Контакти Зв'язатись з нами
21.11 Київ

Innovation Cafe для учасників Програми соціального підприємництва

 У Києві в рамках 2-го етапу Програми соціального підприємництва відбулося Innovation Cafe – зустріч менторів з учасниками відібраних проектів під час акселерації.

 Учасники змогли проконсультуватися у менторів, як їм варто вдосконалювати проекти, над чим ще варто працювати та порадитись, як впроваджувати нові ідеї. Особливість такої зустрічі – кожен учасник мав 7 хвилин для розмови з ментором. Тому всі працювали дуже активно.

Як на мене інтенсивність праці була дуже високою. Після того, як учасники поставили свої запитання менторам у них з’явилось ще багато інших запитань. Я це називаю прогресом. Адже вони зможуть далі вдосконалювати свої проекти.
– ділиться враженнями один із менторів, керівник напрямку розвитку Української соціальної академії Гліб Буряк.

  Менторами були фахівці з різних галузей, тому учасники отримали консультації у фінансовій сфері, маркетингу, соціальному підприємництві та юриспруденції.

Я для себе багато нового дізналася. Ця зустріч дала змогу по-іншому подивитись на свій проект. Тепер я маю багато ідей, як його можна покращити.  
– розповідає учасниця Марина Полтавець.

  Важливим для учасників було дізнатися, як розвивати бізнес, який би не тільки приносив користь суспільству, а й створював продукт, який би продавався на ринку та приносив прибуток.

У бізнесі важливий продукт, розуміння аудиторії і ринок. Якщо ви бізнес, також варто розуміти важливість прибутку. Для цього слід думати бізнес підходами, читати бізнесові книги, шукати наставників з бізнесу,

– радить Лада Булах, яка допомагала учасникам формувати соціальну складову.

Вона наголошує, що не варто плутати підприємництво і благодійність. А також вміти абстрагуватись від особистої думки і керуватися потребами ринку.

Я не знаю кому більше була корисна подія мені чи учасникам, адже я познайомився з дуже цікавими ідеями. Всім казав, не бійтеся розказувати про свою ідею, ділитися думками, набудовувати зв’язки. Тобто працювати розумно!

– ділиться думками ментор Юрій Власюк, експерт з інноваційного підприємництва.

  Варто додати, що вже сьогодні учасники почнуть знімати відео про свій проект, щоб взяти участь у всеукраїнському голосуванні та виграти можливість представляти свою ідею інвесторам.

Останні новини

Тернопіль школа соціального підприємництва 07.05.18
У Тернополі майбутніх соціальних підприємців навчали фінансовому менеджменту

Українська соціальна академія забезпечила продуктивні вихідні для наших слухачів у регіонах –  у Тернополі 4-5 травня відбувся третій модуль Школи соціального підприємництва. Учасники отримали порцію практичних знань в сфері фінансового менеджменту. Протягом двох днів вони освоїли ключові правила діяльності підприємництва та на практиці розглянули моделі планування свого підприємства у конкурентному середовищі. Особливу увагу тренери акцентували на специфіці оподаткування підприємства та юридичної форми його реєстрації. У ході роботи школи учасники зрозуміли важливість складення правильного та продуманого бізнес-плану, який враховує вже наявні підприємства конкурентів, містить новизну на ринку та закладає можливі ризики. Аналіз податкового законодавства України показав, що на даному етапі соціальне підприємництво не має ...

Детальніше
Суми 27.03.18
У Cумах розпочалась Школа соціального підприємництва

23-24 березня у Сумах відбувся перший модуль Школи Соціального Підприємництва на тему: “Проривні стратегії та інновації. Створення цінності”. Петро Дарморіс, викладач першого модулю, розповів учасникам про основи соціального підприємництва, навчив учасників Школи формувати місію та візію для їх проектів, пропрацював ціннісну пропозицію кожного проекту. Студенти, підприємці та громадські активісти чудово спрацювалися, критикували та надихали одне одного. Найзахопливішою частиною першого дня модулю було практичне завдання – вихід в “поле” – на вулиці м. Сум для того, аби поспілкуватися з майбутніми клієнтами свого бізнесу та перевірити чи їм потрібна та цінність, яку пропонують учасники Школи у своїх проектах. Другий ...

Детальніше
Програма 21.03.18
Презентації проектів учасників програми організаційного розвитку

20 березня 2018 р. завершилася програма з організаційного розвитку Менеджмент соціальних інновацій Української соціальної академії. Учасники програми – керівники та менеджери громадських організацій, лідери соціальних ініціатив та проектів – впродовж п’яти місяців навчались організаційному менеджменту, розробці маркетингової та комунікаційної стратегій, фінансовому менеджменту, стратегічному плануванню та управлінню ризиками. Завершальним етапом програми була розробка стратегії розвитку організацій/проектів, яку учасники презентували на завершальному модулі програми – Demo Day. “Я б порівняла свою участь в програмі Менеджмент соціальних інновацій зі шляхом митця. Коли митець хоче оцінити свою роботу, зазвичай він дивиться на неї з відстані, оцінює її з різних перспектив, запитує ...

Детальніше
Всі новини