Контакти Зв'язатись з нами
25.06 Тернопіль школа соціального підприємництва

Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

22 червня тернопільські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти.

За 5 місяців кропіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси.

Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Олександра Бабія, 5 команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці. Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні – соціальне HR- агенство чи спортивний хаб для популяризації активного способу життя в місті.

Проекти учасників орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Під час заходу кожен виступаючий отримав влучні поради від членів журі, що в майбутньому допоможуть їм покращити свої напрацювання.

Підбивши підсумки, журі обрало три найкращі проекти, які отримали призи від Української соціальної академії, а саме:
Засновниця благодійного магазину «Благодать» Яна Шкуратова отримала сертифікат на 10 годин менторської підтримки. Сподіваємось, що маючи всі необхідні поради від фахових менторів, Яна зможе відкрити власний магазин вже за кілька місяців.
Павло Турчин матиме можливість поглибити свої знання в сфері кавового бізнесу отримавши від УСА стипендію на навчання в Міжнародній школі кави та соціального підприємництва. Це навчання матиме велике значення для хлопця, адже він прагне відкрити соціальну кав’ярню для ветеранів АТО.

Найбільшу кількість балів від журі отримала Олена Куйбіда з проектом швейної майстерні «You can». Вона прагне створити швейну майстерню, яка працевлаштовуваиме жінок, що опинились в скрутних життєвих умовах, а також проводити навчання швейній справі для осіб з незахищених соціальних верств. Саме тому, Українська соціальна академія подарувала їй можливість стати учасником Літньої школи соціального підприємництва, що відбуватиметься на базі УСА.

Представники тернопільського бізнесу, які були серед членів журі, заявили про готовність інвестувати в проекти учасників та допомогти з запуском підприємств.
Українська соціальна академія пишається досягненнями своїх випускників й допомагатиме їм в подальшій діяльності, адже наша сила в єдності.

Останні новини

Програма 05.09.18
Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Структура програми: Інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і ...

Детальніше
Київ 04.09.18
Знижка для випускників УСА на програму “Етичне лідерство”

Випускники навчальних програм Української Соціальної Академії мають можливість отримати 30-відсоткову знижку на навчання за програмою «Етичне лідерство». Таким чином, вартість навчання становитиме 7 000 грн. Ця знижка в рамках спеціальної програми лояльності не сумуватиметься зі стипендією на навчання у 25% та 50%, а також зі знижкою за ранню реєстрацію до 5 вересня. У випадку використання такої можливості про це необхідно вказати в полі «Примітки» в кінці анкети-заявки на програму “Етичне лідерство”. Прочитати детальніше про програму та зареєструватись можна тут

Детальніше
Київ Програма 03.09.18
Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine  Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту. По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, ...

Детальніше
Всі новини