Контакти Зв'язатись з нами
25.06 Тернопіль школа соціального підприємництва

Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

22 червня тернопільські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти.

За 5 місяців кропіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси.

Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Олександра Бабія, 5 команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці. Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні – соціальне HR- агенство чи спортивний хаб для популяризації активного способу життя в місті.

Проекти учасників орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Під час заходу кожен виступаючий отримав влучні поради від членів журі, що в майбутньому допоможуть їм покращити свої напрацювання.

Підбивши підсумки, журі обрало три найкращі проекти, які отримали призи від Української соціальної академії, а саме:
Засновниця благодійного магазину «Благодать» Яна Шкуратова отримала сертифікат на 10 годин менторської підтримки. Сподіваємось, що маючи всі необхідні поради від фахових менторів, Яна зможе відкрити власний магазин вже за кілька місяців.
Павло Турчин матиме можливість поглибити свої знання в сфері кавового бізнесу отримавши від УСА стипендію на навчання в Міжнародній школі кави та соціального підприємництва. Це навчання матиме велике значення для хлопця, адже він прагне відкрити соціальну кав’ярню для ветеранів АТО.

Найбільшу кількість балів від журі отримала Олена Куйбіда з проектом швейної майстерні «You can». Вона прагне створити швейну майстерню, яка працевлаштовуваиме жінок, що опинились в скрутних життєвих умовах, а також проводити навчання швейній справі для осіб з незахищених соціальних верств. Саме тому, Українська соціальна академія подарувала їй можливість стати учасником Літньої школи соціального підприємництва, що відбуватиметься на базі УСА.

Представники тернопільського бізнесу, які були серед членів журі, заявили про готовність інвестувати в проекти учасників та допомогти з запуском підприємств.
Українська соціальна академія пишається досягненнями своїх випускників й допомагатиме їм в подальшій діяльності, адже наша сила в єдності.

Останні новини

Дискусія Київ УСА 08.02.19
Етика в бізнесі. Як бути порядним бізнесменом

В УСА відбулося відкрите обговорення на тему «Порядний бізнесмен. Навіщо підприємцю етику». До обговорення долучилися Тетяна Левківська – координаторка проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» Українського форуму благодійників, Марина Саприкіна – керівниця експертної організації Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)” та Богдан Купич – експерт та член Академічної ради програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Віце-президент з розвитку бізнесу компанії «KM Core». На думку Тетяни Левківської, успішний бізнес не може бути не етичним. Якщо керівники організацій будуть думати лише про прибуток, то, звісно, зароблятимуть багато грошей. Проте, якщо їхні принципи не будуть сприйматися суспільством, то навряд чи ...

Детальніше
Програма УСА 06.02.19
УСА шукає етичних лідерів на нову навчальну програму

Українська Соціальна Академія оголошує набір на чотиримісячну навчальну програму “Суспільна етика і лідерство”. Мета програми – сформувати нове покоління етичних лідерів через дослідження суспільної етики, вивчення українського та світового досвіду, спілкування з провідними фахівцями, а також творення мережі активних людей. Програма орієнтована на молодих людей з проактивною життєвою позицією, які мають готові ідеї суспільних змін і готові реалізовувати власні дослідницькі проекти, що відповідають цілям сталого розвитку ООН, а саме: Подолання бідності в Україні; Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх; Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку. У рамках програми передбачається надання грантів для проведення дослідницьких проектів з проблематики ...

Детальніше
Дискусія Київ Програма УСА 25.01.19
Міжрелігійне лідерство. Як бути відкритим до діалогу?

Відомий український релігієзнавець,  громадський діяч та історик Ігор Козловський прочитав відкриту лекцію на тему “Міжрелігійне лідерство”. Він розповів про роль етичного лідерства у часи поліконфесійності, чому спільні цінності сприяють кращому культурному середовищу та як взаємну співпрацю можна використовувати для спільного блага цілої держави. Зустріч відбулася у рамках нової навчальної програми “Суспільна етика і лідерство”.   Україна завжди була і є унікальною у своєму історичному різнобарв’ї. З давніх-давен  ми завжди розвивалися як нація відкрита до сприйняття палітри нових культурних течій та відрізнялися толерантністю до оточуючих. Перші писемні згадки про Київ – написані на івриті, а одяг українського козака – калькування мусульманських традицій. На ...

Детальніше
Всі новини