться на Форумі в Києві, де будуть нагороджуватись найкращі проекти Програми.

Останні новини

Суми 27.03.18
У Cумах розпочалась Школа соціального підприємництва

23-24 березня у Сумах відбувся перший модуль Школи Соціального Підприємництва на тему: “Проривні стратегії та інновації. Створення цінності”. Петро Дарморіс, викладач першого модулю, розповів учасникам про основи соціального підприємництва, навчив учасників Школи формувати місію та візію для їх проектів, пропрацював ціннісну пропозицію кожного проекту. Студенти, підприємці та громадські активісти чудово спрацювалися, критикували та надихали одне одного. Найзахопливішою частиною першого дня модулю було практичне завдання – вихід в “поле” – на вулиці м. Сум для того, аби поспілкуватися з майбутніми клієнтами свого бізнесу та перевірити чи їм потрібна та цінність, яку пропонують учасники Школи у своїх проектах. Другий ...

Детальніше
Програма 21.03.18
Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day. “Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує ...

Детальніше
Програма 14.03.18
В Українській Соціальній Академії відбувся день відкритих дверей

13 березня 2018 Українська Соціальна Академія відкрила свої двері, аби розповісти про соціальне підприємництво та представити програми до яких можуть долучитися учасники. Зустріч відбулася в колі друзів Української Соціальної Академії. Під час панельної дискусії колишні випускники Дарина Брикайло, Марина Полтавець-Мєдвєдєва та Анна Понікарчук ділилися досвідом та планами розвитку своїх соціальних проектів. Роман Ільченко, власник та керуючий партнер міжнародної групи компаній NIAR, підбадьорив учасників щодо пошуку соціальних ідей та інвесторів, адже в кожному бізнесі, на його думку, є можливість для соціальної складової. Вже незабаром в Українській Соціальній Академії стартує міжнародний конкурс Social Impact Award. Молодь з усієї ...

Детальніше
Всі новини