Контакти Зв'язатись з нами

ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій

21- 23 грудня відбудеться ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій – “Маркетинг, комунікації. Брендинг та позиціювання”. На ньому учасники навчаться вести ефективну комунікацію зі своїми партнерами, клієнтами та цільовою аудиторією. Дізнаються про важливість бренду, особливості позиціювання продукту та основні принципи розвитку бренду своєї компанії.
Нагадуємо, Менеджмент соціальних інновацій – це програма організаційного розвитку, яка дає можливість глибинного аналізу своєї діяльності та сформувати чітку стратегію подальшого успішного розвитку і масштабування, а також необхідні бізнес-інструменти для її втілення.
Програма складається з 4 стратегічних навчальних модулів за моделями класичних MBA програм: “Менеджмент інновацій”, “Маркетинг та комунікації. Брендинг та позиціювання”, Фінансовий менеджмент”, “Основні аспекти управління та стратегічне планування”. По закінченні 4-го модуля, учасники працюватимуть над створенням стратегії розвитку своєї діяльності у супроводі успішних практиків.

21 грудня, 2017 - 23 грудня, 2017 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

22.06.18
Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

Українська Соціальна Академія запрошує на презентацію бізнес-проектів студентів Школи соціального підприємництва - сміливих людей, які впродовж останніх 5 місяців навчалися і реалізовували свої ідеї. Цього разу саме вони поділяться з нами історіями про успіхи та труднощі, які траплялися їм на шляху. Розкажуть про зародження своїх ідей, дехто продемонструє власні продукти та розповість про послуги, а [...]

Детальніше
23.06.18
“Networking Party” оголошення результатів конкурсу Social Impact Award

Друзі, раді повідомити, що уже цієї суботи будуть відомі імена 15 учасників, соціальні проекти яких пройшли відбір членами журі конкурсу Social Impact Award та візьмуть участь у Літній школі інновацій та соціального підприємництва. Українська Соціальна Академія запрошує усіх учасників на неформальну зустріч “Networking Party” для фінального оголошення результатів. Ви матимете чудову нагоду: 📌отримати персональні фідбеки та рекомендації від журі [...]

Детальніше
Всі події