Контакти Зв'язатись з нами

ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій

21- 23 грудня відбудеться ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій – “Маркетинг, комунікації. Брендинг та позиціювання”. На ньому учасники навчаться вести ефективну комунікацію зі своїми партнерами, клієнтами та цільовою аудиторією. Дізнаються про важливість бренду, особливості позиціювання продукту та основні принципи розвитку бренду своєї компанії.
Нагадуємо, Менеджмент соціальних інновацій – це програма організаційного розвитку, яка дає можливість глибинного аналізу своєї діяльності та сформувати чітку стратегію подальшого успішного розвитку і масштабування, а також необхідні бізнес-інструменти для її втілення.
Програма складається з 4 стратегічних навчальних модулів за моделями класичних MBA програм: “Менеджмент інновацій”, “Маркетинг та комунікації. Брендинг та позиціювання”, Фінансовий менеджмент”, “Основні аспекти управління та стратегічне планування”. По закінченні 4-го модуля, учасники працюватимуть над створенням стратегії розвитку своєї діяльності у супроводі успішних практиків.

21 грудня, 2017 - 23 грудня, 2017 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

15.12.17
Семінар організаційного розвитку в Маріуполі

З метою розвитку та досягнення більш значного соціального впливу, в рамках Програми соціального підприємництва УСА організовує Семінар організаційного розвитку у Маріуполі. Будемо визначати динаміку якісних та кількісних показників діяльності організації, а також спробуємо розбити завдання на підпроекти, які забезпечать розвиток у вибраному напрямку. Щодо реєстрації звертайтесь до координаторки Анастасії Магомедової - asyafelice@gmail.com, +38 096 442 5337.

Детальніше
20.12.17
Всеукраїнський Форум соціальних підприємців

У Києві 20 грудня відбудеться Форум соціальних підприємців. На ньому зберуться учасники Програми соціального підприємництва, громадські активісти, бізнесмени, експерти у сфері бізнесу. Форум є фінальним етапом навчальної Програми соціального підприємництва, яка відбувалась у Маріуполі, Тернополі та Києві впродовж 2-х місяців. Близько сотні учасників розробляли свої ідеї соціального підприємництва разом із фаховими експертами. Програма форму включає [...]

Детальніше
21.12.17
ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій

21- 23 грудня відбудеться ІІ Модуль програми Менеджменту соціальних інновацій - “Маркетинг, комунікації. Брендинг та позиціювання”. На ньому учасники навчаться вести ефективну комунікацію зі своїми партнерами, клієнтами та цільовою аудиторією. Дізнаються про важливість бренду, особливості позиціювання продукту та основні принципи розвитку бренду своєї компанії. Нагадуємо, Менеджмент соціальних інновацій - це програма організаційного розвитку, яка дає [...]

Детальніше
Всі події