Контакти Зв'язатись з нами

Оголошено набір на Школу соціального підприємництва!

Українська Соціальна Академія розпочинає новий набір у Школу соціального підприємництва в Тернополі та Сумах. До участі запрошуються студенти, діючі підприємці, представники малого та середнього бізнесу, представники некомерційних організацій, автори соціальних проектів, приватні особи.

Навчальна програма розрахована на п’ять місяців і включає п’ять освітніх модулів, на яких учасники зможуть навчитися бізнес-плануванню, дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу, а також отримати необхідні відомості про програми розвитку малого і середнього підприємництва.

В ході навчання ти:

• розробиш успішну бізнес-модель проекту;

• Навчишся використовувати маркетингові інструменти, складати бізнес-план, вести бухгалтерський облік;

• Зустрінеш партнерів і потенційних інвесторів;

• Познайомишся з успішними українськими соціальними практиками.

Результатом навчання стане працюючий соціальний бізнес-проект!

Цієї весни Школа соціального підприємництва відбуватиметься на двох майданчиках: м. Тернопіль та м. Суми.

Навчання розпочнеться у березні 2018 року.

Для участі у Школі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/7m8N6d до 20 березня 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 22 березня 2018 року.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь:
sise@social-academy.com.ua
тел. 068 931 01 21
Наталія Болібрух
Керівник Школи соціального підприємництва

 

 

20 березня, 2018 - 21 березня, 2018 500 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

21.12.18
Програми Соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в місті Суми

Програма покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес.

Детальніше
15.01.19
Онлайн навчання соціальному підприємництву

Бажання творити зміни і водночас займатися улюбленою справою - чи не найкраща формула для запуску соціальних стартапів. Однак, молодим інноваторам часто не вистачає знань та навичок для ведення власного бізнесу. Українська Соціальна Академія оголошує набір на програму розвитку соціального підприємництва для стартапів, щоб максимально швидко та ефективно пришвидшити ріст ваших соціальних ініціатив. То що, полетіли [...]

Детальніше
Всі події