Контакти Зв'язатись з нами

Міжнародний проект “CUP – Countering Unemployment Plague”

Українська Соціальна Академія виступила партнером міжнародного проекту “CUP – Countering Unemployment Plague”.

Основною метою проекту є вирішення проблем, спричинених міграцією та безробіттям серед молоді, шляхом створення міжанродної мережі соціально відповідальних підприємств у сфері кави із різних країн Європи.

Завданнями проекту є:

  • Сприяння інтеграції мігрантів через залучення до соціального підприємництва;
  • Забезпечення молодих працівників професійними та новітніми компетенціями шляхом створення нової моделі освіти з особливою увагою на практичні навички і досвід;
  • Створення і розвиток кращих європейських та міжнародних мереж в галузі кави, надання можливості для співпраці між зацікавленими сторонами, обмін та передача знань і новітніх методик у різних сферах кавового бізнесу.

Проект передбачає наступні заходи:

  • Фестиваль кави в м. Будапешт, Угорщина, з 12 по 16 червня 2017 р., під час якої учасники ознайомляться із ринком праці та функціонуванням місцевої кавової мережі.
  • Зустріч у м. Мілан, Італія, з 21 по 27 жовтня 2017 р. передбачатиме вивчення можливостей, які пропонує кавова індустрія в Європі.
  • Майстер-класи у Мангаймі, Німеччина, з 20 по 24 березня 2018 р. включатимуть у себе отримання практичних навичок із роботи з європейськими та міжнародними проектами у галузі кави.
  • Практичні семінари по підприємництву та залученню молоді до кавового бізнесу у Києві, Україна, з 15 по 19 вересня 2018 р.
    Від України участь у проекті беруть 3 учасника: Вікторія Макерська, Артем Бакуров та Ілля Мєлєнтьєв.
Мілан, Італія 21 жовтня, 2017 - 27 жовтня, 2017 грн

Партнери школи

Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his. Vel ne labores veritus facilis, vis exerci detracto ad. Ut hendrerit torquatos mea, ad rebum inermis nonumes his.

Інші події

22.06.18
Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

Українська Соціальна Академія запрошує на презентацію бізнес-проектів студентів Школи соціального підприємництва - сміливих людей, які впродовж останніх 5 місяців навчалися і реалізовували свої ідеї. Цього разу саме вони поділяться з нами історіями про успіхи та труднощі, які траплялися їм на шляху. Розкажуть про зародження своїх ідей, дехто продемонструє власні продукти та розповість про послуги, а [...]

Детальніше
23.06.18
“Networking Party” оголошення результатів конкурсу Social Impact Award

Друзі, раді повідомити, що уже цієї суботи будуть відомі імена 15 учасників, соціальні проекти яких пройшли відбір членами журі конкурсу Social Impact Award та візьмуть участь у Літній школі інновацій та соціального підприємництва. Українська Соціальна Академія запрошує усіх учасників на неформальну зустріч “Networking Party” для фінального оголошення результатів. Ви матимете чудову нагоду: 📌отримати персональні фідбеки та рекомендації від журі [...]

Детальніше
Всі події