Контакти Зв'язатись з нами

Оголошено набір на Школу соціального підприємництва!

Українська Соціальна Академія розпочинає новий набір у Школу соціального підприємництва в Тернополі та Сумах. До участі запрошуються студенти, діючі підприємці, представники малого та середнього бізнесу, представники некомерційних організацій, автори соціальних проектів, приватні особи.

Навчальна програма розрахована на п’ять місяців і включає п’ять освітніх модулів, на яких учасники зможуть навчитися бізнес-плануванню, дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу, а також отримати необхідні відомості про програми розвитку малого і середнього підприємництва.

В ході навчання ти:

• розробиш успішну бізнес-модель проекту;

• Навчишся використовувати маркетингові інструменти, складати бізнес-план, вести бухгалтерський облік;

• Зустрінеш партнерів і потенційних інвесторів;

• Познайомишся з успішними українськими соціальними практиками.

Результатом навчання стане працюючий соціальний бізнес-проект!

Цієї весни Школа соціального підприємництва відбуватиметься на двох майданчиках: м. Тернопіль та м. Суми.

Навчання розпочнеться у березні 2018 року.

Для участі у Школі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/7m8N6d до 20 березня 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 22 березня 2018 року.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь:
sise@social-academy.com.ua
тел. 068 931 01 21
Наталія Болібрух
Керівник Школи соціального підприємництва

 

 

20 березня, 2018 - 21 березня, 2018 500 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

22.06.18
Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

Українська Соціальна Академія запрошує на презентацію бізнес-проектів студентів Школи соціального підприємництва - сміливих людей, які впродовж останніх 5 місяців навчалися і реалізовували свої ідеї. Цього разу саме вони поділяться з нами історіями про успіхи та труднощі, які траплялися їм на шляху. Розкажуть про зародження своїх ідей, дехто продемонструє власні продукти та розповість про послуги, а [...]

Детальніше
23.06.18
“Networking Party” оголошення результатів конкурсу Social Impact Award

Друзі, раді повідомити, що уже цієї суботи будуть відомі імена 15 учасників, соціальні проекти яких пройшли відбір членами журі конкурсу Social Impact Award та візьмуть участь у Літній школі інновацій та соціального підприємництва. Українська Соціальна Академія запрошує усіх учасників на неформальну зустріч “Networking Party” для фінального оголошення результатів. Ви матимете чудову нагоду: 📌отримати персональні фідбеки та рекомендації від журі [...]

Детальніше
Всі події