Контакти Зв'язатись з нами

ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій

21- 23 грудня відбудеться ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій – “Маркетинг, комунікації. Брендинг та позиціювання”. На ньому учасники навчаться вести ефективну комунікацію зі своїми партнерами, клієнтами та цільовою аудиторією. Дізнаються про важливість бренду, особливості позиціювання продукту та основні принципи розвитку бренду своєї компанії.
Нагадуємо, Менеджмент соціальних інновацій – це програма організаційного розвитку, яка дає можливість глибинного аналізу своєї діяльності та сформувати чітку стратегію подальшого успішного розвитку і масштабування, а також необхідні бізнес-інструменти для її втілення.
Програма складається з 4 стратегічних навчальних модулів за моделями класичних MBA програм: “Менеджмент інновацій”, “Маркетинг та комунікації. Брендинг та позиціювання”, Фінансовий менеджмент”, “Основні аспекти управління та стратегічне планування”. По закінченні 4-го модуля, учасники працюватимуть над створенням стратегії розвитку своєї діяльності у супроводі успішних практиків.

21 грудня, 2017 - 23 грудня, 2017 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

21.12.18
Програми Соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в місті Суми

Програма покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес.

Детальніше
15.01.19
Онлайн навчання соціальному підприємництву

Бажання творити зміни і водночас займатися улюбленою справою - чи не найкраща формула для запуску соціальних стартапів. Однак, молодим інноваторам часто не вистачає знань та навичок для ведення власного бізнесу. Українська Соціальна Академія оголошує набір на програму розвитку соціального підприємництва для стартапів, щоб максимально швидко та ефективно пришвидшити ріст ваших соціальних ініціатив. То що, полетіли [...]

Детальніше
Всі події