Підтримати нас

Контакти Зв'язатись з нами

Хто ми

Команда

Ми віримо в силу різноманітності і глобальне мислення – різні національності і професійні якості наших співробітників роблять свій внесок в нашу місію. Знайомтесь з нашою командою, їхніми поточними титулами та посадами, які вони обіймають в УСА.

Михайло Мельник Академічний директор, Operations Executive
Гліб Буряк Керівник напрямку розвитку, Operations Executive
Петро Дарморіс Керівник програм управлінського розвитку
Іван Данилюк Координатор програм & Ментор
Матіас Капс Радник освітніх програм & Ментор
Оксана Берко Менеджер програм управлінського розвитку
Іванна Бедь Менеджер програм управлінського розвитку
Злата Бичкова Менеджер напрямку роботи з випускниками
Олена Бондар Менеджер грантових програм
Наталя Марчук Менеджер програм управлінського розвитку
Іван Новосельський Менеджер програм управлінського розвитку
Сергій Олійник Менеджер з адміністративної роботи

Наглядова рада

Наглядова рада є уповноваженим колегіальним органом управління та контролю Української Соціальної Академії, яка визначає основні засади і напрями її розвитку та приймає рішення з найважливіших питань його діяльності, сприяє залученню фінансових ресурсів для забезпечення її діяльності та ефективній взаємодії Академії з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктам і господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності Академії та ін.

Проф. Олександр Цвєтков Голова Наглядової Ради. Український дипломат, доктор історичних наук Дипломатичної академії України при МЗС України.
Гелен Алфорд op Член наглядової ради. Професор економіки і бізнес етики в Університеті Анджелікум в Римі, заступник декана факультету в суспільних наук в Університеті Анджелікум, Італія
Монс. Проф. Петер Шаленберг Член наглядової ради. Директор Науково-дослідного інституту суспільного вчення Церви, Німеччина
Дейв Хартнет Член наглядової ради. Британський державний службовець, генеральний директор HMRC; постійний консультант HSBC; радник Її Величності, Королеви Великобританії, з податкових і митних питань.
Андрій Васькович Член наглядової ради. президент МБФ "Карітас України"
Федір Кирилюк Член наглядової ради. Доктор філософських наук, професор, засл. діяч науки і техніки України.