Контакти Зв'язатись з нами
18.12 Маріуполь

Маріуполь – семінар для соціальних підприємців

Як бути ефективним соціальним підприємцем, на яких помилках варто вчитися та на що найбільше звертати увагу в розвитку соціального бізнесу – це тільки частина того, чого навчились учасники Програми соціального підприємництва на семінарі організаційного розвитку.

Під час семінару учасники змогли дізнатись які інструменти використовувати, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації й зменшувати помилки у своїй діяльності. Також вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми.

Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розказав як управляти сталим інноваційним розвитком соціальних підприємств, ефективністю та результативністю менеджменту організацій.

Також розповів про “Концепцію їжака” як ефективний метод стратегічного управління. Її суть полягає в тому, що в кожного є свої сильні і слабкі сторони і не можна бути спеціалістом одночасно у всіх сферах. Тому варто працювати над розвитком своїх сильних сторін, щоб досягнути максимальної ефективності. А для того, щоб визначити які сфери є найбільш успішні, важливо задавати собі наступні запитання:

  • У чому я можу бути найкращим за всіх у світі?
  • Як працює моя економічна модель?
  • Що я найбільше люблю робити, до чого відчуваю справжню пристрасть?

Адже, знайшовши відповіді на правильно поставлені питання можна впевнено рухатися у розвитку свого підприємства.

Іванна Бедь, менеджерка Програми соціального підприємництва, розкрила суть стратегії організації та навела приклади до чого може призвести її відсутність. Також показала, як відбувається розвиток соціального підприємства, щоб допомогти учасникам не робити типових помилок у майбутньому.

Семінар покликаний підвищити компетентність соціальних підприємців, їх професійний ріст і внести вклад в розвиток людського капіталу країни. Здебільшого ті, хто наважується присвятити себе цій складній ділянці бізнесу, – новатори. Вони здатні згуртувати навколо себе однодумців, знайти необхідні ресурси для вирішення соціальних проблем, об’єднати власні знання з найсучаснішими технологіями. Соціальні підприємці створюють точки зростання, навколо яких формуються не тільки нові підприємства, але і особливі суспільні відносини.
– розповідає Михайло Мельник.

Нагадаємо, що подібний семінар також відбувся у Тернополі. А вже 20 грудня учасники Програми соціального підприємництва зберуться на Форумі в Києві, де будуть нагороджуватись найкращі проекти Програми.

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини