Контакти Зв'язатись з нами
21.11 Київ

Innovation Cafe для учасників Програми соціального підприємництва

 У Києві в рамках 2-го етапу Програми соціального підприємництва відбулося Innovation Cafe – зустріч менторів з учасниками відібраних проектів під час акселерації.

 Учасники змогли проконсультуватися у менторів, як їм варто вдосконалювати проекти, над чим ще варто працювати та порадитись, як впроваджувати нові ідеї. Особливість такої зустрічі – кожен учасник мав 7 хвилин для розмови з ментором. Тому всі працювали дуже активно.

Як на мене інтенсивність праці була дуже високою. Після того, як учасники поставили свої запитання менторам у них з’явилось ще багато інших запитань. Я це називаю прогресом. Адже вони зможуть далі вдосконалювати свої проекти.
– ділиться враженнями один із менторів, керівник напрямку розвитку Української соціальної академії Гліб Буряк.

  Менторами були фахівці з різних галузей, тому учасники отримали консультації у фінансовій сфері, маркетингу, соціальному підприємництві та юриспруденції.

Я для себе багато нового дізналася. Ця зустріч дала змогу по-іншому подивитись на свій проект. Тепер я маю багато ідей, як його можна покращити.  
– розповідає учасниця Марина Полтавець.

  Важливим для учасників було дізнатися, як розвивати бізнес, який би не тільки приносив користь суспільству, а й створював продукт, який би продавався на ринку та приносив прибуток.

У бізнесі важливий продукт, розуміння аудиторії і ринок. Якщо ви бізнес, також варто розуміти важливість прибутку. Для цього слід думати бізнес підходами, читати бізнесові книги, шукати наставників з бізнесу,

– радить Лада Булах, яка допомагала учасникам формувати соціальну складову.

Вона наголошує, що не варто плутати підприємництво і благодійність. А також вміти абстрагуватись від особистої думки і керуватися потребами ринку.

Я не знаю кому більше була корисна подія мені чи учасникам, адже я познайомився з дуже цікавими ідеями. Всім казав, не бійтеся розказувати про свою ідею, ділитися думками, набудовувати зв’язки. Тобто працювати розумно!

– ділиться думками ментор Юрій Власюк, експерт з інноваційного підприємництва.

  Варто додати, що вже сьогодні учасники почнуть знімати відео про свій проект, щоб взяти участь у всеукраїнському голосуванні та виграти можливість представляти свою ідею інвесторам.

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини