Contacts Contact us
13.05 Дискусія Захід Суми Тернопіль УСА школа соціального підприємництва

Регіональний конкурс проектів у Тернополі та Сумах добіг свого завершення.

В рамках Програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей 4 і 11 травня Українська Соціальна Академія провела конкурс Регіональних проектів у Тернополі та Сумах відповідно.

Троє учасників з Тернополя – Олександр Гуменюк, Андрій Бондарук та Володимир Муляр увійшли до фіналу програми, де претендуватимуть на отримання фінансування.

Презентація проектів конкурсантами довела їх активну залученість та бажання втілювати підприємництво з видимим соціальним впливом. Представники ветеранських організацій, які були гостями заходу, підкреслили важливість подібних програм, адже вони, перш за все, сприяють формуванню спільноти ветеранів-підприємців, що є величезним ресурсом для їх соціально-економічної адаптації.

В місті Суми журі відібрало семерих фіналістів, які змагатимуться за отримання гранту в Києві на “Форумі соціального підприємництва: ветеранський бізнес”

Свої проекти захищатимуть: Тетяна Личко, Юлія Тригуб, Ігор Мироненко, Віталій Скорик, Ольга Тарануха, Володимир Бабич та Віта Сердюк.

Місією Форуму, що відбудеться 8 червня, є сприяння в розвитку спільноти ветеранського соціального підприємництва в Україні. Окрім обрання 3 проектів-переможців, яким буде надано грант у розмірі 52 тисяч гривень кожному, на відкритій дискусії буде обговорено ініціативи соціального підприємництва серед ветеранів, можливості навчання та фінансування ветеранських підприємств (як урядові так і неурядові програми) та визначено кроки до будування/вдосконалення активної спільноти ветеранського бізнесу.

Даний захід відбувається в рамках програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.

Last news

Дискусія Захід Програма Проект УСА школа соціального підприємництва 20.05.19
All news