Контакти Зв'язатись з нами
25.06 Тернопіль школа соціального підприємництва

Demoday / Школа соціального підприємництва в Тернополі

22 червня тернопільські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти.

За 5 місяців кропіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси.

Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Олександра Бабія, 5 команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці. Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні – соціальне HR- агенство чи спортивний хаб для популяризації активного способу життя в місті.

Проекти учасників орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Під час заходу кожен виступаючий отримав влучні поради від членів журі, що в майбутньому допоможуть їм покращити свої напрацювання.

Підбивши підсумки, журі обрало три найкращі проекти, які отримали призи від Української соціальної академії, а саме:
Засновниця благодійного магазину «Благодать» Яна Шкуратова отримала сертифікат на 10 годин менторської підтримки. Сподіваємось, що маючи всі необхідні поради від фахових менторів, Яна зможе відкрити власний магазин вже за кілька місяців.
Павло Турчин матиме можливість поглибити свої знання в сфері кавового бізнесу отримавши від УСА стипендію на навчання в Міжнародній школі кави та соціального підприємництва. Це навчання матиме велике значення для хлопця, адже він прагне відкрити соціальну кав’ярню для ветеранів АТО.

Найбільшу кількість балів від журі отримала Олена Куйбіда з проектом швейної майстерні «You can». Вона прагне створити швейну майстерню, яка працевлаштовуваиме жінок, що опинились в скрутних життєвих умовах, а також проводити навчання швейній справі для осіб з незахищених соціальних верств. Саме тому, Українська соціальна академія подарувала їй можливість стати учасником Літньої школи соціального підприємництва, що відбуватиметься на базі УСА.

Представники тернопільського бізнесу, які були серед членів журі, заявили про готовність інвестувати в проекти учасників та допомогти з запуском підприємств.
Українська соціальна академія пишається досягненнями своїх випускників й допомагатиме їм в подальшій діяльності, адже наша сила в єдності.

Останні новини

Програма 14.11.18
SIA Summit у Грузії зібрав понад 150 учасників з усього світу

10 листопада завершився Social Impact Award International Summit з соціального підприємництва. Молоді соціальні інноватори з 20+ країн Європи, Африки та Азії зустрілися у грузинській столиці Тбілісі для обміну досвідом та знаннями про кращі соціальні ініціативи 2018 року. Наступного року, SIA Summit відбудеться…в УКРАЇНІ. Українська Соціальна Академія за підтримки міжнародної спільноти, виступить організатором цього масштабного дійства та стане центром для зібрання молодих соціальних інноваторів з усього світу. Учасники заходу – переможці найвпливовіших проектів міжнародного конкурсу SIA, які націлені на вирішення суспільних проблем у сфері екології, культури, освіти, охорони здоров’я, подолання бідності, безробіття молоді, міграції тощо. Представити Україну ...

Детальніше
Суми 21.10.18
В СУМАХ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

19-20 жовтня, в Сумах пройшов перший модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей. Тема модуля – «Вступ до соціального підприємництва», впродовж якого учасники Програми отримали фахові знання про соціальне підприємництво та презентували свої бізнес-ідеї. Юрій Манджос – викладач Програми, випускник Української Соціальної Академії та засновник соціального бізнес-проекту «33%» на прикладі власного інтернет-магазину футболок розповідав як перетворити ідею в соціальний бізнес. «Займатися соціальним підприємництвом не тільки цікаво, але ще і корисно. Адже Ви допомагаєте вирішувати якісь проблеми суспільства. Наприклад, мій проект «33%» звертає увагу людей до існуючих проблем та залучає їх до вирішення цих проблем, ...

Детальніше
Кам'янець-Подільський 15.10.18
Другий модуль програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їхніх сімей в Кам’янці-Подільському

13-14 жовтня в Кам’янці-Подільському в Центрі допомоги Кам’янчанам- учасникам АТО» ветерани слухали другий модуль Програми соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей, організатором якої є Українська соціальна академія (УСА). Тема другого модуля – «Персональне лідерство. Психологія підприємницького мислення». Програма покликана допомогти  ветеранам відкрити власну справу та     зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Викладачі програми Мотильов Данило – чинний боєць АТО, фахівець з лідерства. Кльова Тетяна – художниця-дизайнерка, засновниця бренду сумок ручної роботи. Контактні дані ...

Детальніше
Всі новини