Контакти Зв'язатись з нами
21.11 Київ

Innovation Cafe для учасників Програми соціального підприємництва

 У Києві в рамках 2-го етапу Програми соціального підприємництва відбулося Innovation Cafe – зустріч менторів з учасниками відібраних проектів під час акселерації.

 Учасники змогли проконсультуватися у менторів, як їм варто вдосконалювати проекти, над чим ще варто працювати та порадитись, як впроваджувати нові ідеї. Особливість такої зустрічі – кожен учасник мав 7 хвилин для розмови з ментором. Тому всі працювали дуже активно.

Як на мене інтенсивність праці була дуже високою. Після того, як учасники поставили свої запитання менторам у них з’явилось ще багато інших запитань. Я це називаю прогресом. Адже вони зможуть далі вдосконалювати свої проекти.
– ділиться враженнями один із менторів, керівник напрямку розвитку Української соціальної академії Гліб Буряк.

  Менторами були фахівці з різних галузей, тому учасники отримали консультації у фінансовій сфері, маркетингу, соціальному підприємництві та юриспруденції.

Я для себе багато нового дізналася. Ця зустріч дала змогу по-іншому подивитись на свій проект. Тепер я маю багато ідей, як його можна покращити.  
– розповідає учасниця Марина Полтавець.

  Важливим для учасників було дізнатися, як розвивати бізнес, який би не тільки приносив користь суспільству, а й створював продукт, який би продавався на ринку та приносив прибуток.

У бізнесі важливий продукт, розуміння аудиторії і ринок. Якщо ви бізнес, також варто розуміти важливість прибутку. Для цього слід думати бізнес підходами, читати бізнесові книги, шукати наставників з бізнесу,

– радить Лада Булах, яка допомагала учасникам формувати соціальну складову.

Вона наголошує, що не варто плутати підприємництво і благодійність. А також вміти абстрагуватись від особистої думки і керуватися потребами ринку.

Я не знаю кому більше була корисна подія мені чи учасникам, адже я познайомився з дуже цікавими ідеями. Всім казав, не бійтеся розказувати про свою ідею, ділитися думками, набудовувати зв’язки. Тобто працювати розумно!

– ділиться думками ментор Юрій Власюк, експерт з інноваційного підприємництва.

  Варто додати, що вже сьогодні учасники почнуть знімати відео про свій проект, щоб взяти участь у всеукраїнському голосуванні та виграти можливість представляти свою ідею інвесторам.

Останні новини

Стаття 13.12.17
7 соціальних інновацій які змінили світ

1. The Open University – відкритий університет, в якому можна вчитись дистанційно. Заснований у 1969 р. у Великій Британії. Він дає можливість здобувати освіту всім охочим незалежно від статків та віку. Модель відкритого навчання зробила освіту доступнішою та різноманітнішою у всьому світі. 2. Fair trade (Справедлива торгівля) – громадський рух, який відстоює справедливі стандарти торгівлі, захищає права виробників у країнах, які розвиваються. Почав діяльність у Великій Британії та США в 1940-1980-х роках, і наданий час поширюється по всьому світі. 3. Greenpeace – міжнародна природоохоронна організація, заснована у 1971 році у Ванкувері (Канада). Її діяльність полягає у ...

Детальніше
Стаття 13.12.17
Соціальне підприємництво. Місія – зробити світ кращим

Для того щоб ідея соціального підприємництва перетворилася в реальну соціальну можливість, вона має мати потенціал до створення соціальної цінності для цільової аудиторії. Виділяють п’ять критеріїв для оцінки ціннісного потенціалу соціального підприємництва: соціальна потреба, відповідність до Місії підприємства, досяжний вплив, соціальний повернення на інвестиції та підтримка спільноти. По-перше, ідея повинна відповідати реальній соціальній потребі. Одним зі способів, щоб її сформувати – провести опитування серед потенційної цільової аудиторії. Відповіді можуть показати, чи варто розвивати цю ідею чи ні. Однак варто врахувати, що реакція аудиторії на ціннісну пропозицію може бути спотворена. Щоб отримати більш точні дані варто опитати співробітників ...

Детальніше
Тернопіль 11.12.17
Семінар організаційного розвитку в Тернополі

В Тернополі відбувся семінар організаційного розвитку для учасників Програми соціального підприємництва. В рамках навчання вони дізнавались як бути ефективними соціальними бізнесменами, отримали інструменти для того, щоб скласти стратегію розвитку своєї організації і зменшувати помилки у своїй діяльності. Учасники вчились покроково будувати свій бізнес, правильно оцінювати ризики та ефективно співпрацювати з людьми. Операційний директор УСА др. Михайло Мельник розповів як успішні компанії здійснюють стрибок від “хорошого” до “величного” підприємства, спробував заглянути в майбутнє, проаналізувавши сучасні тенденції розвитку бізнес-організацій, а також поділився з учасниками ефективними інструментами організаційного управління. Розказав, хто такі лідери рівня та про те, що не треба робити у розвитку свого ...

Детальніше
Всі новини