Контакти Зв'язатись з нами
21.11 Київ

Innovation Cafe для учасників Програми соціального підприємництва

 У Києві в рамках 2-го етапу Програми соціального підприємництва відбулося Innovation Cafe – зустріч менторів з учасниками відібраних проектів під час акселерації.

 Учасники змогли проконсультуватися у менторів, як їм варто вдосконалювати проекти, над чим ще варто працювати та порадитись, як впроваджувати нові ідеї. Особливість такої зустрічі – кожен учасник мав 7 хвилин для розмови з ментором. Тому всі працювали дуже активно.

Як на мене інтенсивність праці була дуже високою. Після того, як учасники поставили свої запитання менторам у них з’явилось ще багато інших запитань. Я це називаю прогресом. Адже вони зможуть далі вдосконалювати свої проекти.
– ділиться враженнями один із менторів, керівник напрямку розвитку Української соціальної академії Гліб Буряк.

  Менторами були фахівці з різних галузей, тому учасники отримали консультації у фінансовій сфері, маркетингу, соціальному підприємництві та юриспруденції.

Я для себе багато нового дізналася. Ця зустріч дала змогу по-іншому подивитись на свій проект. Тепер я маю багато ідей, як його можна покращити.  
– розповідає учасниця Марина Полтавець.

  Важливим для учасників було дізнатися, як розвивати бізнес, який би не тільки приносив користь суспільству, а й створював продукт, який би продавався на ринку та приносив прибуток.

У бізнесі важливий продукт, розуміння аудиторії і ринок. Якщо ви бізнес, також варто розуміти важливість прибутку. Для цього слід думати бізнес підходами, читати бізнесові книги, шукати наставників з бізнесу,

– радить Лада Булах, яка допомагала учасникам формувати соціальну складову.

Вона наголошує, що не варто плутати підприємництво і благодійність. А також вміти абстрагуватись від особистої думки і керуватися потребами ринку.

Я не знаю кому більше була корисна подія мені чи учасникам, адже я познайомився з дуже цікавими ідеями. Всім казав, не бійтеся розказувати про свою ідею, ділитися думками, набудовувати зв’язки. Тобто працювати розумно!

– ділиться думками ментор Юрій Власюк, експерт з інноваційного підприємництва.

  Варто додати, що вже сьогодні учасники почнуть знімати відео про свій проект, щоб взяти участь у всеукраїнському голосуванні та виграти можливість представляти свою ідею інвесторам.

Останні новини

Програма 14.11.18
SIA Summit у Грузії зібрав понад 150 учасників з усього світу

10 листопада завершився Social Impact Award International Summit з соціального підприємництва. Молоді соціальні інноватори з 20+ країн Європи, Африки та Азії зустрілися у грузинській столиці Тбілісі для обміну досвідом та знаннями про кращі соціальні ініціативи 2018 року. Наступного року, SIA Summit відбудеться…в УКРАЇНІ. Українська Соціальна Академія за підтримки міжнародної спільноти, виступить організатором цього масштабного дійства та стане центром для зібрання молодих соціальних інноваторів з усього світу. Учасники заходу – переможці найвпливовіших проектів міжнародного конкурсу SIA, які націлені на вирішення суспільних проблем у сфері екології, культури, освіти, охорони здоров’я, подолання бідності, безробіття молоді, міграції тощо. Представити Україну ...

Детальніше
Суми 21.10.18
В СУМАХ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

19-20 жовтня, в Сумах пройшов перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей. Тема модуля – «Вступ до соціального підприємництва», впродовж якого учасники Програми отримали фахові знання про соціальне підприємництво та презентували свої бізнес-ідеї. Юрій Манджос – викладач Програми, випускник Української Соціальної Академії та засновник соціального бізнес-проекту «33%» на прикладі власного інтернет-магазину футболок розповідав як перетворити ідею в соціальний бізнес. «Займатися соціальним підприємництвом не тільки цікаво, але ще і корисно. Адже Ви допомагаєте вирішувати якісь проблеми суспільства. Наприклад, мій проект «33%» звертає увагу людей до існуючих проблем та залучає їх до вирішення цих проблем, ...

Детальніше
Кам'янець-Подільський 15.10.18
Другий модуль програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в Кам’янці-Подільському

13-14 жовтня в Кам’янці-Подільському в Центрі допомоги Кам’янчанам- учасникам АТО» ветерани слухали другий модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). Тема другого модуля – «Персональне лідерство. Психологія підприємницького мислення». Програма покликана допомогти  ветеранам відкрити власну справу та     зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Викладачі програми Мотильов Данило – чинний боєць АТО, фахівець з лідерства. Кльова Тетяна – художниця-дизайнерка, засновниця бренду сумок ручної роботи. Контактні дані ...

Детальніше
Всі новини