Контакти Зв'язатись з нами
21.11 Київ

Innovation Cafe для учасників Програми соціального підприємництва

 У Києві в рамках 2-го етапу Програми соціального підприємництва відбулося Innovation Cafe – зустріч менторів з учасниками відібраних проектів під час акселерації.

 Учасники змогли проконсультуватися у менторів, як їм варто вдосконалювати проекти, над чим ще варто працювати та порадитись, як впроваджувати нові ідеї. Особливість такої зустрічі – кожен учасник мав 7 хвилин для розмови з ментором. Тому всі працювали дуже активно.

Як на мене інтенсивність праці була дуже високою. Після того, як учасники поставили свої запитання менторам у них з’явилось ще багато інших запитань. Я це називаю прогресом. Адже вони зможуть далі вдосконалювати свої проекти.
– ділиться враженнями один із менторів, керівник напрямку розвитку Української соціальної академії Гліб Буряк.

  Менторами були фахівці з різних галузей, тому учасники отримали консультації у фінансовій сфері, маркетингу, соціальному підприємництві та юриспруденції.

Я для себе багато нового дізналася. Ця зустріч дала змогу по-іншому подивитись на свій проект. Тепер я маю багато ідей, як його можна покращити.  
– розповідає учасниця Марина Полтавець.

  Важливим для учасників було дізнатися, як розвивати бізнес, який би не тільки приносив користь суспільству, а й створював продукт, який би продавався на ринку та приносив прибуток.

У бізнесі важливий продукт, розуміння аудиторії і ринок. Якщо ви бізнес, також варто розуміти важливість прибутку. Для цього слід думати бізнес підходами, читати бізнесові книги, шукати наставників з бізнесу,

– радить Лада Булах, яка допомагала учасникам формувати соціальну складову.

Вона наголошує, що не варто плутати підприємництво і благодійність. А також вміти абстрагуватись від особистої думки і керуватися потребами ринку.

Я не знаю кому більше була корисна подія мені чи учасникам, адже я познайомився з дуже цікавими ідеями. Всім казав, не бійтеся розказувати про свою ідею, ділитися думками, набудовувати зв’язки. Тобто працювати розумно!

– ділиться думками ментор Юрій Власюк, експерт з інноваційного підприємництва.

  Варто додати, що вже сьогодні учасники почнуть знімати відео про свій проект, щоб взяти участь у всеукраїнському голосуванні та виграти можливість представляти свою ідею інвесторам.

Останні новини

Київ Програма Стаття 05.02.18
Social Impact Award: проекти, які змінюють світ на краще

У лютому, вперше в Україні, розпочне свою роботу міжнародна освітня програма та конкурс для молодих соціальних підприємців Social Impact Award. Це міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка проходить одночасно в 20 країнах світу. Оператором програми в Україні є Українська соціальна академія. SIA є річною програмою, куди входить освітній цикл і конкурс проектів в сфері соціального підприємництва на отримання стипендій. Фіналісти конкурсу обираються журі на основі поданих заявок і візьмуть безкоштовну участь в 3-х місячній інкубаційній програмі, де разом з експертами та наставниками будуть працювати над реалізацією бізнес-плану. 3 найкращі проекти за результатами інкубаційної програми ...

Детальніше
Київ 01.02.18
Шукаємо Інтерна на програму Social Impact Award Ukraine

Українська Соціальна Академія запрошує до співпраці Інтерна у міжнародну програму розвитку соціального підприємництва Social Impact Award. Вимоги до кандидатів: досвід SMM; досвід у підготовці та редагуванні текстів для публікації; досвід роботи з візуальними редакторами і навики дизайну; досвід роботи з контекстною рекламою, просування у соціальних мережах; базові навички відеозйомки і монтажу; вміння працювати самостійно та у команді; вільне володіня українською, англійською та російською мовами; відмінні організаційні навички; відмінні навички з усної та письмової комунікації; досвід роботи у громадському секторі вітається; уміння працювати в умовах дедлайнів; зацікавленість у темі соціального підприємництва та соціальних інновацій. Ключові завдання Інтерна: публікація на web сайті та Fb сторінці SIA Ukraine унікального контенту; просування сторінки SIA в соціальних мережах, залучення нової аудиторії; підготовка ...

Детальніше
Стаття 30.12.17
Українська соціальна академія: підсумки великих змін

Результат – це не те, скільки часу ви працюєте, а те що з цього виходить. Українська соціальна академія вимірює свої результати кількістю успішних проектів, та кількістю людей, які здобули нові знання та навички і відповідно здійснюють позитивний вплив на суспільство. 2017 рік був активний на події, внутрішні трансформації і розвиток. Позаду 5 масштабних проектів, безліч коротких семінарів, декілька міжнародних шкіл, сотні людей, які здобули неоціненний досвід та корисні знання. За цим стоїть багато годин напруженої праці, гострих дискусій, сотні об’їжджених кілометрів, обдзвонених телефонних номерів, тисячі переписаних букв і чимало перечитаних книг. Все вчить нас зростати, гуртувати людей, ...

Детальніше
Всі новини