Контакти Зв'язатись з нами
25.06 Тернопіль школа соціального підприємництва

Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

22 червня тернопільські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти.

За 5 місяців кропіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси.

Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Олександра Бабія, 5 команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці. Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні – соціальне HR- агенство чи спортивний хаб для популяризації активного способу життя в місті.

Проекти учасників орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Під час заходу кожен виступаючий отримав влучні поради від членів журі, що в майбутньому допоможуть їм покращити свої напрацювання.

Підбивши підсумки, журі обрало три найкращі проекти, які отримали призи від Української соціальної академії, а саме:
Засновниця благодійного магазину «Благодать» Яна Шкуратова отримала сертифікат на 10 годин менторської підтримки. Сподіваємось, що маючи всі необхідні поради від фахових менторів, Яна зможе відкрити власний магазин вже за кілька місяців.
Павло Турчин матиме можливість поглибити свої знання в сфері кавового бізнесу отримавши від УСА стипендію на навчання в Міжнародній школі кави та соціального підприємництва. Це навчання матиме велике значення для хлопця, адже він прагне відкрити соціальну кав’ярню для ветеранів АТО.

Найбільшу кількість балів від журі отримала Олена Куйбіда з проектом швейної майстерні «You can». Вона прагне створити швейну майстерню, яка працевлаштовуваиме жінок, що опинились в скрутних життєвих умовах, а також проводити навчання швейній справі для осіб з незахищених соціальних верств. Саме тому, Українська соціальна академія подарувала їй можливість стати учасником Літньої школи соціального підприємництва, що відбуватиметься на базі УСА.

Представники тернопільського бізнесу, які були серед членів журі, заявили про готовність інвестувати в проекти учасників та допомогти з запуском підприємств.
Українська соціальна академія пишається досягненнями своїх випускників й допомагатиме їм в подальшій діяльності, адже наша сила в єдності.

Останні новини

Київ Програма школа соціального підприємництва 16.07.18
10 особливостей літньої школи інновацій та соціального підприємництва: підсумки роботи

В Українській соціальній академії в рамках інкубаційної програми завершилася літня школа інновацій та соціального підприємництва. Протягом одного тижня молодь з усієї країни працювала над вдосконаленням ідей своїх соціальних проектів. Цьогоріч, учасниками літньої школи стали фіналісти першого етапу міжнародного конкурсу Social Impact Award та успішні випускники інших програм та конкурсів Української соціальної академії. Ми підвели підсумки літньої школи та сформулювали ключові меседжі того, яку користь вона дала нашим учасникам та що молоді інноватори змогли навчитися. 1. Літня школа інновацій та соціального підприємництва — це про можливості. Передусім, можливості саморозвитку, здобуття нового досвіду та знань, яких часто не вистачає ...

Детальніше
Київ 06.07.18
Молоді інноватори з усієї країни 3 місяці працюватимуть над запуском своїх соціальних бізнесів

Українська соціальна академія оголошує про запуск літньої інкубаційної програми з підтримки та розвитку соціального підприємництва. Успішні випускники навчальних програм академії, молоді інноватори разом із кращими експертами України в галузі маркетингу, комунікацій, HR, фінансів і проектного менеджменту працюватимуть заради досягнення єдиної цілі – запуску соціальних бізнесів. 3-місячна інкубаційна програма націлена на складання індивідуального плану розвитку проектів, експертно-менторську підтримку та творення спільноти лідерів у соціальній сфері. Цьогоріч, можливість навчатися на інкубаційній програмі отримали переможці освітніх програм та конкурсів Української соціальної академії, а також 15 фіналістів міжнародного конкурсу Social Impact Award, який академія вперше впроваджує в Україні. Разом учасники працюватимуть над реалізацією власних ...

Детальніше
Київ Програма школа соціального підприємництва 27.06.18
Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”

26 червня 2018 року в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум “День соціального підприємця”, приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва. На захід завітали представники громадського сектору України, соціальні підприємці, активісти та усі небайдужі громадяни, які поділяють цінності ведення соціального бізнесу. Зустріч проходила у форматі публічних виступів та панельних дискусій, що дало змогу побудувати якісний діалог між представниками різних секторів суспільства та слугувала майданчиком для обговорення реалій та перспектив розвитку соціальної сфери. Форум розпочав керівник Української Соціальної Академії – Михайло Мельник зі вступною презентацією “Хто такий соціальний підприємець та як працює соціальний бізнес”. Під час виступу він зазначив, що немає єдиного уніфікованого визначення ...

Детальніше
Всі новини