Контакти Зв'язатись з нами

Онлайн навчання соціальному підприємництву

Бажання творити зміни і водночас займатися улюбленою справою – чи не найкраща формула для запуску соціальних стартапів. Однак, молодим інноваторам часто не вистачає знань та навичок для ведення власного бізнесу. Українська Соціальна Академія оголошує набір на програму розвитку соціального підприємництва для стартапів, щоб максимально швидко та ефективно пришвидшити ріст ваших соціальних ініціатив. То що, полетіли з нами?✈

Програма розроблена за методологією Miller Center соціального підприємництва при університеті Санта-Клари у Силіконовій Долині. Головними принипом програми є «learning by doing» та індивідуальний підхід до кожного учасника.

Місія програми – подолання бідності та безробіття молоді через розвиток соціального підприємництва, спрямованого на створення позитивних змін в суспільстві. Ми бачимо світ, де люди є творцями свого власного майбутнього, які через силу бізнесу та інновацій забезпечують стійкий економічний та соціальний вплив.

Першим етапом програми є пре-акселератор (онлайн-навчання). Це дистанційний освітній курс, що допоможе підприємцям пройти шлях від формування своєї бізнес-ідеї до запуску соціального бізнесу. Ми навчимо вас ефективно та швидко приймати бізнес-рішення, бути експертом у просуванні та продажах власного продукту, вміти формувати команду, а ще розумітися у фінансах, виробничих процесах та у залученні інвестицій. Ви працюватиме разом з експертів, однодумцями та станете частиною спільноти змінотоворців.

Формат навчання – 9 модулів (1 модуль в тиждень, у який входить відео-лекції, виконання домашніх завдань, вебінари).

Програма пре-акселератора:

Модуль 1 – Бізнес із соціальним змістом: як, чому і для кого це працює?
Модуль 2 – Сутність(ДНК) проекту.
Модуль 3 – Позиціонування на ринку.
Модуль 4 – Виробничі процеси.
Модуль 5 – Продажі і маркетинг.
Модуль 6 – Команда проекту.
Модуль 7 – Фінанси.
Модуль 8 – Як підготуватися до публічного виступу?
Модуль 9 – Складання бізнес-плану власного стартапу.

❗Demo Days – дводенний інтенсив, де учасники засвоять додаткові навички публічних виступів, отримають заряд мотивації від наших випускників та експертів та зможуть успішно захистити свої проекти на пітчингу, результатом якого буде перехід на акселератор.

Онлайн-курс буде корисним, якщо:
У вас вже є ідея власного соціального підприємства, але ви не знаєте як її втілити в життя;
Ви маєте досвід роботи в соціальній сфері, хочете стати підприємцем, але ще не знайшли цікаву і перспективну нішу;
Ви завжди цікавилися та брали участь в благодійних заходах, але хочете, щоб добрі справи стали частиною вашого власного бізнесу.

❗Вимоги до кандидатів:
учасники віком від 18 років;
проактивна життєва позиція та бажання творити позитивні зміни в Україні;
чітко розуміти ідею свого соціального бізнесу і проблему, яку воно вирішуватиме;
готовність продовжити навчання на акселераторі.
Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBh7BpqrhYOb62FVFYokHzOFfAEzI0IKEdrFlpkXxDTa_aqg/viewform

✈Дедлайн подачі заявок – 23 грудня
✈Старт навчання – 15 січня.

✈Що вас чекатиме далі?
Втілення в життя готових бізнес-планів та продовження навчання на акселераторі (навчальні модулі та менторство).

15 січня, 2019 - 15 січня, 2019 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

21.12.18
Програми Соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в місті Суми

Програма покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес.

Детальніше
15.01.19
Онлайн навчання соціальному підприємництву

Бажання творити зміни і водночас займатися улюбленою справою - чи не найкраща формула для запуску соціальних стартапів. Однак, молодим інноваторам часто не вистачає знань та навичок для ведення власного бізнесу. Українська Соціальна Академія оголошує набір на програму розвитку соціального підприємництва для стартапів, щоб максимально швидко та ефективно пришвидшити ріст ваших соціальних ініціатив. То що, полетіли [...]

Детальніше
Всі події