Contacts Contact us

Events

(Ua) Молодіжне соціальне підприємництво – глобальний тренд
20.02.2019 18:30-20:00 Social Impact Award

(Ua) Кажуть, що у майбутньому – всі підприємства будуть соціальними або ж зовсім перестануть існувати. Без сумніву, соціальне підприємництво стає все більш актуальним трендом у світі, особливо серед студентів та молоді, яка прагне створити власну справу, і при цьому бути каталізатором добрих і необхідних змін у суспільстві.

Про те, як розвинене соціальне підприємництво у різних країнах світу і на різних його континентах говоритимемо на нашій відкритій зустрічі.

Спікери:

Jakob Detering – керуючий директор SIA International – найбільшого в Європі конкурсу молодіжного соціального підприємництва (Відень, Австрія)

Martyna Rubinowska – венчурний та стипендійний координатор у Ashoka – найбільшої в світі мережі соціальних підприємств (Варшава, Польща).

Галина Палійчук – Head of Partnerships у Sector X Acceleration Platform.

Aliona Lis – керівниця програми ODB Brussels, координаторка проекту «Інкубатор соціального підприємництва» у Білорусі (Мінськ, Білорусь)

Для кого подія:

  • молоді, яка цікавиться темою соціального підприємництва;
  • усіх, хто хоче більше дізнатися про досвід організацій, які розвивають соціальне підприємництво у різних частинах світу;
  • молоді, яка мріє створювати або вже втілює в життя власні соціальні ініціативи.

В рамках зустрічі також відбудеться презентація міжнародного конкурсу Social Impact Award Ukraine. Розкажемо більше про цю програму, чому вона важлива для української молоді та що чекає на учасників далі.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією:
bit.ly/2Ic68Vr

Зверніть, будь ласка, увагу, що мова заходуанглійська.