Контакти Зв'язатись з нами

Хто ми

Команда

Ми віримо в силу різноманітності і глобальне мислення – різні національності і професійні якості наших співробітників роблять свій внесок в нашу місію. Знайомтесь з нашою командою, їхніми поточними титулами та посадами, які вони обіймають в УСА.

Михайло Мельник Співзасновник та CEO
Гліб Буряк Керівник напрямку розвитку, Operations Executive
Петро Дарморіс Керівник програм управлінського розвитку
Матіас Капс Радник освітніх програм & Ментор
Оксана Берко Менеджер програм
Іванна Бедь Менеджер програм управлінського розвитку
Олена Бондар Менеджер грантових програм
Наталя Марчук Менеджер програм управлінського розвитку
Іван Новосельський Менеджер програм управлінського розвитку
Сергій Олійник Менеджер з адміністративної роботи

Наглядова рада

Наглядова рада є уповноваженим колегіальним органом управління та контролю Української Соціальної Академії, яка визначає основні засади і напрями її розвитку та приймає рішення з найважливіших питань його діяльності, сприяє залученню фінансових ресурсів для забезпечення її діяльності та ефективній взаємодії Академії з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктам і господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності Академії та ін.

Проф. Олександр Цвєтков Голова Наглядової Ради. Український дипломат, доктор історичних наук Дипломатичної академії України при МЗС України.
Гелен Алфорд op Член наглядової ради. Професор економіки і бізнес етики в Університеті Анджелікум в Римі, заступник декана факультету в суспільних наук в Університеті Анджелікум, Італія
Монс. Проф. Петер Шаленберг Член наглядової ради. Директор Науково-дослідного інституту суспільного вчення Церви, Німеччина
Дейв Хартнет Член наглядової ради. Британський державний службовець, генеральний директор HMRC; постійний консультант HSBC; радник Її Величності, Королеви Великобританії, з податкових і митних питань.
Андрій Васькович Член наглядової ради. президент МБФ "Карітас України"
Федір Кирилюк Член наглядової ради. Доктор філософських наук, професор, засл. діяч науки і техніки України.